صفحه 12 از 22 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 219

موضوع: سوالات مربوط به ثبت نام، ريپورت و مسائل مربوط به آنها

پیش فرض پاسخ : سوالات مربوط به ثبت نام، ريپورت و مسائل مربوط به آنها

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    سلام
    میرسید از چه نظر؟ چه نمره ایی ملاکتونه؟ شما هر چه زودتر باید ثبت نام کنید. علت هم اینه که وقتی این دوستان ازمون دادند و نمرات اومد ممکنه دوباره بخوان آزمون بدن و نمره بهتری کسب کنند و عملا ریسکه که صبر کنید. همین الانم جا پیدا کردن سخته. چه برسه به اون ایام که اوج شلوغیه. شما الان باید جدول ETS رو چک کنید. بعد از 26 مهر اگر هم باشه ممکنه به ددلاین نرسونید.
    شادزی
    من لیسانس IT دارم و میخوام برای MS Fall 2015 برای کانادا و آمریکا اپلای کنم، اولویت اولم کاناداست، اکثر دانشگاه های کانادا GRE نمیخوان یا نوشتن Highly Recommended، معدل دوره لیسانس ام خوب هستش گفتم یه GRE بگیرم شاید شانس فاند گرفتنم ام رو زیاد کنه،
    من تایم ها رو از اینجا چک کردم، الان فقط 7 Dec , و 20 Dec خالی هست، ولی داستان چیه وقتی رو مواردی که No Seat Available هم کلیک میکنم امکان ثبت نام رو هم بهم میده !
    یه سوال تاپیک داریم که تفاوت این سه تست سنتر تهران رو گفته باشه ؟
    با توجه به تاریخ IELTS ام من الان چه گزینه های پیش روم دارم ؟!

سلام
    من برای ازمون جی ار ای سابجکت اکتبر ثبت نام کردم ولی دانشگاههایی رو که میخوام نمره بفرستم رو انتخاب نکردم،چون یک نفر دیگه که ایران نیست برام ثبت نام کرد و من هم اون موقع هنوز تصمیم نگرفته بودم
    الان چطور می تونم کد دانشگاهها رو برای 4 تا رایگان انتخاب کنم؟
    ممنون

سلام دوستان
    من میخوام برای GRE CBT ثبت نام کنم. تا 20 Dec. الآن هست من تافل DEc. 21 نوشتم می خوام حداقل دو هفته ای واسه GRE بخونم. کسی میدونه تاریخ بعد از 21 Dec. کی باز میشه؟ و آیا اصلا باز میشه با میره تا چند ماه بعد....
    ممنون از توجه همتون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Apollo24 نمایش پست ها
    سلام
    من برای ازمون جی ار ای سابجکت اکتبر ثبت نام کردم ولی دانشگاههایی رو که میخوام نمره بفرستم رو انتخاب نکردم،چون یک نفر دیگه که ایران نیست برام ثبت نام کرد و من هم اون موقع هنوز تصمیم نگرفته بودم
    الان چطور می تونم کد دانشگاهها رو برای 4 تا رایگان انتخاب کنم؟
    ممنون
    منم همین مشکل رو دارم کسی می تونه راهنمایی کنه؟
    یک سوال دیگه هم دارم که آیا کارتی از سمت ets در خونه می یاد یا روز امتحان فقط از تیکت پرینت می گیریم می بریم امتحان؟
    ویرایش توسط noch : October 14th, 2014 در ساعت 12:10 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Physics

پیش فرض پاسخ : اطلاعيه سازمان سنجش درباره توزيع كارت ورود به جلسه آزمون (GRE SUBJECT (Oct/25/

بچه ها انگار همون پرينت تيكت كه از پروفايل ميگيريم كافيه و لزومي نداره كارت رو از سنجش بگيريم درسته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط noch نمایش پست ها
    منم همین مشکل رو دارم کسی می تونه راهنمایی کنه؟
    یک سوال دیگه هم دارم که آیا کارتی از سمت ets در خونه می یاد یا روز امتحان فقط از تیکت پرینت می گیریم می بریم امتحان؟
    سلام
    راستش چون اینجا کسی به من جواب نداد از خود ETS پرسیدم
    اونا هم جواب دادند که باید همون موقع ثبت نام پر میشه یا الان اون قسمتی که پایین ticket confirmation هست و جا داره که کد رو وارد کنید
    کد دانشگاهها رو بنویسید و میل بزنید
    فقط فکر کنم باید پرینت بگیرم بنویسم و بعد اسکن کنم و دوباره بفرستم
    چون به word هم تبدیل کردم و نشد جای خالی رو پر کنم
    فقط یادتون باشه باید تا اخرین جمعه قبل امتحان کدها رو بفرستید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعيه سازمان سنجش درباره توزيع كارت ورود به جلسه آزمون (GRE SUBJECT (Oct/25/

بله مثل اینکه اینطوره. اگه تو سایت سنجش ثبت نام نکردید برید ثبت نام کنید اجباری. من خودم دیروز فهمیدم

Member
    رشته و دانشگاه
    اخترفیزیک دانشگاه الزهرا تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط shalaleh نمایش پست ها
    بله مثل اینکه اینطوره. اگه تو سایت سنجش ثبت نام نکردید برید ثبت نام کنید اجباری. من خودم دیروز فهمیدم
    من متوجه نشدم چه ثبت نامی باید انجام بدیم تو سنجش ؟؟؟؟ منم شنبه آزمون دارم. لطف بگین موضوع رو

Junior Member

نمیدونم الان میتونید یا نه, به این مراجعه کنید:
    http://www.sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=7&id=217
    سپس به این لینک:
    http://ets.sanjesh.org/gre/
    باز اگه سوالی داشتید در خدمتم

Member
    رشته و دانشگاه
    اخترفیزیک دانشگاه الزهرا تهران

وای کمک!!!!!
    تو مرحله ای که Confirmation Number میخوتد همون Registration Number هست؟؟؟؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)