صفحه 6 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 65

موضوع: سوال در مورد شرکت در کنفرانس

Member marjan912 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Allameh Tabatabaei

پیش فرض پاسخ : تالار اعلام زمان هاي كنفرانس هاي داخلي و خارجي به منظور فرستادن مقاله

نقل قول نوشته اصلی توسط maria89 نمایش پست ها
    سلام در این کنفرانس ها به صورت ازاد هم میشه شرکت کرد یا حتما باید مقاله بدهیم ؟
    می تونید شرکت کنید ولی باید حق ثبت نام بپردازید که البته مبلغش از سایرین کمتره.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد شرکت در کنفرانس

سلام دوستان . من 2 ژانویه برای ویزای b1 که یک کنفرانس در تاریخ 25 ژانویه هست اقدام کردم و ویزا approve شد با کلیرنس . اگر کلیرنس طول بکشه و از کنفرانس رد بشه آیا مشکلی ایجاد میشه در گرفتن ویزا یا در فرودگاه آمریکا ؟

سلام
    به نظر دوستان شركت در كنفرانس بين المللي بدون ارائه مقاله در روند پذيرش دكترا تاثير مثبتي داره؟ و در رزومه فرد ميشه درج كرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hassan20 نمایش پست ها
    سلام
    به نظر دوستان شركت در كنفرانس بين المللي بدون ارائه مقاله در روند پذيرش دكترا تاثير مثبتي داره؟ و در رزومه فرد ميشه درج كرد؟
    نخیر دوست عزیز تاثیر چندانی ندارد.
    در بعضی موارد حتی مقاله کنفرانسی تاثیر چندانی هم در پذیرش نمی تواند داشته باشد. یعنی معدل و نمره زبان مهمتر می شود. در ضمن به این همه هزینه سعی کنید رزومه خودتان را قوی کنید.
    "To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all."Oscar Wilde
    "Be generous with your kindness"

Member albert1370 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sharif UT: Civil Engineering - MBA UT Dallas - Transportation Engineering U of Minnesota

سلام
    میشه کسی بگه که هزینه های کنفرانس شامل چه چیز هایی است؟
    الان اگه اسم سه نفر پاش باشه فرقی میکنه؟ فک کنین برای واشنگتن میخوام بفرستم، در جمع چقد هزینه میشه؟
    خیلی ممنون از همتون

نقل قول نوشته اصلی توسط albert1370 نمایش پست ها
    سلام
    میشه کسی بگه که هزینه های کنفرانس شامل چه چیز هایی است؟
    الان اگه اسم سه نفر پاش باشه فرقی میکنه؟ فک کنین برای واشنگتن میخوام بفرستم، در جمع چقد هزینه میشه؟
    خیلی ممنون از همتون
    در پوستر کنفرانس بیان میشه!
    که برای چاپ مقاله باید حتما پرداخت کنید! معمولا 300 تا 500 دلار هستش! (یعنی یک نفر ثبت نام کند)
    اگر دانشجو باشید کمتر هستش! اگر زودتر ثبت نام کنید یه تخفیف میخوره!
    نیازی نیست همه ثبت نام کنند!!
    اما دوست عزیز این هم بگم بعضی از کنفرانس ها را حتما باید شرکت کنید و مقاله را ارائه کنید.
    اگر سوالی دارید. لینک کنفرانس را بگذارید تا بیشتر اطلاعات بگیرید.
    Good Luck
    "To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all."Oscar Wilde
    "Be generous with your kindness"

Junior Member

سلام دوستان
    من اولين باره كه مي خوام در كنفرانس شركت كنم، من چون ويزاي توريستي امريكا رو داشتم و مقاله خودم هنوز حاضر نبود ، استادم به من پيشنهاد داد كه مقاله اون رو ارائه بدم، حالا سؤالم اينه حالا كه اون مي خواد submite كنه ميتونه اسم من رو به عنوان فقط ارائه دهنده بده، يعني هيچ فايده اي نداشته باشه برام، ؟چون هزينشو من ميدم

Junior Member

پیش فرض سوال در مورد شرکت در کنفرانس

با سلام میخاسم بدونم آیا سمینار آیوپاک ، سمینار معتبری هستش؟
    iupac.org

سلام به همه دوستان
    من و به همراه استادم مقاله ای برای یک کنفرانس خارجی نوشتم. استادم در کنفرانس شرکت کرد و اون رو ارائه کرد. من فقط اسمم در مقاله درج شده و نامه پذیرفته شدن مقاله در کنفرانس برای استادم ایمیل شده که اون رو هم دارم. آیا ذکر کردن این موضوع در رزومه برای آپلای کردن کمکی می کنه یا باید در کنفرانس شرکت و سرتیفیکیشن اون کنفرانس رو داشته باشم؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    soroush88 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط abbaspolymer نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من و به همراه استادم مقاله ای برای یک کنفرانس خارجی نوشتم. استادم در کنفرانس شرکت کرد و اون رو ارائه کرد. من فقط اسمم در مقاله درج شده و نامه پذیرفته شدن مقاله در کنفرانس برای استادم ایمیل شده که اون رو هم دارم. آیا ذکر کردن این موضوع در رزومه برای آپلای کردن کمکی می کنه یا باید در کنفرانس شرکت و سرتیفیکیشن اون کنفرانس رو داشته باشم؟
    شما می تونید چاپ این مقاله رو در رزومتون قید کنید و مسلما به میزان خودش تاثیر گزار خواهد بود.
    نگرانی یک اتلاف وقت تمام عیار است. چون چیزی را تغییر نمی دهد. تنها کارش این است که خوشحالیتان را می رباید و شما را به شدت مشغول هیچ و پوچ می کند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)