نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: درخواست معرفی مقالات در زمینه برق و کامپیوتر

Member saeed_ta آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Network and communication - UPM

پیش فرض مقاله در رابطه با دسته بندی متون فارسی

سلام
    من یک مقاله در رابطه با دسته بندی متون فارسی نوشتم و نتایج نسبتا خوبی هم بدست آوردم ولی مشکلی که دارم اینه که نمیدونم مقاله رو واسه چه مجله یا کنفرانسی بفرستم که خوب باشه و ارزش داشته باشه
    اگر دوستان کمک کنن ممنون میشم.

پیش فرض پاسخ : مقاله

منظوز شما Classification هست یا Clustering؟ دقیق بگید فکر می کنم می تونم کمک کنم

Member saeed_ta آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Network and communication - UPM

پیش فرض پاسخ : مقاله در رابطه با دسته بندی متون فارسی

سلام
    دوست عزیز منظورم Classification بود. منتظر راهنمایت هستم. متشکر
    -------------------------------------------------------------------------------------------
    در ضمن سایت Irandatamining.ir هم هک شده که به مسئولانش باید تبریک گفت.

ببخشید که دیر جواب می دم.

اگه مقاله خیلی خوبی نوشتید ولی تاپ نیست و حتما هم میخواید قبول بشه من کنفرانس CIKM رو پیشنهاد می کنم.اگه خیلی تاپه کنفرانس SIGIR بهتره. می تونید زمانهاشو توی سایتهاشون ببینید. در ضمن به یه کنفرانس هست به اسم KDDM. من نمی دونم توی چه سطحیه اما از مقاله هایی که اونجا دیدم مطئنم که خیلی خوبه

من هم روی دسته بندی و خوشه بندی متن کار کردم و مقاله هم دارم. خوشحال می شم با هم در ارتباط باشیم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Web Science, USF

پیش فرض درخواست معرفی مقالات در زمینه برق و کامپیوتر

سلام
    من دنبال مقالات ieee و یا ژورنال های دیگر isi در زمینه neural networks هستم .
    به نظر شما چگونه میتونم به این مقالات دسترسی داشته باشم؟
    لطفا اگر کسی مقالات در زمینه شبکه های عصبی را در اختیار دارد برای من ایمیل کند :
    ممنون

--------------------------------------------------------------

ایمیل ویرایش شد چون بر خلاف قوانین هستش .
    vahidR
    ویرایش توسط vahidR : October 22nd, 2010 در ساعت 09:11 PM

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

پیش فرض پاسخ : درخواست مقالات isi در زمینه neural networks

بهتره به قسمت مقلالات سر بزنید و اونجا رو خوب مطالعه کنید . اما به هر حال یکی از بهترین مراجع آدرس زیر هستش :

http://citeseerx.ist.psu.edu
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_in_abroad نمایش پست ها
    ببخشید که دیر جواب می دم.

اگه مقاله خیلی خوبی نوشتید ولی تاپ نیست و حتما هم میخواید قبول بشه من کنفرانس CIKM رو پیشنهاد می کنم.اگه خیلی تاپه کنفرانس SIGIR بهتره. می تونید زمانهاشو توی سایتهاشون ببینید. در ضمن به یه کنفرانس هست به اسم KDDM. من نمی دونم توی چه سطحیه اما از مقاله هایی که اونجا دیدم مطئنم که خیلی خوبه

من هم روی دسته بندی و خوشه بندی متن کار کردم و مقاله هم دارم. خوشحال می شم با هم در ارتباط باشیم.
    سلام من مي خواستم دسته بندي متون فارسي رو به عنوان موضوع پايان نامم انتخاب كنم... لطف مي كنيد كه منو راهنمايي كنيد و اگه امكان داره برام مقاله بفرستيد .... مرسي

پیش فرض پاسخ : درخواست مقالات isi در زمینه neural networks

سلام
    لطفا برای دریافت راهنمایی های بیشتر با من در ارتباط باش

(قرار دادن اطلاعات تماس در فروم برخلاف مقررات هست.لطفا یک بار دیگر قوانین فروم رو مرور کنید)
    ویرایش توسط kasra-dan : November 18th, 2011 در ساعت 05:11 PM دلیل: قرار دادن اطلاعات تماس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر - شبکه

پیش فرض پاسخ : درخواست معرفی مقالات در زمینه برق و کامپیوتر

سلام
    دوستان من ترم سه کارشناسی ارشد هستم ، یک موضوع واسه پایان نامم میگردم در حوضه بیگ دیتا که بتونم واسه دکتری در آمریکا پذیرش بگیرم.اگه کسی موضوع یا مقاله ی خوبی سراغ داره ممنون میشم راهنماییم کنه .

