صفحه 16 از 22 نخستنخست ... 678910111213141516171819202122 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 219

موضوع: سوالات مربوط به ثبت نام، ريپورت و مسائل مربوط به آنها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات مربوط به ثبت نام، ريپورت و مسائل مربوط به آنها

سلام بچه ها. من میخواستم امروز واسه ی 24 هکتبر جی ار ای سابجکت بنویسم ولی دیدم سیت نداره خیلی نگرانم. تو رو خدا بگید چیکار باید بکنم؟؟؟؟

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mmodari نمایش پست ها
    سلام بچه ها. من میخواستم امروز واسه ی 24 هکتبر جی ار ای سابجکت بنویسم ولی دیدم سیت نداره خیلی نگرانم. تو رو خدا بگید چیکار باید بکنم؟؟؟؟
    عزیز تایم ثبت نامش تموم شد. چون امتحان کاغذیه توی تایم محدودی ثبت نام می کن. مثه جنرال یا تافل نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط rtrt نمایش پست ها
    عزیز تایم ثبت نامش تموم شد. چون امتحان کاغذیه توی تایم محدودی ثبت نام می کن. مثه جنرال یا تافل نیست.
    سلام. میشه لطفا یه راهنمایی کنین که اصلا چجوری میشه فهمید یه تاریخ سیت داره یا نه؟ از سایت سنجش چیزی متوجه نشدم متاسفانه. ببخشید که سوالم خیلی بیسیکه!!

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط بهاران نمایش پست ها
    سلام. میشه لطفا یه راهنمایی کنین که اصلا چجوری میشه فهمید یه تاریخ سیت داره یا نه؟ از سایت سنجش چیزی متوجه نشدم متاسفانه. ببخشید که سوالم خیلی بیسیکه!!
    سلام
    شما اکانت بساز داخل صفحه ی جی ار ایی. و مراحل ثبت نام رو برو، بعد از انتخاب شهرو کشور تاریخ هایی ک باز هست میاد. جلوش هم نوشته که صندلی موجوده. برای امتحان سابجکت اگه تایم ثبت نام تموم شده باشه اون تاریخ حذف می شه. الان فقط برای اپریل تاریخ امتحان سابجکت هست.

سلام دوستان
    این که امتحان سابجکت دو هفته دیگه دقیقا تو روز عاشورا است، از طریق سازمان سنجشتغییر میکنه یا دقیقا تو همون روز برگزار میشه؟
    ممنون

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mt67 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    این که امتحان سابجکت دو هفته دیگه دقیقا تو روز عاشورا است، از طریق سازمان سنجشتغییر میکنه یا دقیقا تو همون روز برگزار میشه؟
    ممنون
    سلام.
    الان ک مهلت ثبت نامش تموم شده.
    من روزامتحان تافلم ازشون پرسیدم گفتن بله برگزار می شه!

Junior Member

سلام دوستان دو سوال:

1) من 24 اکتبر امتحان سابجکت دارم و نمی دونستم نام دانشگاه ها رو باید تا هفته قبل می فرستادم. حالا یک سوال دارم، امتحان جنرال من بعد از سابجکت است. در زمان سفارش گیرنده کارنامه جنرال (که در همان روز آرمون انجام میشه)، میشه نمره سابجکت رو هم مجانی باهاش فرستاد؟ من شنیدم چنین گزینه ای همراهش میاد: "Do you want to report GRE Subject as well"

2) مثل اینکه یک ماه بعد میشه نمره ها رو آنلاین دید (یعنی 23 نوامبر) در این تاریخ، یک فایل PDF قابل دانلود (مثل ریپورت غیر رسمی تافل) هم بهمون میدن؟

ممنونم

Junior Member

سلام دوستان
    من هفته آینده یکشنبه امتحان GRE دارم
    یعتی 1 نوامبر
    الان میرم توی اکانتم توی Ets وقتی روی گزینه Send My Scores کلیک می کنم که به 4 تا دانشگاه بصورت مجانی بفرستم این پیغام رو میده
    Your request could not be processed.
    بعدش چندتا شماره تماس داده که میگه با اینا تماس بگیر تا تلفنی با اطلاعات کارت اعتباریت برات نمره ات رو ریپورت کنیم.
    الان این داستانش چیه؟باید بزارم بعد از امتحان که نمره ام اومد ریپورت کنم یا نه؟ هر چی زودتر تماس بگیرم این مشکلو باهاشون در میون بزارم؟ باتشکر

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط fever نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یعتی 1 نوامبر
    الان میرم توی اکانتم توی Ets وقتی روی گزینه Send My Scores کلیک می کنم که به 4 تا دانشگاه بصورت مجانی بفرستم این پیغام رو میده
    بعدش چندتا شماره تماس داده که میگه با اینا تماس بگیر تا تلفنی با اطلاعات کارت اعتباریت برات نمره ات رو ریپورت کنیم.
    الان این داستانش چیه؟باید بزارم بعد از امتحان که نمره ام اومد ریپورت کنم یا نه؟ هر چی زودتر تماس بگیرم این مشکلو باهاشون در میون بزارم؟ باتشکر
    دوست من بارها این موضوع توی تاپیک ریپورت جی آر ای توضیح داده شده، ریپورت جی آر ای بر خلاف تافل قبل از آزمون نیست بلکه روز خود آزمون و در حوزه امتحانی بعد از اتمام آزمون انجام میشه، شما نمره تون رو (بدون نمره رایتینگ) مشاهده می کنید و در صورت تمایل می تونید 4 دانشگاه رایگان رو انتخاب کنید که همون جا اسم دانشگاه ها رو سرچ می کنید و کدش میاد یا می تونید آزمون رو کنسل کنید که نتیجه اش ریپورت نشه اصلاً.

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط fever نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یعتی 1 نوامبر
    سلام
    مطمئنا سوال شما مربوط به امتحان جنرال هست. چون سابجکت که دیگه تا اپریل برگزار نمی شه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)