صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 35 , از مجموع 35

موضوع: میزان تأثیر شهرت و جایگاه نویسندۀ توصیه نامه

ApplyAbroad Champion
    فراز آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Essex, Econometrics

پیش فرض پاسخ : شهرت اساتيدي كه Letter of Recommendation رو مي نویسند!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط nasimmarzban نمایش پست ها
    برای اروپا چی؟
    مرسی
    برای اروپا هم همان است که دوستمون فرمودند
    Some dance to remember, some dance to forget

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

دوستان عزیز اگر به علت کمبود استاد برای نوشتن ریکام من به یکی از دوستان که الان استاد دانشگاه هست اما در یک دانشگاهی غیر از محل تحصیل من استاد هست اشکالی داره بدم ریکام بنویسه؟یعنی آیا حتما باید ایشون استاد در همون دانشگاه من بوده باشه یا می شه استاد در جایی غیر از محل تحصیل من هم باشه؟؟ممنونم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight نمایش پست ها
    دوستان عزیز اگر به علت کمبود استاد برای نوشتن ریکام من به یکی از دوستان که الان استاد دانشگاه هست اما در یک دانشگاهی غیر از محل تحصیل من استاد هست اشکالی داره بدم ریکام بنویسه؟یعنی آیا حتما باید ایشون استاد در همون دانشگاه من بوده باشه یا می شه استاد در جایی غیر از محل تحصیل من هم باشه؟؟ممنونم
    اگر با کار شما آشنایی داشته باشه و مثلا پروژه انجام داده باشید مشکلی نیست.

پیش فرض پاسخ : اگر اساتيدي كه به من Recommendation مي دهند مانند دكتر مارالاني شهرت نداشتند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Shabnam نمایش پست ها
    سلام،
    من ايميل شما رو نداشتم. ولي اين يك نمونه هست:

To whom it may concern,
    This is to recommend Miss Shabnam ? to pursue her PhD program in the field of YOUR FIELD in the Ohio State University, College of Pharmacy. She joined to the NAME OF YOUR UNIVERSITY three years ago for her M.Sc. studies in YOUR FIELDOF STUDY. During her studies, she attended the (NAME OF YOUR COURSE WITH THIS PROF.) course which was taught by me and scored the highest grade.
    I was also her supervisor during her M.Sc. research project for three years. Her thesis included
    (wRITE YOUR THESIS RESEARCH)
    Moreover, the second part of her thesis is published in NAME OF JOURNAL, 2007
    I consider YOUR NAME to be one of the most studious and responsible students of our Research Center. After three years time, I have come to know her well and I would like to recommend her strongly as a candidate for your research program. She studies well and has the ability of discussion of various chemical problems. I believe she has the talent for research in different areas of YOUR FIELD because she showed her ability in our current project . She is an intelligent hard-working young researcher and loves scientific researches in various fields. I would like to take this opportunity again to recommend YOUR NAME strongly to continue her studies in PhD of YOUR FIELD in the Ohio State University.

نامه بايد در كاغذ سر برگ دار و با آرم دانشگاه باشه و آخرش هم كه استاد امضا مي كند.
    موفق باشي
    یکی از معیارهای مهم در نگارش توصیه نامه، SOP، و رزومه اینه که نویسنده آن مطلب را بدون غلط نگارشی و املایی ادا کنه. این خیلی خیلی مهمه. فکر کن MSc یا PhD بخوای بری بخونی اما این مستنداتت غلط املایی داشته باشه. حال کمیته پذیرش گرفته میشه و بعدش حال شما را می گیرن.

برای Recommendation Letter بهتره که حتماً خود استاد بنویسه. اما پون هیچکدوم حال این چیزا را ندارندف آخرش خودتون باید پیش نویس بنویسید بدید امضا کنن روی سربرگ دانشگاه. سربرگ دانشگاه گیرتون نیومد می تونید خودتون درست کنید پرینت رنگی بگیرید. زیاد مهم نیست.
    ویرایش توسط sahand_a : May 19th, 2012 در ساعت 10:14 PM دلیل: تبلیغ

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی, مهندسی نرم افزار

پیش فرض پاسخ : میزان تأثیر شهرت و جایگاه نویسندۀ توصیه نامه

1-بعضی از دوستان گفتن استادهای ایرانی شهرتشون مهم نیست برای اونا- یک نفر هم گفته دانشگاهش داره استادشو (مقالات و...) چک میکنه.
    با این وضع- اگر توصیه نامه من از طرفی استادی باشه که در مک گیل تدریس میکرده و حالا در علم و صنعت تدریس می کنه و مقالات آی اس آی بالای 20 داره- کمکی به من میکنه؟؟

2-شخصی که برامون توصیه نامه مینویسه حتما باید استاد باشه؟؟
    یعنی مثلا یک وکیل نمی تونه اینکارو کنه (باهاش کار کرده باشم)

3-چون باید کسی این توصیه نامه هارو بنویسه که مارو خوب میشناسه -یجایی خوندم دبیرهای دبیرستانمون هم می تونند اینکارو بکنند- درسته؟

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234