صفحه 7 از 7 نخستنخست 1234567
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 65 , از مجموع 65

موضوع: سوال در مورد شرکت در کنفرانس

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد شرکت در کنفرانس

نقل قول نوشته اصلی توسط abbaspolymer نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من و به همراه استادم مقاله ای برای یک کنفرانس خارجی نوشتم. استادم در کنفرانس شرکت کرد و اون رو ارائه کرد. من فقط اسمم در مقاله درج شده و نامه پذیرفته شدن مقاله در کنفرانس برای استادم ایمیل شده که اون رو هم دارم. آیا ذکر کردن این موضوع در رزومه برای آپلای کردن کمکی می کنه یا باید در کنفرانس شرکت و سرتیفیکیشن اون کنفرانس رو داشته باشم؟
    سلام دوست عزیز
    مقاله شما وقتی اکسپت و ارائه می شود در کتاب کنفرانس چاپ می شود و بعد هم در اینترنت آپلود می شود. و این مقاله کنفرانسی شما حساب می شود.
    با توجه به اهمیت کنفرانس و نفر چندم بودن در مقاله تاثیر مثبت در رزومه شما دارد.
    در ضمن زمانی ممکن است مقاله اکسپت شود اما به دلیل هزینه و ویزا شما نتوانید در کنفرانس شرکت کنید ولی هزینه کنفرانس را می دهید که مقاله چاپ شود فقط بخاطر رزومه.

Good Luck
    "To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all."Oscar Wilde
    "Be generous with your kindness"

سلام دوستان . یک کنفرانسی در قطر برگزار میشه و من قصد شرکت دارم. آیا برای حضور دو نویسنده یک مقاله در کنفرانس های بین المللی باید دو هزینه ثبت نام پرداخت شود ؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط pooria_googool نمایش پست ها
    سلام دوستان . یک کنفرانسی در قطر برگزار میشه و من قصد شرکت دارم. آیا برای حضور دو نویسنده یک مقاله در کنفرانس های بین المللی باید دو هزینه ثبت نام پرداخت شود ؟
    سلام

معمولاً این طور هست که یک نویسنده به عنوان ارائه دهنده و نویسندۀ دیگر به عنوان یکی از حاضران در کنفرانس، ثبت نام میکنند. در نتیجه، دو هزینه نیاز هست.

برای اطمینان بیشتر، از دبیرخانۀ کنفرانس جویا بشید.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member

سلام دوستان عزیز. همسر بنده قراره در یه کنفرانس در کانادا یه مقاله ارایه بده و من هم باید باهاشون برم. بنظر شما به هر دوی ما ویزا میدن؟ کنفرانس در ماه june 2016 یعنی تیر ماه 95 هستش و الآن که آبان 94. آیا تا اون موقع میتونیم کارهای مربوط به ویزا رو انجام بدیم؟ سپاسگذارم قبلن

سلام
    می شه بفرمایید بینِ گواهی نامۀ بین اللملی کنفرانس به زبان انگلیسی و همین گواهی نامه به زبان فارسی چه تفاوتی هست؟ منظورم اینه فرض کنید توی 1 کنفرانس که تو ایران برگزار می شه شرکت می کنید و بابت شرکت تون به شما گواهی نامۀ فارسیِ شرکت در کنفرانس اعطا می شه. اما تو سایت کنفرانس می خونید اگه متقاضی دریافت گواهی نامۀ بین اللملی کنفرانس به زبان انگلیسی هستید باید هزینۀ جداگانه ای (که البته مبلغ چندان قابل توجهی نیست) بپردازین.
    من می خوام بدونم آیا داشتن این گواهی نامۀ انگلیسی بهتر از ترجمۀ همون گواهی نامۀ فارسی (به عنوان مدرکی تویِ رزومه جهت apply) هست یا اصولا ارزشی داره؟
    می شه بی زحمت راهنمایی بفرمایید؟

نهایت سپاس

صفحه 7 از 7 نخستنخست 1234567

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)