صفحه 2 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 65

موضوع: کسانی که از دانشگاه McMaster پذیرش دارند و عازم هستند

Senior Member

پیش فرض پاسخ : کسانی که از دانشگاه McMaster پذیرش دارند و عازم هستند

نقل قول نوشته اصلی توسط sheri2008
    برای منم از موادش اومده استادی تماس گرفت و صحبت کردیم قراره بقیه کاراشو بکنه اما اگر اشتباه نکنم می گفت 15000تا در سال میدن که کم به نظر میرسه اما من از بچه های همون دپارتمان می شنوم که بیشتر باید باشه....به نظر شما اگه آدم از امریکا هم پذیرش داشته باشه با فاند بیشتر چی کار باید بکنه؟؟از university of Illinois at chicago
    من اگه بودم ميرفتم UIC

Junior Member

برای منم از موادش اومده استادی تماس گرفت و صحبت کردیم قراره بقیه کاراشو بکنه اما اگر اشتباه نکنم می گفت 15000تا در سال میدن که کم به نظر میرسه اما من از بچه های همون دپارتمان می شنوم که بیشتر باید باشه....به نظر شما اگه آدم از امریکا هم پذیرش داشته باشه با فاند بیشتر چی کار باید بکنه؟؟از university of Illinois at chicago
    راستش در حالت کلی منم بودم UIC را ترجیح میدادم حتی اگر فاندش کمتر (اما کافی) باشه. اما باز به استاد راهنما و... هم بستگی داره.

به نظر من بري UIC خيلي بهتره. بعدش هم ميتوني ترنسفر كني به يه دانشگاه بهتر. ضمنا اگه فاند داري براي گرفتن ويزاي US شانس بيشتري داري تا كانادا كه فاندت كامل نيست.
    HONESTY<br />is the best policy

Junior Member

سلام، منم از دانشکده مواد برای PhD سپتامبر 2008 پذیرش دارم. Full fund
    ضمناً مثل اينکه به دانشجوهاي Graduate خوابگاه نميده. من دنبال همخونه ای میگردم. اگه کسی مایله تو Hamilton خونه بگیره لطفاً خبر بده.

سلام. من هم براي PhD رشته برق پذيرش گرفتم. اگه ويزا بدن ميرم براي سپتامبر 2008. در مورد خونه هم هنوز فکري نکردم ولي مايلم که از همين جا يه هم اتاقي پيدا کنم.

موفق باشيد.

Junior Member

منم از McMaster گرفتم. اگه کسی واسه خونه می خوایید منم هستم.

Junior Member

تبریک به همه دوستایی که از McMaster پذیرش گرفتند.
    میتونید برای پیداکردن خونه از این سایت استفاده کنید. http://macoffcampus.mcmaster.ca/classifieds/index.php
    خود دانشگاه این سایتو به من پیشنهاد داد. خیلی سایت خوبیه. انواع خونه ها اعم از آپارتمانی، مبله، خونه های دانشجویی و غیره همراه با تصاویری از خونه، فاصلش تا دانشگاه، امکانات و نیز قیمت با جزئیات کامل و مشخصات مالک برای تماس در این سایت که مرتب به روز میشه گذاشته شده.
    این طور که من باخبر شدم اکثر خونه های سمت راست و جنوب دانشگاه را به دانشجوها کرایه میدهند. حتی یکی از دوستام که اونجا درس میخونه میگفت هزینه اجاره خونه از هزینه خوابگاه خیلی کمتره.
    پیشنهاد میکنم یه آپارتمان دانشجویی متشکل از دانشجوهای ایرانی مک مستر حتی الامکان دانشجوهای PhD اونجا کرایه کنیم (3 تا 5 نفره). با این کار هم میتونیم به همدیگه نزدیک باشیم و همدیگه را کمک کنیم و هم اینکه هزینه اجاره خونه را میتونیم فوق العاده کاهش بدیم .
    حتماً به این سایت یه سری بزنید. اکثر قیمت هاش ماهانه بین 350 تا 550 دلاره.

