صفحه 4 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 93

موضوع: Student Visa from Ankara

azadeh23
    Guest

پیش فرض پاسخ : Student Visa from Ankara

مهشید جان. میشه لطفا" اسم آژانسی رو که باهاش رفتی بگی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط azadeh23
    مهشید جان. میشه لطفا" اسم آژانسی رو که باهاش رفتی بگی؟
    She already did that:z

نقل قول نوشته اصلی توسط mahshid7823
    خيلي ممنون. آژانس ژوان شن سفيد (اسمش يك كم سخته!). خودشون مي گن شن سفيد (white sand) تو جنت آباد. تلفن 44468358

Dear Mahshid, you have answerd many questions... Plese also keep us posted of your clearance status...z

Thanks
    Read, Think, then Talk....z

Member lida_a86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law

:Azade23

نقل قول نوشته اصلی توسط mahshid7823
    خيلي ممنون. آژانس ژوان شن سفيد (اسمش يك كم سخته!). خودشون مي گن شن سفيد (white sand) تو جنت آباد. تلفن 44468358
    نقل قول نوشته اصلی توسط so_asadi
    ژوان شن سفيد
    44452748 و 88332074
    just be a little bit more careful!

Junior Member

Yes!, plz keep us posted about your clearance status
    and so many thanx for your informative responses

Junior Member

[quote=mahshid7823 ]
    البته من يك مشكل مهم داشتم كه كساني كه مي خواهند آنكارا بروند توجه كنند. پرواز به آنكارا فقط روزهاي يكشنبه رفت و چهارشنبه برگشت هست. وقت سفارت من چهارشنبه ظهر بود

سلام

من وقت براي يكشنبه مي خواهم بگيرم پس اگر پرواز يكشنبه باشه به سفارت نميرسم. از كجا ميشه فهميد كه پرواز ديگري در روزهاي ديگر به آنكارا نيست؟

Junior Member

می شه بپرسم شما که 4 شنبه وقت داشتید برای چه ساعتی به شما وقت مصاحبه داده بودند و کی کارتون تموم شد(کی از سفارت اومدید بیرون)؟ چون من هم مشکل بلیط داشتم و همان روز که مصاحبه دارم بلیط برگشت را گرفته ام. می خوام بدونم که آیا باید برم بلیطم را عوض کنم یا نه.

من چهارشنبه ساعت 1:45 وقت داشتم.
    ساعت 3:45 از سفارت اومدم بيرون. پرواز ايران اير ساعت 7:40 بود و وقتي كه رسيدم هتل، مسافرها داشتند
    از هتل مي رفتند فرودگاه. يعني من به پرواز مي رسيدم.

