صفحه 18 از 22 نخستنخست ... 8910111213141516171819202122 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 219

موضوع: سوالات مربوط به ثبت نام، ريپورت و مسائل مربوط به آنها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات مربوط به ثبت نام، ريپورت و مسائل مربوط به آنها

دوستان من یه مقدار گیج شدم. چند سوال کوتاه دارم
    1- اول باید تو سایت ets ثبت نام کنم بعد برم اون فرم سنجش رو تکمیل کنم؟
    2- می‌تونم قبل باز شدن تاریخ‌ها (1 جولای) این دو کار رو انجام بدم؟
    3- پول در چه مرحله‌ای و چگونه باید پرداخت شه؟ رزرو نگه می‌داره تاریخ رو برامون تا پول رو پرداخت کنیم؟ یا از قبلش باید یه فکری بکنم؟؟
    4- می‌شه بهم بگید حدودش چقدر هست الان؟ 700؟ یا بیشتر؟؟؟

یک دنیا تشکر

Junior Member soo2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط paolo3 نمایش پست ها
    دوستان من یه مقدار گیج شدم. چند سوال کوتاه دارم
    1- اول باید تو سایت ets ثبت نام کنم بعد برم اون فرم سنجش رو تکمیل کنم؟
    2- می‌تونم قبل باز شدن تاریخ‌ها (1 جولای) این دو کار رو انجام بدم؟
    3- پول در چه مرحله‌ای و چگونه باید پرداخت شه؟ رزرو نگه می‌داره تاریخ رو برامون تا پول رو پرداخت کنیم؟ یا از قبلش باید یه فکری بکنم؟؟
    4- می‌شه بهم بگید حدودش چقدر هست الان؟ 700؟ یا بیشتر؟؟؟

یک دنیا تشکر

سلام دوست عزیز
    1- با توجه به اطلاعاتی که من با مطالعه سوال وجواب ها در همین تاپیک (در چند صفحه قبل از این صفحه )و تاپیکهای مشابهش به دست آوردم،بله شما برای ثبت نام امتحان جی آر ای سابجکت، اول باید در سایت ای تی اس ثبت نام کنید و بعد در خود سازمان سنجش ثبت نام کنید.
    2-خیر،اول باید تاریخ ها در سایت ای تی اس برای جی آر ای سابجکت باز بشن،بعد شما میتونید ثبت نام کنید.و معمولا تو همین ماه( جولای) هم باز میشن.
    3-شما میتونید با استفاده از خدمات یکی از شرکت هایی که در لینک زیر،که مربوط به همین سایت هست، معرفی شدن،ثبت نامتون رو انجام بدید و هزینه اش رو پرداخت کنید
    http://www.applyabroad.org/forum/for...رکت‌ها
    هیچ کدوم از شرکتها هم برای هیچ آزمونی، تاریخی رو براتون رزرو نمیکنن،خودتون باید با چک کردن قسمت مربوطه تو سایت ای تی اس، حواستون باشه زمانی ثبت نام کنید که تاریخ های مورد نظرتون باز باشن و ظرفیتشون تکمیل نباشه.اینم بگم که معمولا در مورد جی آر ای سابجکت مشکل تکمیل ظرفیت پیش نمیاد و ددلاین تعیین شده واسه ثبت نام اهمیت داره.
    4-اگر شما تا پیش از ددلاین Regular اقدام به ثبت نام کنید، مبلغ 150 دلار بابت ثبت نام باید پرداخت کنید، ولی در صورت از دست دادن Regular Deadline، ثبت نامتون به صورت Late هست و هزینه اش 175 دلار هست.بعد از Late Deadline هم دیگه هیچ راهی برای ثبت نام تو آزمون GRE Subject وجود نداره. پس حتما حواستون به ددلاین هایی که ای تی اس مشخص کرده باشه.
    موفق باشید
    ویرایش توسط Sina0077 : July 6th, 2016 در ساعت 12:49 AM

Junior Member

دوستای گلم سلام.

من دیروز برای تاریخ ابان واسه جی ار ای ریاضی تو خود سایت ETS ثبت ناممو تکمیل کردم .
    اما وقتی رفتم سایت سنجش که اون فرمشونو پر کنم هنوز تاریخی برای این ازمون باز نکرده یعنی هنوز سایتشون اپدیت نیست.

به نظرتون چیکار کنم الان؟

ممنون دوستان.

نقل قول نوشته اصلی توسط lonliness نمایش پست ها
    دوستای گلم سلام.

من دیروز برای تاریخ ابان واسه جی ار ای ریاضی تو خود سایت ETS ثبت ناممو تکمیل کردم .
    اما وقتی رفتم سایت سنجش که اون فرمشونو پر کنم هنوز تاریخی برای این ازمون باز نکرده یعنی هنوز سایتشون اپدیت نیست.

به نظرتون چیکار کنم الان؟

ممنون دوستان.
    سلام
    نگران نباشید. سازمان سنجش با مقداری تاخیر سایت خودش رو به روزرسانی می‌کنه. چک کنید هر موقع به روزرسانی شد اطلاعات‌تون رو وارد کنید. برای ثبت نام‌تون مشکلی ایجاد نمیشه. پارسال همین تجربه رو داشتم.

