صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 65

موضوع: سوال در مورد شرکت در کنفرانس

Member
    رشته و دانشگاه
    Web Science, USF

پیش فرض سوال در مورد شرکت در کنفرانس

سلام
    میخواستم بدونم اگه بخوام در یک کنفرانس خارجی مثل ieee شرکت کنم آیا باید خودم در اون کنفرانس حاضر بشم و مقاله ام رو ارائه کنم؟و این که اگه قصد داشته باشم در یک کنفرانس شرکت کنم باید چه مراحلی رو طی کنم؟مثلا از چه مدت قبل از کنفرانس اقدام کنم؟
    من توی فروم جستجو کردم ولی نتونستم جواب سوال هام رو پیدا کنم .
    ممنون

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد شرکت در کنفرانس

بستگی به کنفرانس داره . بعضی از کنفرانس ها اجبار میکنن که حداقل یکی از نویسندگان در جلسه حضور داشته باشند . بعضی ها هم گیر نمیدن . برای اینکه بفهمی داستان چیه باید بری توس سایت خود کنفرانس و ببینی که چی میگن . این کار ساده هستش کمک خواستی بگو بهت بگم. بعد هم بستگی به کشوری که ارائه میدی داره . مثلا ieee در چین با هلند و آمریکا کلا تفاوت هستش. به هر حال جواب سوال شما در اطلاعیه کنفرانس نوشته میشه . همون جایی که مینویسه با چه قالبی بدین و حداکثر چند صفحه باشه . برای تاریخ هم اونجا deadline خودش رو می نویسه . تاریخ ها رو بررسی می کنی . اگر accept گرفتی باید سریع ویزا بگیری که داستان خودش رو داره اگر بخوای با برگه کنفرانس ویزا توریستی بگیری. بسته به کشور ها متفاوت هستش دیگه نمیدونم که جواب سوال کلی شما رو چجوری جواب بدم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران- مهندسی کامپیوتر سخت افزار

مقاله من در یکی از کنفرانسهای کشور چین پذیرفته شده. می شه لطفا یکی منو راهنمایی کنه که چطوری باید برای اخذ ویزای کشور چین اقدام کنم و حدودا چقدر هزینه داره؟
    کنفرانس در شهر chengdu برگزار میشه. برای رفتن به اون شهر باید اول پکن برم؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadrezah نمایش پست ها
    سلام. میخواستم بدونم آیا کنفرانس های waset معتبره؟
    آخه خیلی جاها ایندکس میشن. من مقالم رو به صورت oral present پزیرفته، به نظرتون با توجه به هزینه 450 دلاری و هزینه رفت و برگشت و ... می ارزه برم.
    داشتن مقاله تو چنین کنفرانسی برای من که دانشجوی کارشناسیم چه قدر تو گرفتن پذیرشم تاثیر داره؟
    ممنون
    اگه مشگل پولی نداشته باشی آره می ارزه. اما خب واقعا اگه بتونی این مقاله رو با تصحیحات مناسب بفرستی برای یه مجله آی اس آی دیگه عالی میشه. چون اون اعتبارش یه چیز دیگه هست

راستی یه سوال دیگه، این مقاله رو که تو کنفرانس فرستادم همینو میشه به ژورنال هم فرستاد؟ اگه نه چه قدر باید تغییرش بدم حداقل؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

راستی یه سوال دیگه، این مقاله رو که تو کنفرانس فرستادم همینو میشه به ژورنال هم فرستاد؟ اگه نه چه قدر باید تغییرش بدم حداقل؟
    ببین اصولا میگن عیبی نداره. یه مقاله رو به 2 تا مجله نمیشه فرستاد اما میتونی به 2 تا کنفرانس یا یه کنفرانس یه مجله بفرستی اما اینو بدون که اگه شبیه هم باشه وجهه خودت خراب میشه. یه خورده ضایع هست. معمولا روال کار اینه که میبریش کنفرانس بعد اونجا بالاخره یه نظراتی درش میدن برمیگردی اصلاحات رو انجام میدی کامل ترش مبکنی و میدیش به یه مجله.

آهان واقعا دستت درد نکنه، پس شما در مورد اعتبار کنفرانس های Waset نظرتون مساعده؟
    آخه من از یکی شنیده بودم با این که کنفرانساش تو اروپا برگزار میشه ولی مثل بعضی کنفرانسای چینی درپیته.

یه سوال دیگه. تو همین waset گفته تو این جاها ایندکس میشه:
    Excellence in Research for Australia (ERA), Google Scholar, Scopus, Compendex, Thomson Reuters, WorldCat, EBSCO, GALE, Embase, Reaxys, Engineering
    Village / Engineering Index (EI), DOAJ, Library of Congress, British Library

به نظرتون واقعیه؟ وقتی تو Thomson Reuters ایندکس میشه یعنی آی اس آی هستش؟
    اینم لینک کنفرانس: http://www.waset.org/conferences/201...sdce/index.php
    ممنون میشم سریعتر راهنمایی بفرمایید

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

یه سوال دیگه. تو همین waset گفته تو این جاها ایندکس میشه:
    Excellence in Research for Australia (ERA), Google Scholar, Scopus, Compendex, Thomson Reuters, WorldCat, EBSCO, GALE, Embase, Reaxys, Engineering
    Village / Engineering Index (EI), DOAJ, Library of Congress, British Library

به نظرتون واقعیه؟ وقتی تو Thomson Reuters ایندکس میشه یعنی آی اس آی هستش؟
    اینم لینک کنفرانس: http://www.waset.org/conferences/201...sdce/index.php
    ممنون میشم سریعتر راهنمایی بفرمایید
    من فقط اینو میدونم که بعضا توی کنفرانس ها بهترین مقالات رو آی اس آی میکنن. اما نه هر مقاله ای رو. شایدم این کنفرانس از اون مدل کنفرانس ها باشه. ظاهرا که معتبر هست

ممنون از دوستانی که پاسخ دادن.
    و یک سوال دیگه: آیا کنفرانس ها به صرف این که اسپانسرشون IEEE باشه معتبرن؟
    ضمنا میخواستم نظر دوستان رو درباره این کنفرانس های IEEE که تو چین و سنگاپور برگزار میشه بدونم:
    http://www.icemms.org/
    http://www.ieem.org/public.asp?page=dates.htm
    (هر دوتاش تو سایت IEEE.org هم بود اما فکر میکنم اولیش یه کم سطح پایین باشه، چون 15 روزه داوری میکنه، حتی سطح سایتشم خیلی پایینه)
    ممنون میشم دوستان درباره سوالم و این دو کنفرانس نظر بدن.

صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)