صفحه 2 از 22 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 219

موضوع: سوالات مربوط به ثبت نام، ريپورت و مسائل مربوط به آنها

ApplyAbroad Guru Sunrise آواتار ها

پیش فرض پاسخ : Registeration for Subject-GRE

نقل قول نوشته اصلی توسط mpanvari نمایش پست ها
    میگم بچه ها من واسه امتحان سابجکت 21 فروردین دارم ثبت نام میکنم ولی نمیدونم اونجایی که نوشته اسم 4 تا دانشگاه بنویسید چی بنویسم آخه هنوز انتخاب نکردم. اونقت اگه بعدا بخوام به دانشکاهها بفرستم پول اضافی باید بدم فکر کنم. لطفا من را راهنمایی فرمایید !!!!
    اگر دقیقا تعیین نکردین که اون 4 تا رو چی بنویسین میتونین تا روز امتحان برین سنجش درستش کنین. روز امتحان هم کسانی که اسم و مشخصاتشون اشتباهه یه فرم از سنجش میگیرن که درستشو بنویسن تو اون میشه دوباره 4 تا دانشگاه رو وارد کرد. ولی بپرسین که اون فرم تصحیح رو حداکثر تا کی میشه گرفت. شاید عوض کنن این قانون ها رو. سنجشه دیگه!

ApplyAbroad Guru Sunrise آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط someone نمایش پست ها
    سلام دوستان. من می خوام برای GRE subject فروردین89 (21) ثبت نام کنم. از الان باید ثبت نام کنم یا 2 ماه قبل امتحان؟ می خوام online ثبت نام کنم.
    جواب سوالتون تو GRE Bulletin هست. صفحه 31. برای امتحان 10 آوریل، تا 26 فوریه 2010 وقت دارین. اگر هم تا اون موقع نرسیدین! تا 5 مارس فرصت تمدید (با 25 دلار اضافه) داده میشه.
    منبع: http://www.ets.org/Media/Tests/GRE/p...e_bulletin.pdf

Junior Member

سلام. من می خوام برای سال 2011 پذیرش بگیرم. در این صورت با توجه به اینکه هنوز یک دانشگاه رو مطمئنم که مدارکمو می فرستم آیا از فروردین سال 89 که حدود یک سال قبل از تاریخ پذیرش 2011 هست نتایجمو بفرستم دانشگاه، قبول می کنن؟ یا خیلی زوده و بهتره بعدا ریپورت کنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    tabriz university,theoretical physics

سلام ، سوال اول آیا سنجش برای gre subject فروردین 89 جا داره یا ظرفیت تکمیل شده ، سوال دوم هنوز سایت ets باز نشده برای ثبت نام اما سنجش گفته باید تا آخر این ماه فرمی را که در وبسایتشان است را پر کرده و تا 1 بهمن به سازمان ارسال کنیم و گفته باید ثبت نام را در ets انجام داده باشید و بعد فرم را ارسال کنید می خوام بدونم آخه مگه ets 1 الی 2 ماه مونده به امتحان سایت برای ثبت نام باز نمی کند حال ما چه جوری ثبت نام کنیم و فرم را ارسال کنیم .چرا سازمان سنجش 151 دلار برای ثبت نام می گیره ولی در سایت ETS گفته 160 دلار؟آیا وقت ثبت نام gre subject به صورت آنلاین تموم شده یا نه ؟ من که هر کاری می کنم اصلاً نمیره داخل مرحله ثبت نام
    ویرایش توسط mohmad0014 : February 1st, 2010 در ساعت 09:38 AM