Junior Member

سلام دوستان من برام ادمیشن تیکت نیومده هرچی هم ایمیل میزنم تنها جوابشون اینه که همون ایمیل تایید ای تی اس رو بیارین سر جلسه امتخان .کسی اون فرم پیوست کارت ورود به جلسه خودش رو داره که سفید باشه ( کد خاصی توش ننوشته باشه) لطف کنه بذاره تو سایت من استفاده کنم ازش برا ای تی اس بفرستم.. نمیخوام ریسک کنم تا روز امتحان بفرستم .. ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط s_nn نمایش پست ها
    سلام دوستان من برام ادمیشن تیکت نیومده هرچی هم ایمیل میزنم تنها جوابشون اینه که همون ایمیل تایید ای تی اس رو بیارین سر جلسه امتخان .کسی اون فرم پیوست کارت ورود به جلسه خودش رو داره که سفید باشه ( کد خاصی توش ننوشته باشه) لطف کنه بذاره تو سایت من استفاده کنم ازش برا ای تی اس بفرستم.. نمیخوام ریسک کنم تا روز امتحان بفرستم .. ممنون
    من هم همین مشکل رو دارم به ETS ایمیل زدم بهم جواب داده که ببخشید نتونستین ایمیل تاییدیه رو چاپ کنین!!! .اصلا تو سایتم گزینه چاپ ادمیشن تیکت نیس . امروز هم ETS بهم یه ایمیل زدن که این ایمیل رو چاپ کنین ببرین سر جلسه . نمیدونم سنجش این رو قبول میکنه یا نه....

نقل قول نوشته اصلی توسط s_nn نمایش پست ها
    من هم همین مشکل رو دارم به ETS ایمیل زدم بهم جواب داده که ببخشید نتونستین ایمیل تاییدیه رو چاپ کنین!!! .اصلا تو سایتم گزینه چاپ ادمیشن تیکت نیس . امروز هم ETS بهم یه ایمیل زدن که این ایمیل رو چاپ کنین ببرین سر جلسه . نمیدونم سنجش این رو قبول میکنه یا نه....
    سلام!

شما قصد چه کاری رو دارید؟ اینکه Score Recipientهای آزمون رو تغیر بدید؟ این کار رو که الان هم می‌تونید انجام بدید. اون قسمت ضمیمه به admission ticket در واقع نقش correction stub رو داره. یعنی اگر روز آزمون خواستید که دانشگاه‌های مدنظرتون رو عوض کنید، توی اون قسمت کد اون دانشگاه‌ها رو وارد می‌کنید. در غیر این صورت به همون دانشگاه‌هایی ریپورت رایگان ارسال میشه که قبلا تعیین کردید.

موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط redbird نمایش پست ها
    سلام!

شما قصد چه کاری رو دارید؟ اینکه Score Recipientهای آزمون رو تغیر بدید؟ این کار رو که الان هم می‌تونید انجام بدید. اون قسمت ضمیمه به admission ticket در واقع نقش correction stub رو داره. یعنی اگر روز آزمون خواستید که دانشگاه‌های مدنظرتون رو عوض کنید، توی اون قسمت کد اون دانشگاه‌ها رو وارد می‌کنید. در غیر این صورت به همون دانشگاه‌هایی ریپورت رایگان ارسال میشه که قبلا تعیین کردید.

موفق باشید.
    نه مشکل من اینکه بخش "view or print admission ticket " تو اکانتم نیس ایمیل هم زدم به ets یه ایمیل زده که اوون رو ببرم سر جلسه امتحان حالا نمیدونم سنجش این ایمیل رو قبول میکنه یا نه....

نقل قول نوشته اصلی توسط mnkq نمایش پست ها
    نه مشکل من اینکه بخش "view or print admission ticket " تو اکانتم نیس ایمیل هم زدم به ets یه ایمیل زده که اوون رو ببرم سر جلسه امتحان حالا نمیدونم سنجش این ایمیل رو قبول میکنه یا نه....
    سلام مجدد

ظاهرا این موضوع رو افراد دیگه‌ای هم گزارش کردند؛ این که برای قسمت Paper-Based این گزینه وجود نداره. تا اونجایی که خاطرم هست ets بعد از اینکه ایمیل confirmation رو می‌فرستاد میگفت اگر نتونستید تیکت رو پرینت بگیرید، تا ۱۰ روز قبل از آزمون فرصت دارید به ets ایمیل بزنید تا براتون از طریق ایمیل ارسالش کنه. که البته شما گفتید که ایمیل رو زدید! من نمی‌دونم محتوای ایمیل‌تون چه چیزی بوده ولی اگر فکر می‌کنید که دوباره ایمیل زدن فایده‌ای نداره، به نظرم این مساله رو با سنتر خودتون مطرح کنید و ببینید چه جوابی میدن (البته توی سایت سنجش هم باید اطلا‌عات‌تون رو وارد کنید)

موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mnkq نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی
    من بجای یکباز سه بار به ets ایمیل زدم جواب آخرشون این بود که ما دیگه این مساله رو دنبال نمیکنیم همون ایمیل رو بیارید سر جلسه آزمون.. مثل شما منم فقط یک ایمیل دارم که حاوی confirmaton number & registeration number هست ولی چون قبلا آزمون جی ار ای سابجکت دادم مطمین هستم که این ایمیل ادمیشن تیکت نیست. اگه تهران تشریف دارید و میتونید حضوری برید سازمان سنجش و خبری بگیرید ممنون میشم ما رو هم در جریان بذارید.
    ولی اگه مشکل فرستادن کد دانشگاهها رو دارید میتونید یه فایل pdf درست کنید براشون بفرستید .. من فرستادم قبول کردن الان هم تو پروفایلم کد دانشگاهها هستن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)