صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 62

موضوع: بدون پاسپورت چي كار بايد بكنيم؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بدون پاسپورت چي كار بايد بكنيم؟

سلام

خودم اینکا رو نکردم. اما به فرض این عمل رو انجام بدید روز مصاحبه هر دو پاس همراهتون باشه ضمن اینکه قبلش بهشون اطلاع بدید که شماره پاس عوض شده. یک DS هم پر کنید و با شماره پاس جدید دستتون باشه محکم کاریه. اگر پاس جدید زود میاد به جای این همه دردسر صبر کنید و با پاس جدید وقت بگیرید.

نقل قول نوشته اصلی توسط majid1991 نمایش پست ها
    دوستان سلام

بالاخره میشه با پاسپورت expire شده وقت گرفت و بعداً شماره پاسپورت جدید رو با قدیم بهشون بگیم عوض کنند؟

مشکلی پیش نمیاد؟

بیشتر برای آنکارا.

مرسی.
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

اگر پاس جدیدتون تو راهه اینکار رو نکنید اما اگر چاره ایی ندارید هم به سفارت اطلاع بدید و ببینید پاسخشون چیه. هم یک DS جدید روز مصاحبه همراهتون باشه هم پاس قدیمی که سوراخ میشه و بهتون تحویل میشه همراهتون باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط gazmakh نمایش پست ها
    بچه ها لطفا به سوالات جواب بدید، میشه با پاس دیگه اقدام کرد؟ ریسک داره؟ کلا برای کسانیکه الان پاس ندارن چه پیشنهادی دارید؟
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

سلام دوستان
    من خودم پاسپورت دارم ولی همسرم هنوز پاسش آماده نیست (پاس قبلی هم نداره) ولی تا روز مصاحبه قطعا آماده هست
    1) شماره پاسپورت همراه ضروری هست برای وقت گرفتن؟ (با توجه به اینکه توی فرم DS تا جایی که من دیدم شماره پاس همسر رو نمیخوان و ظاهرا فقط برای وقت گرفتن پرسیده میشه.)

2)اگر ضروریه، میتونم با یه پاسپورت دیگه براش وقت بگیرم؟
    مثلا بازم شماره پاس خودم رو وارد کنم. یا مثلا یکی از اعضای خانواده ش رو.
    در ره عشق نشد کس به یقین محرم راز
    هر کسی بر حسب فکر گمانی دارد

Junior Member

دوستان، من یه سوال دارم. من تا چند روز دیگه سرباز میشم یعنی 1 اردیبهشت. از طرفی دارم BS رو آماده می کنم که ایمیل کنم واسه دانشگاه که برام آی20 رو صادر کنه. حالا سوالم اینه، مشکلی که پیش نمیاد وسط سربازی برم واسه معاف تحصیلی و گرفتن پاسپورت؟ منظورم اینه که نیان بگن در حین خدمت نمیشه. ممنون میشم جواب بدین. چون باید در ادامه ش وقت بگیرم واسه ویزا و الی آخر.

Junior Member

سلام،

دوستان من پاسپورتم 10 روز دیر اماده میشه، میخواستم بدونم اگر از شماره پاسپورت بابام واسه گرفتن وقت اقدام کنم، بعدا مشکل زا خواهد بود یا میشه وقتی پاسپورتم امد تغییرش بدم یا اینکه موقع مصاحبه توضیح بدم ؟

Junior Member

سلام دوستان
    من نمی دونستم باید پاسپورت دو سال بیشتر از مدت اقامت تو آمریکا اعتبار داشته باشه و وقت سفارت از آنکارا گرفتم. حالا پاسپورتم 1 سال بیشتر اعتبار نداره. حالا باید چیکارکنم ؟
    دارم می میرم از استرس . در ضمن مشکل سربازی هم دارم و I20 یک هفته دیگه به دستم می رسه و 10 وقت گرفتم.

سلام
    من برای spring 2016 پذیرش دارم و همسرم سرباز هست که در 15 آذر تسویه می کند - دانشگاه گفته Scan BS بفرستم تا I20 بفرسته و آماده کنم. الان که همسر من پاسش آماده نیست می تونم با اطلاعات شناسنامه اش و یا سند ازدواج ترجمه شده بگم که I20 بفرستن و هر وقت (3 ماه دیگه که ) پاسش آماده شد براشون اسکن پاس بفرستم
    میشه منوراهنمایی کنید مرسی؟
    ا تشکر

سلام.
    من پاسپورت ندارم چون تازه امروز آفر رو اکسپت کردم و دو هفته طول میکشه تا آی بیس بیاد و بعدش تازه معافیت تحصیلی بگیرم و وثیقه بذارم و پاسپورت بگیرم!!!!
    الان دبی برای دو ماه دیگه داره و خیلی دیر میشه اگه صبر کنم تا پاسم بیاد.
    میتونم بدون پاسپورد وقت بگیرم؟
    با شروع Ds که ID بهم داده میشه ولی برای وقت گرفتن باید شماره پاسپورت رو هم وارد کنم و نمیدونم میشه الکی یه شماره ای زد و بعد از گرفتن پاس عوضش کرد یانه؟!
    ممنون
    قبل از ریپورت رسمی نمرات تافل و GRE، با دپارتمان مورد نظر مکاتبه کنید. برخی دانشکده ها ریپورت غیر رسمی تافل و GRE را برای بررسی اولیه قبول می کنند.
    متاسفانه این حساب کاربری فعال نمی باشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran4iut نمایش پست ها
    سلام.
    من پاسپورت ندارم چون تازه امروز آفر رو اکسپت کردم و دو هفته طول میکشه تا آی بیس بیاد و بعدش تازه معافیت تحصیلی بگیرم و وثیقه بذارم و پاسپورت بگیرم!!!!
    با شروع Ds که ID بهم داده میشه ولی برای وقت گرفتن باید شماره پاسپورت رو هم وارد کنم و نمیدونم میشه الکی یه شماره ای زد و بعد از گرفتن پاس عوضش کرد یانه؟!
    ممنون
    سلام
    این پست رو ببینین، شاید به دردتون بخوره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran4iut نمایش پست ها
    سلام.
    ممنون
    به سلامتی مهران خان کدوم دانشگاه اکسپت گرفتی؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)