صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 65

موضوع: سوال در مورد شرکت در کنفرانس

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد شرکت در کنفرانس

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil_sh نمایش پست ها
    دوست عزیز کنفرانس خودش مقاله رو online چاپ کرده و open Access هستش. این خودش مشکلی ایجاد نمیکنه؟؟؟
    ببینید دو حالت داره : یا مقاله شما در Proceeding کنفرانس به صورت آنلاین چاپ شده که این هیچ مشکلی ایجاد نمی کنه. حالت دیگه اینکه علاوه بر Proceeding ، مقاله شما در یک ژورنال هم توسط کنفرانس چاپ شده باشه. اگر مقاله تون در یک ژورنال چاپ شده باشه کار درستی نیست که باز هم همون مقاله رو برای ژورنال دیگه ای بفرستیدش، ممکنه این کار براتون دردسر ساز بشه. شاد باشید

سلام دوستان. راهی برای مطلع شدن از کنفرانس های آینده در سال 2013 و 2014 و زمان و موضوعشون هست؟ منظورم اینه که آیا سایت خاصی برای کنفرانسهایی که به زودی کال-فور-پیپر دارن وجود داره؟ ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط artemisothello نمایش پست ها
    سلام دوستان. راهی برای مطلع شدن از کنفرانس های آینده در سال 2013 و 2014 و زمان و موضوعشون هست؟ منظورم اینه که آیا سایت خاصی برای کنفرانسهایی که به زودی کال-فور-پیپر دارن وجود داره؟ ممنون
    سلام.
    از سایت های زیر می توانید مطلع بشید.
    http://www.callforpapers.ir
    http://www.conferencealerts.com

نقل قول نوشته اصلی توسط mx0i نمایش پست ها
    ببینید دو حالت داره : یا مقاله شما در Proceeding کنفرانس به صورت آنلاین چاپ شده که این هیچ مشکلی ایجاد نمی کنه. حالت دیگه اینکه علاوه بر Proceeding ، مقاله شما در یک ژورنال هم توسط کنفرانس چاپ شده باشه. اگر مقاله تون در یک ژورنال چاپ شده باشه کار درستی نیست که باز هم همون مقاله رو برای ژورنال دیگه ای بفرستیدش، ممکنه این کار براتون دردسر ساز بشه. شاد باشید
    سلام دوست عزیز.
    مقاله من در Proceeding کنفرانس چاپ شده.
    میشه در این مورد بیشتر توضیح بدید؟!؟! Proceeding با زورنال چه فرقی می کنه؟!
    Good Luck

نقل قول نوشته اصلی توسط mx0i نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،

بله با تغییرات مناسب در محتوا و نتایج (در حد 20 تا 30 درصد) می شه برای ژورنال هم ارسال کرد. البته بعضی از دوستان عین همون مقاله کنفرانسی شون رو در ژورنال هم سابمیت کردن و مشکلی هم پیش نیومده، اما بهتره مقاله ای که در ژورنال سابمیت می کنید تغییراتی داشته باشه. به نظر من اصلا فلسفه شرکت در کنفرانس همینه که نظرات دیگران رو بگیرین و در مقاله تون اعمال کنید. پس قاعدتا باید نسخه ژورنالی کامل تر باشه.
    شاد باشید.
    دوست عزیز ایمیل کنفرانس این بود.
    Dear Author,
    We will publish online proceedings

Please use original figures
    Best regards,
    آیا راهی داره ایمیل بزنم بگم چاپ نکنن؟؟؟
    "To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all."Oscar Wilde
    "Be generous with your kindness"

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil_sh نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز.
    مقاله من در Proceeding کنفرانس چاپ شده.
    میشه در این مورد بیشتر توضیح بدید؟!؟! Proceeding با زورنال چه فرقی می کنه؟!
    Good Luck
    خیلی ساده اگه بخوایم بگیم مقالات چاپ شده در کتابچه کنفرانس رو Proceeding می گن. حالا این کتابچه می تونه شامل چکیده مقالات پذیرفته شده باشه یا متن کاملشون.
    با توجه به ایمیلی که براتون فرستادن مقاله شما قراره در کتابچه مجموعه مقالات کنفرانس چاپ بشه و نه در ژورنال! بنابراین با خیال آسوده، با رعایت اون 20 تا 30 درصد تغییراتی که گفتم، مقاله تون رو برای هر ژورنالی که می خواین ارسال کنید. شاد باشید.

مقاله من در یه کنفرانس بین المللی پذیرفته شده ولی به دلیل مشکلات مالی نمیتونم شرکت کنم. سه نظر شما من باید الان ایمیل بزنم که نمیتونم بیام؟

سلام دوست عزیز . از الان نیازی نیست، موقع رجیستر کردن بهشون اطلاع بدید که به دلیل پاره ای از مشکلات ممکنه نتونم در کنفرانس حاضر باشم، معمولا همه کنفرانسها با شما راه می آن در اینجور مواقع.
    فقط حتما باید به موقع رجیستر کنید. شاد باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط chiaz نمایش پست ها
    مقاله من در یه کنفرانس بین المللی پذیرفته شده ولی به دلیل مشکلات مالی نمیتونم شرکت کنم. سه نظر شما من باید الان ایمیل بزنم که نمیتونم بیام؟
    سلام دوست عزیز
    شما باید پول کنفرانس رو بدهید و بگوید که به دلیل برخی مشکلات نمی تونید شرکت کنید. و ازشون بخواهید گواهی و دفترچه کنفرانس رو براتون پست کنند.
    با وضعیت دلار! الان شرکت کردن تو کنفرانس اصلا به صرفه نیست.
    Good Luck
    "To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all."Oscar Wilde
    "Be generous with your kindness"

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تالار اعلام زمان هاي كنفرانس هاي داخلي و خارجي به منظور فرستادن مقاله

سلام در این کنفرانس ها به صورت ازاد هم میشه شرکت کرد یا حتما باید مقاله بدهیم ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)