صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 17 , از مجموع 17

موضوع: معرفی دانشگاه های مناسب در اروپا برای اخذ دکترا در رشته های مدیریتی

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

پیش فرض پاسخ : معرفی دانشگاه های مناسب در اروپا برای اخذ دکترا در رشته های مدیریتی

چه دانشگاهی را در ترکیه برای دکترا پیشنهاد می کنید؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Business,Rutgers Uni

پیش فرض پاسخ : معرفی دانشگاه های مناسب در اروپا برای اخذ دکترا در رشته های مدیریتی

نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin5555555 نمایش پست ها
    تو کدوم یک از این کشورها بهتر پول میدن واسه دکترا(یا فاند)و اینکه دقیقا کشور هایی رو که گفتی از نظر امکان کار بعد از دکترا به زبون انگلیسی مقایسه کنید
    دوست عزیز تو اروپا باید دنبال پوزیشن بگردین مثل امریکا یا کانادا نیست که استاد پیدا کنین و فاند بگیرین!اما خوبیش اینه که این پوزیشن ها فاند فوق العاده دارن یعنی بیشتر از سه برابر فاند دکترا تو امریکا یا کانادا! نروژ، سوئد و هلند فاند خیلی خوبی (حقوق خوب) میدن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت

با سلام و تشکر از راهنمایی های خوبتون
    کلا دانشگاه های آمریکاای راحت ترن پذیرش میدن یا اروپا؟ برای رشته مدیریت

Member apocalypse2022 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

لیست 100 بیزینس اسکول برتر اروپا رو میتونید تو این لینک ببینید ... اما به صورت دسته بندی شده میشه گفت که برترین های اروپا براساس کشور اینا هستن:

1- انگلستان: London Business School - LSE- Imperial College Business School- Manchester Business School- Oxford- Cambridge- University of Edinburgh Business School- Warwick business School- Lancaster School if Management

فرانسه: HEC- Insead- Em Lyon

اسپانیا:IESE Business School - IE Business School - Esade IE Business School

ایتالیا: SDA Bocconi

آلمان: Mannheim Business School- Frankfurt School of Finance and Management

هلند: Erasmus

دانمارک: Copenhagen IE Business School - Aarhus University

نروژ: BI- NHH- Bergen University

فنلاند: AAlto University

تقریبا تمام این بیزینس اسکولها از شما نمره جیمت/جی آرای و همچنین تافل/آیلتس رو میخوان و پروسه پذیرششون تقریبا مشابه پذیرش در بیزینس اسکولهای امریکا هست ...
    * و من یتوکل علی الله فهو حسبه *

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubt while the stupid one's are full of confidence

Junior Member

Smile پاسخ : معرفی دانشگاه های مناسب در اروپا برای اخذ دکترا در رشته های مدیریتی

سلام دوستان
    من قبلا یه سوال در تاپیک دانشگاه ها و رشته ها در سوئیس پرسیده بودم که جوابی نگرفتم.من امسال وارد دانشگاه میشم و سوالم اینه که پذیرش رشته مدیریت مالی یا مدیریت بازرگانی در سوئیس(زوریخ) چطوره؟
    راستش من خیلی تو این فروم و جاهای دیگه گشتم،ولی نفهمیدم وضعیت پذیرش دکترا در این رشته چطوریه؟منزورتون از سخت چیه؟
    من زبان انگلیسیم خوبه بهترم میشه.آلمانی رو هم که به امید خدا امسال تو گوته شروع میکنم.حالا به نزرتون مدیریت بخونم یا معماری؟(برای ETH)ممنون

Junior Member

فکر میکنم سوید، آلمان و ایتالیا گزینه های خوبی باشن

Junior Member

سلام ، من میخواستم برای رشته مدیریت اجرایی در امریکا در مقطع دکترا اپلای بگیرم.میشه لطفا دانشگاه هایی که امکانش هست را معرفی کنید.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)