صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 234567891011
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 104 , از مجموع 104

موضوع: مشکل گرفتن ویزا آمریکا برای مشمولین-اجازه خروج برای دریافت ویزای آمریکا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشکل گرفتن ویزا آمریکا برای مشمولین-اجازه خروج برای دریافت ویزای آمریکا

سلام دوستان لطفا راهنمایی فرمایید
    برای رفتن به کشورهای اسلامی مثل عراق و عربستان 5 میلیون وثیقه میگیرن ازت درصورتی که برای سایر کشورها 15 تومن وثیقه میخواد
    رفتن به امریکا برای مشمولین:
    ابتدا ویزای توریستی ترکیه رو از ایران بگیری و وثیقه 15 تومنی بزاری بری برای ترکیه واسه سفارت امریکا بعدش برگردی ایران و وثیقه رو پس بگیری. سوال 1: در حین تحصیل میشه ویزای توریستی گرفت؟
    در مرحله بعدی که ویزا اوکی شد و اماده رفتن به امریکا بودم, به بهانه زیارت برم عراق و از اونحا برم ترکیه و ازونجا برم امریکا. سوال 2: ایا این کار عملیه؟ در این مرحله, موقع عبور از مرز ایران به عراق چون 2 تا ویزا (عراق و ترکیه) تو پاسپورت هست سر مرز گیر نمیدن؟
    سوال 3: برای خروج از کشور مشمولین محدودیت وجود داره؟ اگر وجود داره به چه صورتیه؟
    با تشکر
    ویرایش توسط lgiman : May 27th, 2016 در ساعت 01:58 AM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشکل گرفتن ویزا آمریکا برای مشمولین-اجازه خروج برای دریافت ویزای آمریکا

سلام دوستان
    منم مشکلم تقریبا شبیه
    lgiman هستش.
    من مشکل سربازی دارم و نمی تونم برای ادامه تحصیل در امریکا معافیت بگیرم.می خواستم با گرفتن معافیت برای سفر سیاحتی و گذاشتن وثیقه 15 تومنی از کشور خارج بشم و برم سفارت امریکا و ویزا بگیرم و بعد از صدور ویزا مجددا با بهانه سفر سیاحتی از کشور خارج بشم و دیگه برنگردم.حالا سوالم اینه که سفارت امریکا وقتی برای گرفتن ویزا میرم (البته اون موقعی که برای سفارت امریکا میرم دانشجوام و با معافیت تحصیلی و بطور موقت و به عنوان سفر تفریحی میرم) نمیگه خوب میخوای سربازیتا چیکار کنی؟ ممکنه به خاطر نداشتن کارت پایان خدمت ریجکت بشم؟

سوال دیگه: اینکه شنیدم نهایتا این ویزا ها دو سالس و مجددا باید تمدید بشن.برای ویزای دانشجوای هم همینطوره یا تا پایان تحصیله؟

خواهشا یکی جواب بده.اینجا همه فقط دارن سوال می پرسن.لطفا دوستانی که اطلاع دارن یه کمکی به افرادی مثل من که واقعا نمی دونن چیکار کنن و تو این معضی سربازی گیر کردن یه کمکی بکنند.

سلام و درود بر شما .
    شما برای سفارت و گرفتن ویزا در مورد سربازیتون چه مدارکی رئ ارائه دادیذ؟ اخه میگند اگه کارت پایان خدمت یا معاقیت نداشته باشید وازا براتون صادر نمیکنند. خیلی بزرگوتری میکنید اگر تجربیاتتونو در به اشتراک بذارید .

Junior Member

سلام وخسته نباشید
    پاسخ این سوالات با توجه به شرایطم خیلی حیاتیه ممنونم میشم اگر پاسخ بدبد.
    1- در حال حاضر به طور دقیق چقدر زمان میبره تا کارت پایان خدمت سربازی حاضر بشه؟
    2- اگر در ارگان خاصی (مثل سپاه، وزارت دفاع و ...) خدمت سربازی رفته باشیم، برای گرفتن ویزای گشورهای اروپایی هم به مشکل خواهیم خورد یا فقط شامل آمریکا و استرالیا میشه؟
    (پست های قبلی رو دیدم ولی کامل نتونستم جمع بندی کنم...با تشکر فراوان)

صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 234567891011

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)