صفحه 3 از 22 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 219

موضوع: سوالات مربوط به ثبت نام، ريپورت و مسائل مربوط به آنها

پیش فرض پاسخ : Registeration for Subject-GRE

منم در قسمت نام دانشگا هها هنوز دانشگاه خاصی را ننوشتم !ایا مشکلی پیش می اد؟ و بعدا پطور باید نام دانشگاه را اعلام کنم؟

Junior Member

سلام

سوال من در رابطه با deadline امتحانات gre هست که در سایت سازمان سنجش اعلام شده. من می خوام در امتحان 11/13/10 (gre subject) شرکت کنم که در سایت خود ets، آخرین مهلت ثبت نامش 10/01/10 اعلام شده. حالا من می خواستم از سایت سازمان سنجش ثبت نام کنم که دیدم آخرین مهلت ثبت نام رو 16 شهریور (9/8/10) زده. حالا می خواستم ببینم، آیا این deadline سازمان سنجش واقعی هست؟ اگر هست توی این هفته late registration می شه؟ آیا می شه از سایت ets ثبت نام کنم و اگر می شه آیا regular registration حساب می شه؟ اگر کلا نمی شه، پس من چی کار کنم؟!

متشکر

ApplyAbroad Guardian
    shamim65 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science-NMSU

نقل قول نوشته اصلی توسط piloop نمایش پست ها
    سلام

سوال من در رابطه با deadline امتحانات gre هست که در سایت سازمان سنجش اعلام شده. من می خوام در امتحان 11/13/10 (gre subject) شرکت کنم که در سایت خود ets، آخرین مهلت ثبت نامش 10/01/10 اعلام شده. حالا من می خواستم از سایت سازمان سنجش ثبت نام کنم که دیدم آخرین مهلت ثبت نام رو 16 شهریور (9/8/10) زده. حالا می خواستم ببینم، آیا این deadline سازمان سنجش واقعی هست؟ اگر هست توی این هفته late registration می شه؟ آیا می شه از سایت ets ثبت نام کنم و اگر می شه آیا regular registration حساب می شه؟ اگر کلا نمی شه، پس من چی کار کنم؟!

متشکر
    سلام
    این سوال من هم بود.همین الان که 9 سپتامبر هست تمام مراحل ثبت نام رو تا آخر رفتم و دیدم که همون 160$ زده و جریمه تاخیر رو 0$ زده.نمیدونم تا کی میشه ثبت نام بدون تاخیر انجام داد.؟؟
    دوستان اگر اطلاع دارن لطفا بگن.
    ممنون

Senior Member emperial آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shamim65 نمایش پست ها
    سلام
    این سوال من هم بود.همین الان که 9 سپتامبر هست تمام مراحل ثبت نام رو تا آخر رفتم و دیدم که همون 160$ زده و جریمه تاخیر رو 0$ زده.نمیدونم تا کی میشه ثبت نام بدون تاخیر انجام داد.؟؟
    دوستان اگر اطلاع دارن لطفا بگن.
    ممنون
    سازمان سنجش به خاطر کار های اداری و انتقال پول deadline رو زودتر میزاره. شما از طریق سایت ets میتونید بدونه جریمه تا قبل از تاریخ هایی که خودشون اعلام کردند با کردیت کارت ثبت نام کنید. یک هفته قبل از امتحان هم باید برد سنجش و بهشون یک سری مدارک تکمیلی بدید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Physics Amirkabir University of Technology

پیش فرض سوالات مربوط به ثبت نام، ريپورت و مسائل مربوط به آنها

سلام دووستان
    من GRE سازمان سنجش تاريخ 13 Feb ثبت نام كردم. الان ميخوام امتيازم رو واگذار كنم چون وقت نكردم بخونم. اگر كسي مايل كه تو اين تاريخ امتحان بده براي من پيام خصوصي بذاره.
    با تشكر

ApplyAbroad Guru Sunrise آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تمام سوالات و نمونه سوالات GRE Subject Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Rahimi نمایش پست ها
    سلام دووستان
    من GRE سازمان سنجش تاريخ 13 Feb ثبت نام كردم. الان ميخوام امتيازم رو واگذار كنم چون وقت نكردم بخونم. اگر كسي مايل كه تو اين تاريخ امتحان بده براي من پيام خصوصي بذاره.
    با تشكر
    کار پسندیده‌ای میکنید ولی این واگذاری برای GRE صدق نمیکنه برعکس تافل. چون ظرفیت ثبت‌نام GRE نامحدود هست، شما اگر امتحانی رو کنسل کنید جایی برای کسی دیگه باز نمیکنه. در ضمن تاریخی برای 13 فوریه آزمون فیزیک (موضوع این تاپیک) پیدا نکردم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات مربوط به ثبت نام، ريپورت و مسائل مربوط به آنها

تو سایت سنجش چرا قیمت امتحان رو نزده؟

Junior Member

سلام دوستان
    من مطمئن نبودم این پست درسته یا یکی دیگه برای سوالم برای همین تو هردوشون نوشتم.
    من امروز تلفنی نمره ی GRE Subject Physics ام رو پرسیدم. 670 شدم. نمیدونم اون رو report کنم یا نه.
    البته به چند تا از دانشگاه ها (SFU,WOntario,Alberta,Waterloo)نوشتم که بفرستن. نمیدونم به بقیه بفرستم یا نه.
    نظر شما چیه.
    من فقط به کانادا میفرستم و اکثر دانشگاه ها نخواستن یا نمره معین نکردن.
    لطفا راهنماییم کنید.

با سلام خدمت دوستان عزیز،
    میخواستم بدونم برای GRE subject همون 2 ماه قبل که تاریخ امتحان اعلام میشه ، ثبت نام باید کرد؟
    از سایت ETS باید ثبت نام کرد؟ بعد با این ثبت نام توی ایران امتحان میشه داد؟
    اگه میشه یه توضیح هم بدید در مورد نتایج امتحان.... یعنی با GRE general نتیجه اش فرق داره؟
    Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

سلام
    شما زحمت بکش سایت رو خوب بخون جواب سوالات بارها و بار ها داده شده....
    الان برای امتحان 20 فروردین تا روز 22 Feb وقت داری... هم میتونی مستقیم از ETS ثبت نام کنی (البته اگه ویزا یا مستر کارت داری) هم از سایت سنجش...
    اینجا کامل توضیح داده:
    http://ets.sanjesh.org/
    یا حق

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)