صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 33

موضوع: Stanford University

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Stanford University

نقل قول نوشته اصلی توسط manelzzz نمایش پست ها
    you will be required to submit 2 official transcripts upon admission offer only. Please upload your transcript online.
    جای دیگه هم این رو گفته
    Official Transcripts: Upload transcripts through application system. Please do not mail transcripts to the department. Our department will only be asking students offered admission to submit official transcripts. If you are offered admission, we will request that you provide two official transcripts in a timely manner.

با توجه به اینکه خودشون گفتن دو نسخه آفیشیال رو بعد از ادمیشن بفرستید من فقط آپلود کردم و جلوش نوشته received -not official

قاعدتا نباید مشکلی پیش بیاد چون من به گفته خودشون عمل کردم
    بله اگر اینطور گفته قاعدتا مشکلی نیست. چون توی دپارتمان مکانیک تاکید شده بود که حتما پست بشه و سیستم اپلای کل دانشگاه یکسانه فکر کردم روند همه جا یکیه. اگه اینطوره که شما می گید جای نگرانی نیست

دوستان کسی از این دانشگاه نتیجه پذیرش گرفته امسال؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط manelzzz نمایش پست ها
    دوستان کسی از این دانشگاه نتیجه پذیرش گرفته امسال؟
    سلام دوست عزیز
    ظاهرا این پست کسی جز ما نیست)
    نه من هم هنوز منتظرم ببینم چیکار دارن می کنن!

سلام دوستان عزیز
    نمیخام اصلا ناامیدتون کنم اما تقریبا نیمی بیشتری از کسانی که برای این دانشگاه اقدام کردند جوابشون اومده. به جد تقریبا از تمامی دانشکده ها آمار دارم.
    اما این دانشگاه ریجکتی هاشو دیر میفرسته. روی بقیه ی آپشن هاتون سرمایه گذاری کنید.
    انشاا... که خبرهای خوشتون رو در این تاپیک ببینیم.

موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط amin76 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    ظاهرا این پست کسی جز ما نیست)
    نه من هم هنوز منتظرم ببینم چیکار دارن می کنن!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط radmanesh90 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    نمیخام اصلا ناامیدتون کنم اما تقریبا نیمی بیشتری از کسانی که برای این دانشگاه اقدام کردند جوابشون اومده. به جد تقریبا از تمامی دانشکده ها آمار دارم.
    اما این دانشگاه ریجکتی هاشو دیر میفرسته. روی بقیه ی آپشن هاتون سرمایه گذاری کنید.
    انشاا... که خبرهای خوشتون رو در این تاپیک ببینیم.

موفق باشید
    سلام دوست من
    بله با اجازتون ریجکت من رو هم جمعه زدند. به هر حال شانس رزومه ای خودم رو خیلی خوب می دونستم ولی احتمالا مهمترین دلیل، مرتبط نبودن زمینه کاری من با اکثر اساتید این دانشگاه بوده. امیدوارم که همگی جواب اکسپت بگیرند از این دانشگاه. من انشاا... مسافر دانشگاه میشیگان یا جورجیا تک خواهم شد.

شاد زی

من هم ریجکت شدم خیلی شیک!

Junior Member

سلام
    ببخشید ممکنه بدونم 2 نفری که از این دانشگاه ریجکت شدید برای چه رشته ای اپلای کرده بودید؟
    ممنون

سلام دوستان من یه سوالی دارم من اگه فوق از شریف یا تهران در رشته مکانیک با یه معدل بالا و رزومه قوی بگیرم ( لیسانسم بد بودم) میتونم برای دکتری استنفورد اپلای کنم؟ این راسته که میگن استنفورد به دانشجویان فوق لیسانس خودش توجه میکنه و از بین انها انتخاب میکنه؟ من هدفم تحصیل در این دانشگاه هست . با توجه به شرایط لیسانسم اصلا نمیتونم به این دانشگاه فکر کنم ولی ایا با تلاش فراوان این شانس هست یا نه؟ ممنون میشم جواب بدید که اگه با گرفتن فوق از یک دانشگاه خوب تهران باز هم شانس این دانشگاه را ندارم بیخودی نشینم برای کنکور بخوانم. با تشکر.

دوست عزیز،

شما اگه پست اول همین تاپیک رو ببینی، کاربر مربوطه استنفورد درس میخونه که نتایج پذیرش خودش رو هم گذاشته.

بنظر من شما اگر میخوای این دانشگاه قبول بشی، روی معدل در حد 18-19، تافل حدود 110، وربال حدود 155 و کوانت بالای 165 برنامه ریزی کن. البته هیچ فرمولی برای پذیرش وجود نداره و هیچ چیزی قطعی نیست ولی بنظرمن معدل و تافل و جی آر ای میشه 95% اپلیکیشن شما. نکته دیگه اینکه کاربر مذکور سال 2008 رفته که ازون موقع تا الان کلا رقابت و پذیرش گرفتن خیلی سخت تر شده، نه تنها برای این دانشگاه بلکه واسه همه دانشگاههای آمریکا

موفق باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedelon نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه سوالی دارم من اگه فوق از شریف یا تهران در رشته مکانیک با یه معدل بالا و رزومه قوی بگیرم ( لیسانسم بد بودم) میتونم برای دکتری استنفورد اپلای کنم؟ این راسته که میگن استنفورد به دانشجویان فوق لیسانس خودش توجه میکنه و از بین انها انتخاب میکنه؟ من هدفم تحصیل در این دانشگاه هست . با توجه به شرایط لیسانسم اصلا نمیتونم به این دانشگاه فکر کنم ولی ایا با تلاش فراوان این شانس هست یا نه؟ ممنون میشم جواب بدید که اگه با گرفتن فوق از یک دانشگاه خوب تهران باز هم شانس این دانشگاه را ندارم بیخودی نشینم برای کنکور بخوانم. با تشکر.

ممنون . پس میشه از فوق برای دکتری اقدام کرد. شما میفرمایید 95 درصد قضیه معدل و زبانه . من لیسانس هم 16/30 شد معدلم . یعنی اگه فوق بتونم 18 بیارم باز هم شانسم میاد پایین ؟ و اینکه کارهای علمی و پژوهشی یعنی 5 درصد قضیه است؟

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین