نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: مدرک موقت و اعتبار آن برای ترجمه رسمی (دادگستری ووزارت خارجه) برای اپلای

پیش فرض مدرک موقت و اعتبار آن برای ترجمه رسمی (دادگستری ووزارت خارجه) برای اپلای

دوستان من امروز بالاخره موفق شدم بعد از گذشت 6 ماه مدرک موقت و ریزنمرات بگیرم و ببرم وزارت علوم و مهر بزنم

امروز رفتم وزارت علوم طبقه 4 اداره امور دانشجویان داخلی اتاق 406 بود و اون مهر بیرنگ و برجسته زدن روی مدرک موقتم و ریز نمرات

حالا سوال من اینه که آیا با این مدرک موقت میتونم اقدام کنم یه مطلب بگم رو مدرک موقتم ننوشته ارزش ترجمه ندارد کسی اطلاعی داره میدونه برای اپلای مدرک موقت قبول میکنند چون دانشنامم که حالا حالا آماده نمیشه

با مهر وزارت علوم همون مهر بیرنگ و برجسته قابل ترجمه رسمی هست دیگه به تایید وزارت خارجه و دادگستری هم که میرسه کسی اطلاعی داره؟؟؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Engineering in Polimi

پیش فرض پاسخ : مدرک موقت و اعتبار آن برای ترجمه رسمی (دادگستری ووزارت خارجه) برای اپلای

بايد با دانشگاه مكاتبه كني كه مدرك اصلي شما ديرتر مياد و شرايط ايران رو بگي

پیش فرض پاسخ : مدرک موقت و اعتبار آن برای ترجمه رسمی (دادگستری ووزارت خارجه) برای اپلای

فوری!

سلام میشه یه دارالترجمه معرفی کنید که مدرک موقت رو ترجمه کنه؟

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

سلام دوستان، دارالتررجمه مدرک موقت رو ترجمه میکنه؟
    خواهشا جواب بدید من وقتم خیلی کمه

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistrymaste نمایش پست ها
    سلام دوستان، دارالتررجمه مدرک موقت رو ترجمه میکنه؟
    خواهشا جواب بدید من وقتم خیلی کمه
    سلام

اگر منظور شما از ترجمه، ترجمه رسمی هست این امکان وجود نداره... چون با توجه به اینکه روی مدرک موقت نوشته شده ارزش ترجمه ندارد، امورخارجه و دادگستری چنین مدرکی رو تایید نمی کنند...
    ولی اگر نیازتون با ترجمه غیررسمی روی کاغذ A4 و مهر مترجم (که البته رسمیتی نداره) برطرف میشه، دارالترجمه های زیادی این کار رو انجام میدن...

براتون آرزوی موفقیت دارم

سلام دوستان.
    من باید مدارکم رو اول به یک شرکت ارزشیابی بفرستم. اونا از من دانشنامه اصلی رو میخوان ولی من شرایط رو توضیح دادم که طول میکشه اگه بخوام دانشنامه اصلی رو بفرستم. اونا هم این ایمیل رو بهم زدن : You can submit a provisional degree certificate and official transcripts with certified English translations of each.

اول اینکه من قبل از آزادکردن مدرک، میتونم ریزنمرات رسمی فارسی رو بگیرم؟ دانشگاه لیسانس من، ریز نمرات لاتین رسمی رو میده ولی اصل ریزنمرات رو نمیدونم.
    دوم ، اینا از من گواهی موقت رو قبول میکنن. منظورشون چیه از certified English translations ؟ من میتونم ترجمه کنم گواهی موقت رو ؟؟؟ certified English translation یعنی دادگستری باید ترجمه کنه ؟؟

Junior Member

سلام دوستان
    من مدرک موقتمو از دانشگاه غیر انتفاعیم گرفتم و الان تو فرجه 1 ساله ام ولی وزارت علوم تایید نکرد و گفتن چون وضعیت نظام وظیفت مشخص نیست باید بعد از وثیقه این کارو انجام بدی در صورتیکه وضعیت من مشخصه و تا مرداد 1394 معافیت دارم
    پلیس+10 و نظام وظیفه رفتم میگن ما نمیدونیم و لابد وزارت علوم درست میگه دیگه برو پیش همونا
    این نامه معافیت تحصیلی رو باید از کجا بگیرم که به وزارت علوم ارائه بدم تا تایید کنند
    ممنون میشم جواب بدید

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک دانشگاه سراسری

من به مشکل بدی خوردم ممنون میشم اگر کمک کنید گواهی موقت پایان تحصیلی که دانشگاه میده به جای دانشنامه رو دارالترجمه ها ترجمه میکنن با توجه به جمله هایی که تو متنش هست مثل "این گواهی ارزش ترجمه ندارد" من مجبورم فعلا این ترجمه رو بفرستم تا دانشنامه بیاد ولی نمیدونم دارااترجمه این کارو میکنه یا نه!!??

Junior Member kh_m آواتار ها

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

ببخشید ممکنه سوالم ابتدایی باشه فقط میخاستم مطمین بشم. اگه از لحاظ سربازی مشکلی ندهشته باشیم، نمیشه کلا با گواهی موقت پذیرش گرفت و رفت اونور؟ یکی از بچه هایی که الان استرالیاس گفت میشه! گفت دارالترجمه گواهی موقت رو ترجمه میکنه ولی مینویسه که موقته!

سلام
    من برای فرصت مطالعاتی سه ماه اه اسپانیا میخوام اقدام کنم و چون دانشجوی دکتری هستم مدرک موقت ارشد من توسط دانشگاه بایگانی شده و من اصل اون را ندارم برای گرفتن ویزای فرصت مطالعاتی آیا با ترجمه غیر رسمی مدرک ارشد می شود اقدام کرد؟ یا حتما باید مهر دادگستری داشته باشه؟
    ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)