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : درخواست معرفی مقالات در زمینه برق و کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mehransaadi نمایش پست ها
    حسین دانای عضو موسسه حامی نوابغ جوان با تاملی عمیق و ساختاری جدید سیستم پرتاب الکترومغناطیسی را ثبت نمود.

عنوان اختراع سیستم پرتاب الکترومغناطیسیدر صنعت بطور کلی صحبت از انواع سوخت پیشرانه پرتاب است که شامل پرتابه هایی مثل خمپاره، موشک بالستیک، تفنگ و خلاصه هر پرتابه ای که حرکت بالستیکی دارد که در هر حالت بنا به نیاز ترکیبات متنوعی ساخته می شوند ولی در سیستم هدایت و پرتاب مغناطیسی، پیشرانه سلاح بر پایه جریان الکتریسیته و ایجاد خودالقایی و میدان الکترومغناطیسی می باشد و نیازی به هیچ گونه ترکیب مواد شیمیایی همچون باروت سیاه و تری نیتروتولوئن (TNT) و ... ندارد و با توجه به سیستم هدایت و جهت یابی خودکار، از سرعت و دقت بسیار بالایی برخوردار می باشد که امروزه مسئله سرعت عمل، دقت، انعطاف و مانور پذیری سلاح ها از ضرورت های هر سلاحی می باشد که با استفاده از این سیستم و بهینه سازی آن بر روی سلاح ها می توان به این مهم دست یافت. این سیستم نسبت به سیستم های موجود خطر بسیار کمی دارا می باشد و قابل نصب بر روی انواع سلاح های سبک و سنگین تیر مستقیم و تیر منحنی با بردهای متغییر می باشد. سلاح های مجهز به این سیستم پس از تیراندازی نیازی به تمیزکاری و خروج خرج یا پوکه ندارد و در ساخت گلوله های آن نیازی به استفاده از باروت و... نیست و تنها مرمی گلوله و یا خمپاره مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر موارد ذکر شده این سیستم به دلیل عدم استفاده از سوزن و خرج شلیک گلوله، قابلیت آتش رگباری و استفاده از خشاب و نوار تیر می باشد و به همین دلیل باعث افزایش چندبرابری سرعت توپ ها و خمپاره انداز ها می شود.مزایای سیستم ابداعی:
    1. بدون ایجاد شعله ، جرقه و انفجار
    2. دقت بسیار بالا در شناسایی هدف
    3. سرعت عمل زیاد در شلیک گلوله
    4. هزینه پایین ساخت مهمات
    5. وزن کمتر نسبت به مدل های مشابه ( به دلیل جنس اسلحه و نوع مهمات )
    6. امکان ایجاد آتش رگباری ( در خمپاره ها و استفاده از خشاب در آن ها )
    7. سازگار با محیط زیست ( قابل بازیافت و عدم وجود مواد مضر برای انسان و نباتات )
    8. طول عمر و زمان ماندگاری بالای سلاح
    9. عدم خطر مهمات و نیاز به نگهداری و حفاظت در انبار مخصوص
    10. عدم نیاز به نظافت سلاح پس از تیراندازی
    11. احتمال خیلی کم گیر کردن مهمات در داخل سلاح
    12. غیرقابل شناسایی و ردیابی در هنگام تیراندازی در شب ( به دلیل عدم وجود شعله در دهانه قبضه)
    13. عدم وجود صدا و موج شدید در هنگام پرتاب گلوله ( نسبت به سیستم های فعلی )
    14. عدم اشتعال پذیری و عدم واکنش پذیری سلاح و مهمات ( در شرایط محیط )
    15. کاهش نفرات همراه جنگ افزار ( در مورد سلاح های سنگین و نیمه سنگین )
    16. جابجایی و عملیاتی شدن سریع و آسان جنگ افزار ( در مورد سلاح های سنگین و نیمه سنگین

منبع خبر: حامی نوابغ جوان
    این جوان نخبه متاسفانه یک کمی دیر جنبیده اند. اختراع مورد نظر ایشان نزدیک صد سال پیش در سال 1921 در امریکا به ثبت رسیده (https://patents.google.com/patent/US1370200) و چند سالی هم هست که نمونه های عملی هم ساخته شده اند:
    https://futurism.com/americas-new-su...e-at-4500-mph/