صفحه 14 از 22 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 219

موضوع: سوالات مربوط به ثبت نام، ريپورت و مسائل مربوط به آنها

پیش فرض پاسخ : سوالات مربوط به ثبت نام، ريپورت و مسائل مربوط به آنها

بچه ها سابجکت اکتبر امسال افتاده روز عاشورا! یعنی روز عاشورا میریم سازمان سنجش از بیرون سرو صدای عزاداری میاد ما باید امتحان بدیم اون تووووو؟؟؟؟ کسی تجربه ی مشابه نداره؟
    حالا شبش به کنار که نمیشه خوابید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Clinical Biochemistry

سلام
    دوستان لطفا من و راهنمایی کنید من میخوام فروردین 95 GRE SUBJECT بدم چه موقع باید ثبت نام کنم؟

سلام
    دوستان لطفا من و راهنمایی کنید من میخوام فروردین 95 GRE SUBJECT بدم چه موقع باید ثبت نام کنم؟

سلام از الان تا 4 مارچ 2016 وقت دارید. تو این لینک همه چیو نوشته:
    http://www.ets.org/gre/subject/register/centers_dates/

Junior Member

سلام
    من میخوام بعد از یکم تحقیق دانشگاه ها رو وارد کنم ، کسی می دونه این جی ار ای سابجکت ظرفیتش محدود هست یا نه؟
    آخه وقتی paper بود ، ظرفیتش نامحدود بود؟
    هنوز واسه اکتبر ثبت نام نکردم میترسم پر شه.
    مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Environmental Science/Soil Science

سلام دوستان

لطف میکنید راهنمایی کنید. ازمون GRE Subject برای چه رشته هایی الزامی هست؟ رشته ی من مهندسی کشاورزی-علوم خاک هست. اما برای مقطع دکتری برای رشته محیط زیست میخام که اپلای کنم. GRE general کافیه. یا لازمه که توی آزمون GRE subject هم شرکت کنم؟
    دوستان من رو راهنمایی کنید. ممنون میشم

نقل قول نوشته اصلی توسط Roostaei نمایش پست ها
    سلام دوستان

لطف میکنید راهنمایی کنید. ازمون GRE Subject برای چه رشته هایی الزامی هست؟ رشته ی من مهندسی کشاورزی-علوم خاک هست. اما برای مقطع دکتری برای رشته محیط زیست میخام که اپلای کنم. GRE general کافیه. یا لازمه که توی آزمون GRE subject هم شرکت کنم؟
    دوستان من رو راهنمایی کنید. ممنون میشم
    سلام.
    ببین لیست رشته هایی که سابجکت داره:Biochemistry, Cell and Molecular Biology
    Biology
    Chemistry
    Literature in English
    Mathematics
    Physics
    Psychology
    ولی در کل پیش نیازای اپلای رو تو سایت هر دانشگاه جدا میتونی ببینی. مثلا بعضی دانشگاه ها واسه همین رشته هایی هم که امتحان سابجکت داره، نمره ی سابجکت نمیخوان.

موفق باشی

سلام خدمته دوستان عزيز خسته نباشيد
    دوستان آيا ثبت نام جي ار اي ساب سازمان سنجش بهتره يا كه خودم از ets اقدام كنم؟
    اينطور كه من متوجه شدم،اين ازمون تو سازمان سنجش كاغذيه،اما سوال من اينه كه اگر از خود سايت اقدام كنم،كامپيوتر بيس هست؟(با توجه به اين كه محل آزمون كه از خود ets ثبت نام كني،سازمان سنجشه)
    در مورد ريپرت نمره،حقيقش من ميخواستم سال آينده اپلاي كنم ولي جي ار اي ساب رو زودتر (فروردين)بدم كه تابستون تمركزم روي تافل و جي ار اي جنرال باشه،با اين وجود من ميتونم نمره هامو موقع اپلاي (٥ ٦ ماه بعد)كد دانشگاه رو بزنم؟
    متشكر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ar_khoshzaban نمایش پست ها
    اينطور كه من متوجه شدم،اين ازمون تو سازمان سنجش كاغذيه،اما سوال من اينه كه اگر از خود سايت اقدام كنم،كامپيوتر بيس هست؟(با توجه به اين كه محل آزمون كه از خود ets ثبت نام كني،سازمان سنجشه)
    در مورد ريپرت نمره،حقيقش من ميخواستم سال آينده اپلاي كنم ولي جي ار اي ساب رو زودتر (فروردين)بدم كه تابستون تمركزم روي تافل و جي ار اي جنرال باشه،با اين وجود من ميتونم نمره هامو موقع اپلاي (٥ ٦ ماه بعد)كد دانشگاه رو بزنم؟
    متشكر
    دوست عزیز تا جایی که من میدونم شما از سایت سازمان سنجش به طور مستقیم نمیتونی ازمون GRE رو ثبت نام کنی باید به سایت ETS مراجعه کنی و تشکیل پروفایل داده و پول را هم انلاین واریز کنی و از اونجا شما به طور خودکار در مرکز آزمونی که در ایران انتخاب کردید قرار میگیرید. در مورد GRE General که صد درصد اینطوریه و البته اونهم به صورت کامپیوتری در ایران برگزار میشه.

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Ar_khoshzaban نمایش پست ها
    متشكر
    سلام.
    سابجکت کلا کاغذی هست. و نام دانشگاه ها رو هم اگر بخوای 5و 6 ماه بعد اعلام کنی باید برای هرکدوم هزینه پرداخت کنی. ریپورت های رایگان رو فکر می کنم تا روز ازمون وقت داری اعلام کنی.
    همون طور ک دوستمون هم گفتن شما مستقیما ثبت نامت از سایت ای تی اس باید انجام بشه.
    موفق باشید.

سلام،
    پس بعد از ثبت نام سابجکت تو ets باید بعدش تو سایت سنجش ثبت نام کرد دیگه، درسته؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)