صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 65

موضوع: سوال در مورد شرکت در کنفرانس

Member marjan912 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Allameh Tabatabaei

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد شرکت در کنفرانس

دوستان مطلع لطفا راهنمایی کنید.
    در کنفرانسی ثبت نام کرده ام. از اول هم تصمیم نداشتم حضورا شرکت کنم فقط برای چاپ مقاله در پراسیدینگش که در الزویر نمایه میشه، شرکت کردم. حالا ایمیل فرستادن که اگه نمی خواید بیاید جدا اطلاع بدید برای برنامه ریزیمون وگرنه اگه حضور پیدا نکنید، مقاله شما به هیچ وجه چاپ نمیشه.
    منم ایمیل زدم که من به شما گفته بودم نمی تونم شرکت کنم. حالا باید چیکار کنم؟ اونام جواب دادن که اشکالی نداره فقط ما می خواستیم برای مهمونا برنامه ریزی کنیم. حالا شما یه پوستر از مقالت تهیه کن و بفرست برای فلانی در فلان جا تا به جای شما ارائه بدن.

حالا من سوالم اینه که چون گفته یه hard copy بفرستید، حتما باید پست کنم دیگه. نمیشه ایمیل بزنم از خیرش بگذرن؟ یا همون فایلشو ایمیل کنم براشون؟ می ترسم بد باشه از نظر وجه علمی و گرنه اول تا آخر همون چاپ در پراسیدینگ واسم کافیه. از طرفی هم 600 دلار دادم و می ترسم با این حرف باعث بشه کلا حذف بشم. به نظر شما دوستان با تجربه چه باید بکنم؟
    لطفا فوریه ، چون تا یک سپتامبر باید جواب بدم.
    با سپاس فراوان

Junior Member

اعتبار یک کنفرانس رو از کجا باید فهمید؟ من رشتم معماریه و مثل بقیه مهندسی ها نمیدونم آیا ما هم اسم های معتبر خاصی داریم آیا !؟ ABSTRAC م واسه یه کنفرانس تو اتریش قبول شده به اسم INTERCAD ولی نمیدونم معتبره یا نه

نقل قول نوشته اصلی توسط roshanak_1 نمایش پست ها
    اعتبار یک کنفرانس رو از کجا باید فهمید؟ من رشتم معماریه و مثل بقیه مهندسی ها نمیدونم آیا ما هم اسم های معتبر خاصی داریم آیا !؟ ABSTRAC م واسه یه کنفرانس تو اتریش قبول شده به اسم INTERCAD ولی نمیدونم معتبره یا نه
    به طور کلی چند تا فاکتور هست که نشون دهنده اعتبار یک کنفرانس می تونه باشه :

1. فهرست اسپانسرهایی که از کنفرانس حمایت مالی می کنن
    2. جا یا جاهایی که مقالات کنفرانس index می شوند
    3. کمیته برگزاری و سرشناس بودن نام استادان مدعو
    4. محل برگزاری کنفرانس

بنابراین به ترتیب این مسائل رو بررسی کنید تا بتونید اعتبار کنفرانس مذکور رو تشخیص بدید....

Member e.farahmand آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Maschinenbau TU-Darmstadt

سلام
    من یه مقاله ارایه دادم در یه کنفرانس بین المللی که توی ایران برگذار میشه
    www.icmeat.ir
    اما بدلیل کمبود وقت اصلا نمیرسم خودم رو واسش اماده کنم و برم مقاله ارایه بدم
    حالا اگر من نرم به نظرتون مدرک چی بهم میدند؟
    البته اگر خودم نرم کسه دیگه ای میتونه به جی من بره ارایه کنه یعنی این اجازه رو داریم
    لطفا سوالاتی رو که میشه توی فروم جواب داد رو توی فروم مربوطه مطرح کنید و فقط لینکش رو واسم بفرستید

Member marjan912 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Allameh Tabatabaei

