صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 24

موضوع: # آموزش لهجه ي استراليايي و كليه ي موارد مرتبط با آن ( منابع، مشاوره و ...) #

Member Wheately آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Language

پیش فرض پاسخ : لهجه استرالیایی

سلام دوستان
    من بعنوان یک مترجم و مدرس زبان انگلیسی و علاقه به لهجه های مختلف در ایالت های مختلف امریکا و دیگر کشورها سایتی را پیدا کرده بودم که که یک متن پایه را با تمام لهجه های انگلیسی در دنیا براتون ارائه میده، حتی لهجه های انگلیسی-ایرانی و در این مورد ایالت های مختلف استرالیا که به طور یقیین با لهجه استاندارد آنها در رسانه هایشان متفاوت است و شما میتوانید مثلا لهجه افراد در کوئیزلند یا پرث را یاد بگیرید و تمایزی برای آنها قائل شوید.
    سایت مورد نظر

IDEA: International Dialects of English Archive
    http://web.ku.edu/~idea/
    با کلیک بر هر کش.ر یا قاره با زیرمجموعه هایش به مقصودتان دست می یابید

Junior Member

Jesus christ این دیگه چه نوع لهجه ایه ؟ بازم بریتانیایی قابل فهم تره.

اما اگه واقعا علاقه مند به یادگیری لهجه استرالیایی هستین یه راه فوق العاده بهتون پیشنهاد می کنم.
    نرم افزار RadioSure رو دانلود کنین که یه آرشیو بزرگ (22777 ایستگاه رادیویی) از تمام رادیو ها توش هستش و با هر نوع شیل میل شکنی می تونین به رادیوی هر کشور و شهری که دلتون خواست به راحتی با تایپ تو قسمت سرچ پیداش کنین و گوش کنین.
    نرم افزارای خیلی زیادی رو تو این زمینه تست کردم اما یکی از بزرگترین مزایای این نرم افزار ارائه بیشتر ایستگاه ها با کیفیت زیر 128kbps هستش که نه تنها با اینترنت 128 به راحتی قابل پخشه بلکه می تونین در حین پلی دانلود هم بکنین بدون اینکه بخواد قطع بشه. (البته همه ش به نوع سرویس اینترنتتون و نوع کیفیت نمایش داده شده بستگی داره)
    این برنامه 24/7 تو بک گراند کامپیوترم در حال پخش CNN هستش که فوق العاده listening مو (حتی speaking مو) قوی کرد...
    امیدوارم به کارتون بیاد

RadioSure.jpg
    ویرایش توسط Quarantine : March 6th, 2013 در ساعت 10:05 AM

Member khatamifar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - James Cook University

پیش فرض پاسخ : منابع آموزشی لهجه استرالیایی و مسائل مرتبط

این سایت هم سایت خیلی جالبیه
    شما بر اساس ایالتی که می خواین رادیوهای آنلاین رو لیست می کنه و میشه انتخاب کرد

http://www.adonline.id.au/radio
    Subclass 574 - lodged on 01/04/2013 - Medical 17/04/2013 - Visa Grant 09/05/2013hhnhh

برای کشف اقیانوس های جدید باید شهامت ترک ساحل آرام خود را داشته باشید. جهان ما، جهان تغییر است نه تقدیر.

Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting(BA)-Shiraz Uni-Diploma in IFRS-ACCA

این سایت اموزش زبان اوزی هست با همه مخلفات.

http://australianetwork.com
    حسابدار 190 پرث

ApplyAbroad Superstar

Cool پاسخ : منابع آموزشی لهجه استرالیایی و مسائل مرتبط

Understanding-Everyday-Australian-1.jpg
    مجموعه
    Understanding Everyday Australian
    برای یادگیری مکالمات روزمره انگلیسی در استرالیا تدوین شده است و در کنار آن می تواند منبع مناسبی برای آشنایی با تلفظ , تقویت مهارت شنیداری و همچنین تا حدودی گرامر باشد .از موضوعاتی که در این کتاب آمده اند می توان به خرید , رفتن به مطب دکتر , نگرانی در باره هزینه ها , صحبت کردن درباره تعطیلات , گفتگو در باره همسایه ها , گفتگو در باره خانواده و … اشاره کرد که در هر درس , مکالمات مختص به موضوع هر درس و در ادامه تمرینات و فعالیت هایی برای یادگیری بهتر مشاهده خواهید کرد

ویرایش توسط Simon : June 14th, 2013 در ساعت 11:49 PM دلیل: تبليغ
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

