نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: اپلاي براي دكتراي كتابداري و اطلاع رساني

پیش فرض اپلاي براي دكتراي كتابداري و اطلاع رساني

سلام دوستان

مي‌خواستم ببينم تا حالا كسي تونسته از آمريكا براي دكتراي كتابداري و اطلاع رساني ادميژن با فاند بگيره؟ اگه بله ممنون ميشم اطلاع بده. همچنين اينكه كسي كه فوق كتابداري و اطلاع رساني داره به جز اين رشته واسه چه رشته هايي مي تونه اپلاي كنه؟
    ممنون

پیش فرض پاسخ : اپلاي براي دكتراي كتابداري و اطلاع رساني

سلام دوست عزیز
    بعد از گرفتم آیلتس 7 و نمره خوب جی آر ای مدارکم رو برای دانشگاه ویسکانسین مدیسون آمریکا فرستادم. 17 فوریه 2012 از دانشگاه تماس گرفتن که با من مصاحبه کنن. بعد از یه مصاحبه 45 دقیقه ای منو توی waitlist گذاشتن. 2 آوریل 2012 از دانشگاه زنگ زدن که بگن آیا هنوز راغب هستن بیام دانشگاهشون منم خوب از خدا خواسته قبول کردم. بعد که مکالممون تموم شد ایمیل زدم به همین خانم و گفتم لطفا فرم پذیرش منو سریعتر بفرستید من میخوام برای ویزا اقدام کنم و یاید برم ترکیه چون تو ایران سفارت آمریکا نیست. فردا صبح همون خانمی که زنگ زده بود بگه پذیرش میدن زنگ زد گفت ما متاسفیم که باید نظرمون رو در مورد شما عوض کنیم. چون شما ایرانی ها نمی تونید به موقع به برنامه برسید و ما ظرفیت فاندمون میسوزه!!! دنیا رو سرم خراب شد! اینم از داستان پذیرش ما از آمریکا. ولی می خوام تا آیلتسم اعتبار داره واسه رفتم اقدام کنم ولی ایندفعه دانشگاههای اروپارو انتخاب می کنم چون هم سیاست خارجیشون مثل آمریکا نیست هم به دانشجوی دکترا حقوق میدن و دیگه لازم نیست نگران خرج زندگی و تحصیل باشیم

Junior Member

سلام من دانشجوی کارشناسی ارشدکتابداری گرایش مدیریت اطلاعات هستم میخوام پذیرش بگیرم باتوجه به اینکه دوستمون گفت آمریکا مشکل پیداکردن.کدوم کشور برا دکترا بهتره و اینکه من هیچ اطلاعاتی ندارم چه باید کنم لطفاً راهنمایی کنید مرسی

Junior Member

با سلام؛
    می خواستم ببینم از دوستان کسی تو رشته علم اطلاعات برای دکترا فاند گرفته؟ اگه کسی راهنمایی کنه خیلی ممنون میشم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)