نویسنده همکار ندارید؟
    اگه دارید، ایشون رو بفرستید.
    و گرنه باید تماس بگیرید و بگید که یکی دیگه رو می فرستید بدون هماهنگی به مشکل بر می خورید.
    گواهی رو می گیرید اگه کسی از طرف شما ارائه بده.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط e.farahmand نمایش پست ها
    سلام
    من یه مقاله ارایه دادم در یه کنفرانس بین المللی که توی ایران برگذار میشه
    www.icmeat.ir
    اما بدلیل کمبود وقت اصلا نمیرسم خودم رو واسش اماده کنم و برم مقاله ارایه بدم
    حالا اگر من نرم به نظرتون مدرک چی بهم میدند؟
    البته اگر خودم نرم کسه دیگه ای میتونه به جی من بره ارایه کنه یعنی این اجازه رو داریم
    سلام دوست عزیز ، جای نگرانی نداره . معمولا مسئولان برگزاری کنفرانس در اینجور مواقع نهایت همکاری رو با نویسنده انجام می دن. یه ایمیل بزنید، مشکلتون رو توضیح بدید و ازشون بخواین راهنماییتون کنند. من در یک کنفرانسی در روسیه مقاله داشتم و نتونستم برم، یک ایمیل دادم و صادقانه مشکلم رو گفتم اونها هم کیف و کتابچه مقالات و مدرک ارائه و .... رو همه رو برام پست کردن، بدون اینکه هزینه ای بگیرن. یک کنفرانس دیگه هم در کشور رومانی بود که مسئولینش گفتن مقالت رو چاپ می کنیم اما نمی تونیم کتابچه رو برات ارسال کنیم.
    در مورد سوال دوم هم باز باید تماس بگیرید و بپرسید اما معمولا ممکنه.

در کل همه اینها به سیاست مسئولین برگزاری کنفرانس و در عین حال نحوه ارتباط برقرار کردن شما هم بستگی داره. شاد باشید

Junior Member

سلام
    میشه منو کمک و راهنمایی کنید
    من یه مقاله واسه یه کنفرانس که تو ایتالیا برگزار میشه فرستادم که این جواب رو برام فرستادن ، من این طور برداشت کردم که مقاله ام اکسپت شده ، آیا درسته؟ ولی چند روزه بعد یه ایمیل زدن و فایل اولیه افراد ارائه دهنده را اعلام کردن که اسم من توش نیست ، کسی میدونه چرا؟
    متن ایمیل اولی این هست:
    Letter of Acceptance
    Venice, Italy
    November 14-16, 2012

Dear Author,

Herewith, This is kindly to inform you that the peer- reviewed draft paper (see below abstract) has been accepted for presentation as well as inclusion in the conference proceedings at the conference to be held in Venice, Italy during November 14-16, 2012. The high-impact conference papers will also be considered for publication in the special journal issues at http://www.waset.org/publications.php

Conference Registration and Writing Formatted Paper:

1. Registration Form File should be Downloaded at http://www.waset.org/downloads/venicereg.doc
    2. Copyright Transfer Form File should be Downloaded at http://www.waset.org/downloads/copyright.doc

Online Conference Registration Form:
    The Conference Program and Certificate of Presentation will be composed using the data entered through the online author registration form. All the conference registration files should be zipped (.zip) or rarred (.rar) and submitted via online form at: http://www.waset.org/author.php

نقل قول نوشته اصلی توسط nasrinf نمایش پست ها
    سلام
    میشه منو کمک و راهنمایی کنید
    من یه مقاله واسه یه کنفرانس که تو ایتالیا برگزار میشه فرستادم که این جواب رو برام فرستادن ، من این طور برداشت کردم که مقاله ام اکسپت شده ، آیا درسته؟ ولی چند روزه بعد یه ایمیل زدن و فایل اولیه افراد ارائه دهنده را اعلام کردن که اسم من توش نیست ، کسی میدونه چرا؟
    متن ایمیل اولی این هست:
    Letter of Acceptance
    Venice, Italy
    November 14-16, 2012

Dear Author,

Herewith, This is kindly to inform you that the peer- reviewed draft paper (see below abstract) has been accepted for presentation as well as inclusion in the conference proceedings at the conference to be held in Venice, Italy during November 14-16, 2012. The high-impact conference papers will also be considered for publication in the special journal issues at http://www.waset.org/publications.php

Conference Registration and Writing Formatted Paper:

1. Registration Form File should be Downloaded at http://www.waset.org/downloads/venicereg.doc
    2. Copyright Transfer Form File should be Downloaded at http://www.waset.org/downloads/copyright.doc

