نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: Nonrefundable Deposit

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, University of Calgary

پیش فرض Nonrefundable Deposit

من اینجا تو پست ها دیدم که وقتی یک Admission Offer رو قبول می کنی ازت می خوان که یک Nonrefundable Deposit به عنوان بخشی از شهریه ترم اولت به دانشگاه بپردازی. اینجوری مطمئن می شن که میای وگر نه که خوب اون پول رو بهت پس نمی دن دیگه.

1. آیا روال همه دانشگاها اینجوریه؟
    2. چقدر بعد از قبول کردن پذیرش از فرد می خوان که این مبلغ رو بپردازه؟
    3. اگه Full Fund باشی بازم باید این پول رو بپردازی؟
    4. این مبلغ تقریباً چقدر هست؟
    5. اگه بخوای پذیرش رو Defer کنی بازم ازت می خوان که این مبلغ رو بپردازی؟
    لطفاً در صورتیکه از طریق پیغام خصوصی یا ایمیل با من (یا سایر دوستان خارج از کشور) تماس می گیرید سوال و جواب را بر روی فروم هم قرار دهید تا هم برای سایر اعضای فروم قابل استفاده باشد و هم وقت ما صرف پاسخ دادن به سوالات تکراری نشود.

پیش فرض پاسخ : Nonrefundable Deposit

salam
    اینها سوالات من هم هستند.
    حالا اگه پرداخت کردیم ولی US Visa نگرفتیم چی؟
    راستی اگه کسی این کارو کرده و بعد مشکل پیدا کرده لطف کنه بگه.
    tnx
    این همه چون سایه تو چون نور باش&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; گر&nbsp;&nbsp; همه&nbsp; داری&nbsp; ز&nbsp; همه&nbsp; دور&nbsp;&nbsp; باش<br /> دوزخ&nbsp; گوگرد&nbsp; شد&nbsp; این&nbsp; تیره&nbsp;&nbsp; دشت&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; ای خنک آن کس که سبکتر گذشت

سلام دوستان
    در صورتیگه فاند وجود نداره و دانشگاه منتطره فرستادن Bank Statement به منظور صدور I20 باشه، و در ضمن گفته باشه در صورت تمایل باید tuition deposit را تا یه تاریخ معینی پرداخت کرد، البته هنوز Bank Statement به دانشگاه فرستاده نشده ....و با این شرایط که هنوز خیلی دانشگاه ها جواب ندادند، به نطر شما deadline که برای deposit تعیین کردند چقدر حیاتی هست؟! امکان از دست دادن پذیرش بعد از اون تاریخ وجود داره؟
    Life salutes you when you make others happy

نقل قول نوشته اصلی توسط 2009
    سلام دوستان
    در صورتیگه فاند وجود نداره و دانشگاه منتطره فرستادن Bank Statement به منظور صدور I20 باشه، و در ضمن گفته باشه در صورت تمایل باید tuition deposit را تا یه تاریخ معینی پرداخت کرد، البته هنوز Bank Statement به دانشگاه فرستاده نشده ....و با این شرایط که هنوز خیلی دانشگاه ها جواب ندادند، به نطر شما deadline که برای deposit تعیین کردند چقدر حیاتی هست؟! امکان از دست دادن پذیرش بعد از اون تاریخ وجود داره؟
    کسی نظری نداره؟! اگر Deposit را تا Deadline ندیم پذیرش می پره؟!
    Life salutes you when you make others happy

Junior Member

اتاوا به من پذیرش داده و نامه ادمیشن هم به دستم رسیده منتها گفته باید Deposit بدم تا 25 اوریل هم فرصت داده این کار رو بکنم.
    آمریکا رو نمیدونم. اما من میخوام با اتاوا برم برای ویزا اما بعدش برم یه دانشگاه دیگه. به همین خاطر هم مهم نیست توی اتاوا جا رزرو کنم. فقط نامه ادمیشنش مهمه که اونم به دستم رسیده.
    Whether u think u can or you cannot, either way u r right!!

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad1976

3. اگه Full Fund باشی بازم باید این پول رو بپردازی؟
    No.
    Read, Think, then Talk....z

Junior Member

یک دانشگاه برای نگاه داشتن جای من, گفته که باید 300$ رو به آدرسشون بفرستم. متاسفانه کردیت کارد هم قبول نمی کنند. به نظرتون بهترین راه برای فرستادن این مبلغ به آمریکا و دانشگاه مورد نظر چیه؟(با DHL که فکر نمیکنم بشه پول رو به ادرس دانشگاه فرستاد. آیا میشه؟)

Junior Member

اصلا لازم نيست پول بفرستي. بهشون اي ميل بزن و بگو كه چون احتمال داره ويزا نتوني بگيري و بعدش اين Deposit هم Non refundable هست ازشون تقاضا داري اين DEPOSIT رو برات Waive كنن يا حداقل برات عقب بندازن تا تكليف ويزات معلوم بشه. دو دانشگاه براي من اين كار رو كردن تا حالا.
    Whether u think u can or you cannot, either way u r right!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)