ApplyAbroad Superstar

Cool پاسخ : منابع آموزشی لهجه استرالیایی و مسائل مرتبط

Learn Aussie slang with WorldNomads Aussie Language Guide

دوستان این یک فایل صوتی و ترنسکریپت ان هست که بطور خلاصه اصطلاحات مهم و روزمره اوزی در ان بکار رفته و شرح داده می شود

Audio guide for any mp3 player or computer - FREE!
    Contains: 17 min language lesson.
    Suitable for: iPod, Blackberry or any device able to play an mp3 file
    Details: MP3 file, Size: 12.6 MB
    Written Script: Download PDF of script here

دانلودAustralianSlangLanguageGuideScript.pdf
    AustralianSlangLanguageGuideScript.pdf
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

سلام دوستان. من حدود 500 گیگ منابع انگلیسی که اکثراً با لهجه ی استرالیایی هست دارم. شامل سریال و فیلمهای استرالیایی، مستند حیات و حش و...، آموزش زبان استرالیا نتورک. در صورت تمایل میتونید بهم پیام خصوصی بدید تا هماهنگ کنیم.ضمناً کپی این فایل ها رایگانه و از اونجایی که یه دوست خوب اینا رو برای من کپی کرده من هم تصمیم گرفتم این کار رو برای دوستان علاقه مند انجام بدم
    سابكلاس٥٧٣ متاهل، لاج پرونده: ٢٨ جون، فايل نامبر:١ جولاي، مديكال: ١ آگوست، انجام مديكال: ١٣ آگوست. ،شروع ترم: ٢٤ اكتبر دانشگاه QUT،گرنت ويزا:١٦ سپتامبر٢٠١٣

پیش فرض پاسخ : # آموزش لهجه ي استراليايي و كليه ي موارد مرتبط با آن ( منابع، مشاوره و ...) #

دیکشنری استاندارد این لهجه دیکشنری Macquarie هستش. ورژن Learner هم فک کنم داره. نسخه کتابش رو نمیدونم گیر میاد یا نه، ولی آنلاین هم قابل دسترسه.
    ::Never say never::

پیش فرض پاسخ : # آموزش لهجه ي استراليايي و كليه ي موارد مرتبط با آن ( منابع، مشاوره و ...) #

ممنون از همه دوستان به خاطر منابعشون ، یه سوال داشتم.
    همونطور که توی دیکشنری مثل لانگمن میبینید تلفظ یک کلمه به دو لهجه بریتانیایی و امریکایی قابل شنیدنه.
    دیکشنری آنلاین و یا غیر آنلاینی سراغ ندارین که تلفظ رو با لهجه استرالیایی انجام بده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Quarantine نمایش پست ها
    Jesus christ این دیگه چه نوع لهجه ایه ؟ بازم بریتانیایی قابل فهم تره.

اما اگه واقعا علاقه مند به یادگیری لهجه استرالیایی هستین یه راه فوق العاده بهتون پیشنهاد می کنم.
    نرم افزار RadioSure رو دانلود کنین که یه آرشیو بزرگ (22777 ایستگاه رادیویی) از تمام رادیو ها توش هستش و با هر نوع شیل میل شکنی می تونین به رادیوی هر کشور و شهری که دلتون خواست به راحتی با تایپ تو قسمت سرچ پیداش کنین و گوش کنین.
    نرم افزارای خیلی زیادی رو تو این زمینه تست کردم اما یکی از بزرگترین مزایای این نرم افزار ارائه بیشتر ایستگاه ها با کیفیت زیر 128kbps هستش که نه تنها با اینترنت 128 به راحتی قابل پخشه بلکه می تونین در حین پلی دانلود هم بکنین بدون اینکه بخواد قطع بشه. (البته همه ش به نوع سرویس اینترنتتون و نوع کیفیت نمایش داده شده بستگی داره)
    این برنامه 24/7 تو بک گراند کامپیوترم در حال پخش CNN هستش که فوق العاده listening مو (حتی speaking مو) قوی کرد...
    امیدوارم به کارتون بیاد

RadioSure.jpg

سلام دوست عزیز
    من این نرم افزار را با ورژن های متفاوت دانلود کردم خودم رو کشتم نتونستم رجیستر کنمش
    مشکل من اینه که در محیط کارم از پروکسی برای اینترنت استفاده می کنم و در حالت نرمال این نرم افزار بخش network غیر فعال هستش
    چی کار کنم
    مرسی

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین