صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 35

موضوع: میزان تأثیر شهرت و جایگاه نویسندۀ توصیه نامه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اگر اساتيدي كه به من Recommendation مي دهند مانند دكتر مارالاني شهرت نداشتند؟

[color=blue][color=blue]سلام به همگی .
    من واقعا یه مشکل بزرگ دارم و اینو قبلا هم مطرح کرده بودم اما کسی پاسخ درستی به من نداد . شاید ایم مشکل خیلیها باشه که استاد من نمیخواد برلی من به هیچ قیمتی Recomm Letter بنویسه . واقعا من نمیدونم باید چیکار کنم ؟ من Bs از علم و صنعت دارم و Ms از سمنان . نمیتونم برم پیش استادای قدیمیم توی علم و صنعت ؟!!
    در ضمن من 4 سال هم سابقه کار دارم ، میتونم یکی از Recomm ها رو از محل کارم که یه شرکت انگلیسی بگیرم ولی برای Recomm تحصیلی و تحقیقی چیکار باید بکنم ؟
    یه راهی بهم نشون بدین . من واقعا گیر کردم !!!
    مرسی

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : اگر اساتيدي كه به من Recommendation مي دهند مانند دكتر مارالاني شهرت نداشتند؟

استادهاي علم و صنعت بهت نامه مي دن ؟ سعي كن از استاد راهنماي ليسانست rec.letter بگيري

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اگر اساتيدي كه به من Recommendation مي دهند مانند دكتر مارالاني شهرت ندا

بعضی دانشگاهها میخوان که یه rec letter حتما از استاد پروژت داشته باشی حالا دقت نکردم استاد فوق باید باشه یا لیسانس هم میشه سعی کن حتما یکی از استاد پروژه لیسانست بگیری اگه بتونی یکی هم از یکی از استادای لیسانست بگیری (فرق نمیکنه کی باشه) دیگه خیلی خوب میشه یکی هم میتونی از سر کارت بگیری.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Senior Member

به نظر من، اگه واقعا استاد پروژه فوق Recom نمي ده، از استاداي ديگه فوق که باهاشون درس داشتين، حتما بگيرين. اگه درسي به فيلد کاريه شما بيشتر مربوط باشه، خوب بهتره. از استاداي ليسانس هم بگيرين. و من فکر مي کنم، حالا که استاد پروژه فوق Recom نمي ده، تعداد Recom هاي که مي فرستين بيشتر باشه، فکر کنم بهتره. منظورم اينه که اگه بتونين 4 تا Recom خوب بگيرين، خوب بهتر از 3 تاست.
    بله از محل کارم حتما بگيرين. خيلي اثر داره. حداقلش اينه که سطح زبانتون و کارتون رو تاييد مي کنن.
    و خوب مي تونيين بگين که استاد پروژه نبوده و نتونستين باهاش در تماس باشين. من نمي تونم بگم ولي خوب مي تونين دليل خوب پيدا کنين.

Junior Member

سلام بچه ها

من چند تا سوال ضروری دارم:

-من میخوام از دانشگاه لیسانسم recom بگیرم ولی دانشگاه سربرگ کافی بهم نمیده اشکالی داره کپی رنگی کنم(به استادم گفتم قبول کرده)آیا uniها گیر نمیدند ؟
    -آیا نیاز به پاکت نامه رسمی داره یا معمولی هم میشه

-من می خواهم حدودا 12 جا apply کنم ولی استاد راهنمای ارشدم زیاد recombنمیده چی کار باید بکنم؟

خیلی ممنون از توجهتون

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اگر اساتيدي كه به من Recommendation مي دهند مانند دكتر مارالاني شهرت ندا

بذار خیالت رو راحت کنم
    الان سالیان سال هست من و دوستام خودکفا هستیم. یعنی سربرگ و پاکت و ... رو خودمون درست میکنیم و به دانشگاه زحمت نمیدیم. حتی rec هم خودمون مینویسیم و فقط میدیم استاد امضا کنه. همه رو هم سیاه سفید درست میکنیم (حیف واقعا پول هست که آدم خرج rec کنه) هیچ مشکلی هم پیش نیومده تا حالا و از این به بعد هم نخواهد آمد. با خیال راحت خودت همه این کارها رو بکن.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Junior Member

ممنون بابک جان
    یه سوال دیگه....
    من استادام همه میگن ما وقت نداریم و max 2 تا rec میدن...
    چه کنم؟ ایا میشه همون نامه ای که میدن رو بدون فرم ها فرستاد؟
    یا میشه یه فرم درست کرد که همه سوالها و جداول موجود در فرمهای همه uniهایی که میخای apply کنی رو شامل بشه و بدی استاد امضا کنه؟ ایا قبول میکنن؟

Junior Member

اقا یکی یه جواب بده جان من عجله دارم.....................

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط Hajagha
    ممنون بابک جان
    یه سوال دیگه....
    من استادام همه میگن ما وقت نداریم و max 2 تا rec میدن...
    چه کنم؟ ایا میشه همون نامه ای که میدن رو بدون فرم ها فرستاد؟
    یا میشه یه فرم درست کرد که همه سوالها و جداول موجود در فرمهای همه uniهایی که میخای apply کنی رو شامل بشه و بدی استاد امضا کنه؟ ایا قبول میکنن؟
    راستش من تجربه خاصی در این زمینه ندارم، اما اگر فکر می‌کنید هیچ چاره‌ی دیگه‌ای نیست، این کار رو بکنید. به هر حال هر چی باشه، بهتر از اینه که اصلا اقدام نکنید و فکر می‌کنم خیلی از دانشگاه‌ها زیاد در این مورد سخت‌گیری نکنند.

Junior Member

وحید جان نظر شما چیه؟ ...
    بچه ها اگر کس دیگه ای نظری داره ممنون میشم بهم بگه.....

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین