صفحه 20 از 22 نخستنخست ... 10111213141516171819202122 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 219

موضوع: سوالات مربوط به ثبت نام، ريپورت و مسائل مربوط به آنها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات مربوط به ثبت نام، ريپورت و مسائل مربوط به آنها

نقل قول نوشته اصلی توسط s_nn نمایش پست ها
    سلام بر دوستان گرامی
    دوستان من قبلا کد دانشگاهها رو واسه سازمان ای تی اس فرستاده بودم ، توی پروفایلم هم کد دانشگاهها بود ولی حالا که سایتشون یه تغییراتی کرده کد دانشگاهها توی پروفایلم نیست.. تا حالا سه بار هم ایمیل زدم به من هیچ جوابی ندادن.. کسی دیگه این مشکل براش پیش اومده؟ شما جدیدا پروفایلتون رو چک کردین؟ مگه تا شب قبل از آزمون فرصت ندارم که کدها رو عوض کنم چرا اینجوریه ممکنه سایتشون هک شده باشه؟
    سلام انگار سایتشون بعد از تغییرات جدید دچار مشکل شده پروفایل من هم همینطوره و لیست دانشگاه ها نیست .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Physics

نمیدونم اینم از مشکل سایتشونه یا نه اما برای من یه ایمیل appointment اومده که registeration number که سالهای قبل تو تیکت بود رو هم نوشته و گفته با خودم ببرم سر جلسه، مگه نگفتن که فقط ایمیل confirmation کافیه؟ خواهش میکنم هر کی پیامو دید سریع جواب بده فردا آزمون داریم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alwf نمایش پست ها
    نمیدونم اینم از مشکل سایتشونه یا نه اما برای من یه ایمیل appointment اومده که registeration number که سالهای قبل تو تیکت بود رو هم نوشته و گفته با خودم ببرم سر جلسه، مگه نگفتن که فقط ایمیل confirmation کافیه؟ خواهش میکنم هر کی پیامو دید سریع جواب بده فردا آزمون داریم
    واسه منم این ایمیل اوومده که برای احتیاط من از این هم پرینت گرفتم و میبرم سر جلسه ولی چیز خاصی تو ایمیل نیست یکی ادرس سنتره و با اسم و appointment number و اینا ...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Physics

ممنون ولی عجیب اینجاست که اون کد 16 رقمی که باید appointment number باشه رو برا من نوشته registeration number, به نظرتون اشتباه شده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alwf نمایش پست ها
    ممنون ولی عجیب اینجاست که اون کد 16 رقمی که باید appointment number باشه رو برا من نوشته registeration number, به نظرتون اشتباه شده؟
    فکر نکنم جای نگرانی باشه ولی برای احتیاط هر دو تا کد رو بیارین واسه جلسه امتحان

Junior Member blacklily1986 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    nanochem

سلام.... در مورد GRE Subject تا چند وقت قل از امتحان و همین طور بعد از اعلام نتایج امکان درخواست ریپورت نمره وجود داره ؟ و برای این درخواست اید از طریق خود سایت ETS درخواست رو انجام بدم؟؟...ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    math

سلام دوستان
    برای ثبت نام در جی ار ای باید تو سایت سنجش هم ثبت نام کنیم تو اون قسمت سایت سنجش که confirmation number میخواد چی رو باید بزنیم ؟
    تو ایمیلی که ای تی اس برام فرستاده دو تا شماره هست
    order , appointment

Junior Member blacklily1986 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    nanochem

سلام... کارت ورود به جلسه رو میشه همون روز امتحان هم گرفت؟؟( تهران نیستم)...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc in Nanophysics

سلام دوستان .من تو ازمون GRE subject فيزيك شنبه 29 اكتبر(8ابان) شركت كردم. چنتاتا سوال داشتم. اول ايتكه براي شركت تو ازمون بايد كارت ورود به جلسه بگيرم؟ و دوم اينكه من بعد ثبت نام توETS تو سايت سنجش هم اسممو ثبت كردم و كدرهگيري و شماره پرونده هم گرفتم حالا نياز به كار اضافي ديگه اي هست؟ و اخرم اينكه برا روز ازمون تنها مداركي كه بايد داشته باشم كارت شناساييه و ديگه چيزي نميخاد؟ ممنون

سلام من تو ازمون GRE subject فيزيك شنبه 29 اكتبر(8ابان) شركت كردم. دوتا سوال داشتم. اول ايتكه براي شركت تو ازمون بايد كارت ورود به جلسه بگيرم؟ و دوم اينكه من بعد ثبت نام توETS تو سايت سنجش هم اسممو ثبت كردم و كدرهگيري و شماره پرونده هم گرفتم حالا نياز به كار اضافي ديگه اي هست؟ و اخرم اينكه برا روز ازمون تنها مداركي كه بايد داشته باشم كارت شناساييه و ديگه چيزي نميخاد؟ ممنون از زحماتتون

سلام
    دوستان هزینه آزمون رو چه جوری باید پرداخت کرد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)