Online Conference Registration Form:
    The Conference Program and Certificate of Presentation will be composed using the data entered through the online author registration form. All the conference registration files should be zipped (.zip) or rarred (.rar) and submitted via online form at: http://www.waset.org/author.php
    سلام دوست عزیز ، احتمالا شما نسخه abstract مقاله تون رو سابمیت کردین و این ایمیل هم داره همینو می گه که نسخه پیش نویس و اولیه مقاله شما accept شده. اینجا بهتون گفته طبق دستورالعمل مراحل Registration ، Copyright Transfer و احتمالا ارسال نسخه کامل مقاله مطابق با استانداردها رو باید انجام بدید. (گفته که مقاله های خوب رو برای چاپ توی ژورنال هم انتخاب می کنن)

حالا اگه شما اینکارایی که گفتن رو انجام ندادید، یعنی مبلغ رجیستر رو قبل از deadline پرداخت نکردید، فرمهاش رو پر نکردید و ...، کاملا طبیعیه که مقاله تون در proceeding کنفرانس چاپ نشه و جزو فهرست ارائه کنندگان نباشید. اما اگر رجیستر کردید، فایل کپی رایت و نسخه نهایی رو ارسال کردید و ... ، در این صورت با مسئولین کنفرانس از طریق ایمیل تماس بگیرید و بگید چرا اسم شما بین ارائه کنندگان نیست. شاد باشید.

Junior Member

ممنون از جوابتون
    من ایمیل زدم و بهشون گفتم که من تازه دیروز ایمل شونو دیدم البته امیدوارم که اینطوری که تو میگی نباشه و من هنوز فرصت داشته باشم البته تو سایتش تاریخ ها رو این طوری معرفی کرده
    Paper submission
    Notification of acceptance
    Final paper submission and authors' registration
    Conference Dates
    September 20, 2012
    September 30, 2012
    October 31, 2012
    November 14-16, 2012
    و تازه گفته که هزینه پرداخت تا 31 اکتبر 450 یورو و بعد از اون 500 یورو است . به نظرت وقتش گذشته ؟
    و یه سوال دیگه من میتونم توی رزومه ام اعلام کنم که مقاله ام تو این کنفرانس اکسپت شده ؟ مدرکی از من میخوان؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nasrinf نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون
    من ایمیل زدم و بهشون گفتم که من تازه دیروز ایمل شونو دیدم البته امیدوارم که اینطوری که تو میگی نباشه و من هنوز فرصت داشته باشم البته تو سایتش تاریخ ها رو این طوری معرفی کرده
    Paper submission
    Notification of acceptance
    Final paper submission and authors' registration
    Conference Dates
    September 20, 2012
    September 30, 2012
    October 31, 2012
    November 14-16, 2012
    و تازه گفته که هزینه پرداخت تا 31 اکتبر 450 یورو و بعد از اون 500 یورو است . به نظرت وقتش گذشته ؟
    و یه سوال دیگه من میتونم توی رزومه ام اعلام کنم که مقاله ام تو این کنفرانس اکسپت شده ؟ مدرکی از من میخوان؟
    ببینید با توجه به اینکه ظرف 10 روز مقاله ها رو داوری کردن و رجیسترش 450 یورو هستش، می شه گفت که کنفرانس سخت گیری نیست و شاید همه جوره باهاتون راه بیان، به نظرم بیش از 90 درصد مقاله ها رو هم اکسپت کردن! (واقعا نمی شه چندین مقاله رو به طور دقیق ظرف 10 روز داوری کرد)

اگر شما تا قبل از ددلاین 20 سپتامبر نسخه کامل مقاله تون رو ارسال کرده باشید که رسما هیچ مشکلی نیست و طبق این برنامه هنوز فرصت برای رجیستر و ارسال نسخه Camera-ready باقی مونده. اما اگر نسخه کامل مقاله رو هم هنوز ارسال نکردید، یه ایمیل بدید و شرایطتتون رو توضیح بدید. بعید می دونم بگن نمی شه! کلا مسئولان کنفرانسها به شدت با نویسنده راه می آن (که شاید یه دلیل عمده اش دریافت مبلغ رجیستر کنفرانس باشه)
    در کل تجربه من می گه که مورد شما جای نگرانی نداره و حتی اگر به ددلاین بی توجه بوده باشید، امکان مذاکره و چاپ مقاله هست. شاد باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)