Junior Member

جناب Alfred
    منم پایم با هم یک خونه بگیریم. چند نفر دیگه هم هستند که می خوان برن McMaster و من باهاشون در تماسم. تو اون سایت هم خیلی گشتم ولی فعلا چیزی نداره. یه ماه پیش خیلی ad داشته احتمالا واسه ترم تابستون گرفتن. اگه دوست داری Email ات رو بذار با هم در تماس باشیم.

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

سلام

میدونم اینجا جاش نیست اما
    یه سوال
    من مک مستر بهم پذیرش داد ولی استادها واسه فاند گفتند دیگه opening نداریم
    شما ها کی با استادهای مک مستر تماس گرفتید و یا اینکه خود دانشگاه بهتون فاند رو بصورت ضمنی با پذیرش داد؟؟؟؟؟

blue sky :دوست عزیز اتفاقا سوال شما اینجا جاشه:
    تو این موضوع سه دسته مطلب نوشته میشه:
    1) سوال کسانی که از این دانشگاه( Mcmaster) پذیرش گرفتن( مثل شما )
    2)سوال کسانی که پذیرششون رو از این دانشگاه قبول کردن و عازم هستند که معمولا سوالاتی درباره خونه خارج از دانشگاه Mcmaster و ... مطرح هست.
    3)آشنایی کسانی که عازم هستند با هم دیگه.
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sia_apply
    جناب Alfred
    منم پایم با هم یک خونه بگیریم. چند نفر دیگه هم هستند که می خوان برن McMaster و من باهاشون در تماسم. تو اون سایت هم خیلی گشتم ولی فعلا چیزی نداره. یه ماه پیش خیلی ad داشته احتمالا واسه ترم تابستون گرفتن. اگه دوست داری Email ات رو بذار با هم در تماس باشیم.
    دوست عزیز sia_apply فکر کنم به راحتی بتونید ایمیل من را در کنار علامت پروفایل پیدا کنید. همانطور که مشاهده میکنید ایمیل من rasool_tahmasebi@yahoo.com است. اگه سری به پیامهای خصوصی تان بزنید متوجه میشی که برات پیغام خصوصی هم گذاشتم. ضمناً فکر کنم هنوز هم تعدادخونه های موجود توی اون سایت کم نباشه. من که خودم هفت هشت تایی را با قیمت مناسب و نزدیک به دانشگاه تو سایت دیدم. از طرفی مدت زمان اجاره (Lease Terms( تو اون سایت حداقل 4 ماهه درحالی که اکثر خونه ها زمان اجاره ای در حدود 8 ماه تا 12 ماه دارند. بنابراین بعید میدونم کسبی بتونه فقط برای ترم تابستون(3 ماه) اونا را اجاره کنه. در هر صورت این که تعداد خونه های نوی سایت کم شده حرف درستیه.
    توی بخش International Student Services ایمیل 2 تا دانشجوی graduate ایرانی را برای پرسیدن سوالاتی در مورد زندگی در همیلتون،سوالات مربوط به دانشگاه و مسایل مختلف گذاشته. من با یکیشون تماس گرفتم. معتقد بود که ظرق حداکثر 1 هفته با ماهی 400 دلار میتونیم خونه ای با امکانات مناسب نزدیک به دانشگاه پیدا کنیم. همچنین میگفت که پنجشنبه آخر هر ماه پرداخت ها صورت میگیره. یعنی اولین پرداختمون آخرین پنجشنبه سپتامبره. بنابراین میگفت حداقل 1000 تا 1500 دلار باید برای ماه اول برای اجاره و غذا باید با خودمون ببریم.
    ضمناً میگفت هزینه Registration دانشگاه را از محل فاند تخصیص داده شده توسط Scholarship ،خودشون پرداخت میکنند. فقط مثل اینکه ما باید بریم توی سایت و ثبت نام را انجام بدیم. البته تا وقتی که Study permit را بهشون نشون ندیم (تا 8 سپتامبر) ثبت ناممون کامل نمیشه.
    با هم در تماس باشیم.
    شاد باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)