صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 62

موضوع: بدون پاسپورت چي كار بايد بكنيم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دکترای کنترل، ایالتی آیداهو

پیش فرض بدون پاسپورت چي كار بايد بكنيم؟

من هنوز پذيرش دستم نرسيده (البته تو هفته بعد احتمالا به دستم مي رسه)، سربازي هم مشول هستم و پاسپورت هم ندارم. نگرانم كه وقت براي ويزا بهم نرسه. كسي پيشنهادي دارد؟
    Everything is possible

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بدون پاسپورت چي كار بايد بكنيم؟

At the Worst situation, You can get a pass by pretending that you want to take an exam like TOEFL or GRE
    or get a pass for traveling to Mecca or some other holy places.

Good luck,

سوال انجاست که برای کسانی که هم اکنون مشغول سربازی اند هم برای اینچیزا پسپورت صادر میشه؟

:
    I remember the future again everyday

نقل قول نوشته اصلی توسط fassih
    من هنوز پذيرش دستم نرسيده (البته تو هفته بعد احتمالا به دستم مي رسه)، سربازي هم مشول هستم و پاسپورت هم ندارم. نگرانم كه وقت براي ويزا بهم نرسه. كسي پيشنهادي دارد؟
    به هر حال بدون پاسورت اصلاً نمیشه واسه ویزا اقدام کرد. شما باید با یک بهانه (مثل آزمون) برای پاس افدام کنی و منتظر بمونی تا پاست دستت برسه. چون شماره پاسپورت برای گرفتن وقت سفارت ضروریه
    راه، همان است که تو می‌روی.

اون دوستمون مشمول هستن اما هنوز سربازیشون شروع نشده.در مورد کسایی که هم اکنون سرباز هستند هم میتونند برای سفرهای علمی و زیارتی پسپورت بگیرند؟ اگر بله چطور؟
    I remember the future again everyday

Junior Member
    رشته و دانشگاه

به نظر شما، بهتره صبر كنم كه نامه addmision برسه و يه دفعه براي پاسپورت اصلي اقدام كنم يا اينكه برم دنبال كارهاي پاسپورت براي سوريه؟ كسي مي داند چقدر طول مي كشه تا از اين طريق اقدام كنم و پاسپورت دستم برسه؟ (نامه addmision هفت هشت روز پيش برايم پست شده) در ضمن من برگه اعزامم هم آمده (اعزام اول تيرماه)
    در ضمن آژانسي را مي شناسيد كه نامه بده براي نظام وظيفه؟ من هر جا كه مي رم مي گه اول بايد اسم بنويسي و پولش را بدي بعدا نامه بهت مي دهيم.
    خيلي ممنون مي شم كه دوستان راهنمايي كنند.
    Everything is possible

Junior Member

در ضمن آژانسي را مي شناسيد كه نامه بده براي نظام وظيفه؟ من هر جا كه مي رم مي گه اول بايد اسم بنويسي و پولش را بدي بعدا نامه بهت مي دهيم.
    خيلي ممنون مي شم كه دوستان راهنمايي كنند.
    I think you can find no agency with these conditions. but you can pay for the registration and then sell it but probably cheaper.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

در مورد قسمت اول سوالم كسي نظري نداره؟
    ارزش دارد كه برم دنبال كارهاي پاسپورت زيارتي يا اينكه صبر كنم addmision برسه؟ الان هنوز وقت هست براي سفارت؟
    Everything is possible

حالا چه گیری دادین به زیارت، خوب برین بگین واسه آزمون می خوام برم اون بیچاره ها که چیزی نمی گن فقط 15 تومنشونو می خوان
    everything happens for a reason

نقل قول نوشته اصلی توسط behzaad
    به هر حال بدون پاسورت اصلاً نمیشه واسه ویزا اقدام کرد. شما باید با یک بهانه (مثل آزمون) برای پاس افدام کنی و منتظر بمونی تا پاست دستت برسه. چون شماره پاسپورت برای گرفتن وقت سفارت ضروریه
    سلام
    اگه پاسپورت از قبل داشته باشيم و اعتبارش تموم شده باشه ميتونيم شماره ى اونو بديم و بعد كه پاسپورت جديد گرفتيم شماره رو اصلاح كنيم؟ يا مثلا هر 2 تا پاسپورت رو روز مصاحبه ببريم تا بدونن كه كلك نزديم و شماره ى الكى نگفتيم.
    به نظر شما اين كار با دادن شماره 00000000 يا شماره الكى فرق نميكنه ؟!

خيلى ممنون
    موفق باشيد
    این همه چون سایه تو چون نور باش&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; گر&nbsp;&nbsp; همه&nbsp; داری&nbsp; ز&nbsp; همه&nbsp; دور&nbsp;&nbsp; باش<br /> دوزخ&nbsp; گوگرد&nbsp; شد&nbsp; این&nbsp; تیره&nbsp;&nbsp; دشت&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; ای خنک آن کس که سبکتر گذشت

صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)