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

میگم بچه ها من واسه امتحان سابجکت 21 فروردین دارم ثبت نام میکنم ولی نمیدونم اونجایی که نوشته اسم 4 تا دانشگاه بنویسید چی بنویسم آخه هنوز انتخاب نکردم. اونقت اگه بعدا بخوام به دانشکاهها بفرستم پول اضافی باید بدم فکر کنم. لطفا من را راهنمایی فرمایید !!!!
    بعدا باید برای هر ریپورت 20$ پرداخت کنید. سر جلسه هم می تونید با نوشتن کدها تو correction stub این چهار تا رو مشخص کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط SCHRODINGER نمایش پست ها
    سلام ، سوال اول آیا سنجش برای gre subject فروردین 89 جا داره یا ظرفیت تکمیل شده ، سوال دوم هنوز سایت ets باز نشده برای ثبت نام اما سنجش گفته باید تا آخر این ماه فرمی را که در وبسایتشان است را پر کرده و تا 1 بهمن به سازمان ارسال کنیم و گفته باید ثبت نام را در ets انجام داده باشید و بعد فرم را ارسال کنید می خوام بدونم آخه مگه ets 1 الی 2 ماه مونده به امتحان سایت برای ثبت نام باز نمی کند حال ما چه جوری ثبت نام کنیم و فرم را ارسال کنیم .چرا سازمان سنجش 151 دلار برای ثبت نام می گیره ولی در سایت ETS گفته 160 دلار؟آیا وقت ثبت نام gre subject به صورت آنلاین تموم شده یا نه ؟ من که هر کاری می کنم اصلاً نمیره داخل مرحله ثبت نام
    سلام
    من برای GRE SUBJECT PHYSICS فروردین 89 ثبت نام کردم و امکان جاابجا کردن آن با شخص دیگر هنوز وجود دارد. در صورت تمایل میل بزنید.
    mohammad.r.rezaee2@gmail.com

Junior Member

سلام براي سابجكت شيمي 21 فروردين ثبت نام كردم ولي ميخوام كنسل كنم بايد چيكار كنم؟ ايا پولي كه دادم واسه ثبت نام بهم بر ميگردونن؟ ايا ميشه جامو بدم كس ديگه؟ لطفا كمك كنيد و بگين بهترين راه واسه من كدومه؟

ApplyAbroad Hero mohmad0014 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Diba_1414 نمایش پست ها
    سلام براي سابجكت شيمي 21 فروردين ثبت نام كردم ولي ميخوام كنسل كنم بايد چيكار كنم؟ ايا پولي كه دادم واسه ثبت نام بهم بر ميگردونن؟ ايا ميشه جامو بدم كس ديگه؟ لطفا كمك كنيد و بگين بهترين راه واسه من كدومه؟
    شما بهتر است با سنتری که ثبت نام کرده اید تماس بگیرید و طریقه کنسل کردن امتحانتون را جویا شوید

Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک

سلام من امتحان 21 فروردین سابجکت امسال دادم. حرف اول فامیلیم اشتباه شده بود تو برگه ثبت نام. من همون برگه ی صبت نام و تصحیح کردم روز امتحان اما درست نشد. نمرم که اومد سازمان سنجش گفت رو برگه ی جواب گفتن بالای اسمت، اسم درست بنویس بعد بده به ما که برات پستش کنیم ای تی اس.
    الان ایمیل میدم به ای تی اس میگم اون برگه ی تصحیح اسمم دستتون رسید که میگن نه. تو ایمیلشون گفتن یا passport بده که من ندارم یایه کپی از primary identification بگیر برامون فکس کن. حالا من اصلا نمیدونم این که میگن یعنی چی؟
    ممنون میشم یکی کمک کنه

ApplyAbroad Veteran
    aminp30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

سلام من امتحان 21 فروردین سابجکت امسال دادم. حرف اول فامیلیم اشتباه شده بود تو برگه ثبت نام. من همون برگه ی صبت نام و تصحیح کردم روز امتحان اما درست نشد. نمرم که اومد سازمان سنجش گفت رو برگه ی جواب گفتن بالای اسمت، اسم درست بنویس بعد بده به ما که برات پستش کنیم ای تی اس.
    الان ایمیل میدم به ای تی اس میگم اون برگه ی تصحیح اسمم دستتون رسید که میگن نه. تو ایمیلشون گفتن یا passport بده که من ندارم یایه کپی از primary identification بگیر برامون فکس کن. حالا من اصلا نمیدونم این که میگن یعنی چی؟
    ممنون میشم یکی کمک کنه
    احتمالا ازتون ID معتبر خواستن. از سنجش پيگيري كنين. وظيفه اوناست درستش كنن. اگر درخواست بدن، ETS زود تصحيحش ميكنه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)