صفحه 1 از 22 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 219

موضوع: سوالات مربوط به ثبت نام، ريپورت و مسائل مربوط به آنها

Junior Member

پیش فرض سوالات مربوط به ثبت نام، ريپورت و مسائل مربوط به آنها

بچه هایی که واسه امتحان Subject ثبت نام لطفا راهنمایی کنن:
    من تهرانی نیستم و می خوام بگم پسر خالم که تهرانه واسم ثبت نام کنه.می خوام بدونم تو فرمهایی که باید اونجا پر شه چه مواردی باید نوشته شه تا دقیقآ بهش بگم.
    تو سایت ETSفرمی که واسه Subjectگذاشته همون فرمGeneral است . می خوام بدونم فرمی که بچه ها پر کردن همونه؟

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : Registeration for Subject-GRE

من امتحان ندادم ولی فرق چندانی نداره مثل همون فرم General هستش. تازه اگه چیزی فرق می کرد تلفنی هم می تونی بهش بگی. حتی می تونه فرم رو بیاره خونه بعداً تحویل بده.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

Junior Member

ممنون از راهنماییتون. مشکل اینجاست که من واسه ثبت نام امتحان GENERAL هم می خواستم نیام تهران.ولی به خاطر اون متنی که باید تو فرم پر می کردیم به پسر خالم گفته بودن که ممکنه بعد یه دفعه تفاوت دست خط مشکل ساز شه و قبول نکردن که ثبت نامم کنه.خلاصه مجبور شدم خودم اومدم تهران.اما حالا می خوام بدونم که اگه فرم همونه که تو سایت ETS هست که PRINTبگیرمو پرش کنم و بدم یه نفر تا اخر هفته واسم ببره تهران.
    ممنون میشم اگه بچه هایی که این تو این چند روز ثبت نام کردن راهنمایی کنن.شاید این دفعه بتونم از پرداخت 80هزار تومان بلیط هواپیما خلاص شم.

Junior Member

یعنی هیچکس هنوز واسه امتحان Subject-24 فروردین هنوز اسم ننوشته که منو راهنمایی کنه!???

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

بعید می دونم اینقدر دقیق باشن. یکی از همکلاسی هام داد یکی از بچه ها براش GRE ثبت نام کرد چیزی هم نشد. البته شما می تونی از خود مسوولین سنجش هم بپرسی.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

Junior Member

بولتن subject GRE دقیقا همون بولتن general هست و نحوه ی ثبت نام هم فرقی نداره ولی قیمتش 151 دلار هست.

البته حواستون باشه که باید گزینه ی مروط به subject رو براتون تیک بزنن نه general رو. ولی باز تاکید میکنم که فرم ها همون فرم general هست.

Fear is the main source of superstition, and one of the main sources of cruelty. To conquer fear is the beginning of wisdom.

به نظر من اگه به credit card دسترسی داری آنلاین ثبت نام کن و خلاص. بسیار راحته و نمیخواد بری تهران. با سنجش هم صحبت کردم گفتند مشکلی نیست فقط قبل از امتحان به ما عکس بده.
    Millions long for immortality who do not know what to do with themselves on a rainy Sunday afternoon

Junior Member

سلام دوستان. من می خوام برای GRE subject فروردین89 (21) ثبت نام کنم. از الان باید ثبت نام کنم یا 2 ماه قبل امتحان؟ می خوام online ثبت نام کنم.

Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک

سلام "یکی" .ببین مهلت ثبت نام تا اونجایی که من میدونم تا 26 آذر وقت داری واسه سابجکت از طریق سازمان سنجش ثبت نام کنی اینترنتیشو نمیدونم

Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک

میگم بچه ها من واسه امتحان سابجکت 21 فروردین دارم ثبت نام میکنم ولی نمیدونم اونجایی که نوشته اسم 4 تا دانشگاه بنویسید چی بنویسم آخه هنوز انتخاب نکردم. اونقت اگه بعدا بخوام به دانشکاهها بفرستم پول اضافی باید بدم فکر کنم. لطفا من را راهنمایی فرمایید !!!!

صفحه 1 از 22 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)