Junior Member

سلام
    من روز 3شنبه 29 آوریل ساعت 1.45 در آنکارا مصاحبه داشتم. من از طریق همون آژانسی که مهشید خانوم باهاش آنکارا رفتن اقدام کردم. (البته برای بار اول خوب بود ولی دفعه بعد انشااله همه کارا رو خودم انجام میدم) اون روز 3 نفر دانشجو برای PHD مصاحبه داشتند. من که رشتم نفت بود و از LSU فاند کامل داشتم و دو نفر از بچه های شریف که اونا از دانشگاه های مطرح فاند خیلی خوبی داشتند. همه OK شدیم. یه نفر هم که برای ویزا کار اقدام کرده بود اون هم OK شد. سوال ها هم همون سوال های همیشگی بود. از هممون به جز I20 و فرم های DS هیچی نخواست. حتی transcript ها هم نگاه نکرد. من خیلی سعی کردم job offer و bank statement رو که با کلی دردسر جور کرده بودم نشونش بدم ولی اونها هم نخواست ببینه. انگار از همون اول تصمیمشو گرفته بود.
    من چون که 5شنبه صبح پرواز داشتم (اینم از شاهکار های آژانسی بود) در جریان کار بچه هایی که روز 4شنبه مصاحبه داشتن قرار گرفتم (یکیشونو بعد از مصاحبه دیدم). اون گفت که 3 تا پسر و یه دختر بودن که فاند داشتن و به جز دختره بقیه رد شدن. Officer به اون خیلی گیر داده بود. مثلا گفته بود این جواب هایی که همه به سوالا میدن تحویل من نده.
    به نظر من رد شدن بچه هایی که روز 4شنبه مصاحبه کردند هیچ دلیلی نداشت. اگر اون روز قرار باشه رد شید رد میشد و دست و پا زدن فایدهای نداره. پس فقط به خدا توکل کنید. اون روز نشون بدید که دلهره ندارید و با بچه های ایرانی که اونجا هستند سر صحبت رو باز کنید و در باره چیزای خوبی که براتو اتفاق افتاده صحبت کنید. سعی کنید تو سالن انتظار زیاد به مصاحبه فکر نکنید. مهمتر از همه اینکه صادق باشید چون Officer سوال های ریزی از من پرسید که نشون میداد
    به مسائل روانشناسی و اوضاع ایران مسلطه.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط amin792
    سلام
    من روز 3شنبه 29 آوریل ساعت 1.45 در آنکارا مصاحبه داشتم. من از طریق همون آژانسی که مهشید خانوم باهاش آنکارا رفتن اقدام کردم. (البته برای بار اول خوب بود ولی دفعه بعد انشااله همه کارا رو خودم انجام میدم) اون روز 3 نفر دانشجو برای PHD مصاحبه داشتند. من که رشتم نفت بود و از LSU فاند کامل داشتم و دو نفر از بچه های شریف که اونا از دانشگاه های مطرح فاند خیلی خوبی داشتند. همه OK شدیم. یه نفر هم که برای ویزا کار اقدام کرده بود اون هم OK شد. سوال ها هم همون سوال های همیشگی بود. از هممون به جز I20 و فرم های DS هیچی نخواست. حتی transcript ها هم نگاه نکرد. من خیلی سعی کردم job offer و bank statement رو که با کلی دردسر جور کرده بودم نشونش بدم ولی اونها هم نخواست ببینه. انگار از همون اول تصمیمشو گرفته بود.
    من چون که 5شنبه صبح پرواز داشتم (اینم از شاهکار های آژانسی بود) در جریان کار بچه هایی که روز 4شنبه مصاحبه داشتن قرار گرفتم (یکیشونو بعد از مصاحبه دیدم). اون گفت که 3 تا پسر و یه دختر بودن که فاند داشتن و به جز دختره بقیه رد شدن. Officer به اون خیلی گیر داده بود. مثلا گفته بود این جواب هایی که همه به سوالا میدن تحویل من نده.
    به نظر من رد شدن بچه هایی که روز 4شنبه مصاحبه کردند هیچ دلیلی نداشت. اگر اون روز قرار باشه رد شید رد میشد و دست و پا زدن فایدهای نداره. پس فقط به خدا توکل کنید. اون روز نشون بدید که دلهره ندارید و با بچه های ایرانی که اونجا هستند سر صحبت رو باز کنید و در باره چیزای خوبی که براتو اتفاق افتاده صحبت کنید. سعی کنید تو سالن انتظار زیاد به مصاحبه فکر نکنید. مهمتر از همه اینکه صادق باشید چون Officer سوال های ریزی از من پرسید که نشون میداد
    به مسائل روانشناسی و اوضاع ایران مسلطه.

موفق باشید
    سلام. مرسی از اطلاعاتتون. فقط لطفا اگه ممکنه بگین که:

1: وضیت برای بدون فاند ها چجوری بود ؟

2: و اینکه آیا روزی که شما بودین فقط همین 3 نفر بودین؟ از بقیه اطلاعی ندارین؟

3: سوال دیگم هم اینکه که دانشگاه ایران براشون مهم به نظر میرسه یا نه؟

ممنونم

موفق باشین

سوال های ریزی از من پرسید که نشون میداد
    به مسائل روانشناسی و اوضاع ایران مسلطه
    would you mind explain more please?
    thanks
    این همه چون سایه تو چون نور باش&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; گر&nbsp;&nbsp; همه&nbsp; داری&nbsp; ز&nbsp; همه&nbsp; دور&nbsp;&nbsp; باش<br /> دوزخ&nbsp; گوگرد&nbsp; شد&nbsp; این&nbsp; تیره&nbsp;&nbsp; دشت&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; ای خنک آن کس که سبکتر گذشت

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)