صفحه 10 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 104

موضوع: مشکل گرفتن ویزا آمریکا برای مشمولین-اجازه خروج برای دریافت ویزای آمریکا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشکل گرفتن ویزا آمریکا برای مشمولین-اجازه خروج برای دریافت ویزای آمریکا

برای کسایی که از دبی و اطراف ایران اقدام میکنن شاید وثیقه رو بدونن چیه اما اونجا من ترجمه اینو بدم بگم این چیه؟ security? guaranty? آخه توش که ننوشته این اقا معافیت تحصیلی دارد . همچین نامه ای رو میشه از نظام وظیفه گرفت؟ که بنویسن این آقا از معافیت تحصیلی داره استفاده میکنه! یا اینو نمیدن؟ ممنون میشم کمکم کنید که خیلی گیر افتادم سر این قضیه.

پیش فرض پاسخ : مشکل گرفتن ویزا آمریکا برای مشمولین-اجازه خروج برای دریافت ویزای آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط DanialImanfard نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من یه سوال دارم مطمءن نیستم که باید اینجا بپرسمش یا نه ولی ممنون میشم راهنماییم کنید. من یک سال پیش پذیرش از کانادا داشتم که باهاش رفتم وثیقه گذاشتم پاسپورت گرفتم اما بعد از چند ماه ویزام نیومد و مجبور شدم پاییز گذشته وثیقه رو پس بگیرم. اخیرا دفترچه خدمت پر کردم و برگه سبز گرفتم (اعزام اول شهریور).
    حالا برام یک I20 اومده . میخوام ببینم آیا میشه با گذاشتن وثیقه برم و مصاحبه سفارت امریکا رو بدم؟
    خیلی ممنون میشم کمکم کنید
    سلام. من رفتم نظام وظیفه و وثیقه گذاشتم برای خروج 20 روزه. میخوام برم سفارت دوبی. نظام وظیفه هیچ نامه ای نداده که روش نوشته باشه وثیقه من وثیقه گذاشتم. من به عنوان مدرک نظام وظیفه چی ببرم سفارت؟ ترجمه فیش واریز وثیقه به درد میخوره؟!

Member amirmortazavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط DanialImanfard نمایش پست ها
    سلام. من رفتم نظام وظیفه و وثیقه گذاشتم برای خروج 20 روزه. میخوام برم سفارت دوبی. نظام وظیفه هیچ نامه ای نداده که روش نوشته باشه وثیقه من وثیقه گذاشتم. من به عنوان مدرک نظام وظیفه چی ببرم سفارت؟ ترجمه فیش واریز وثیقه به درد میخوره؟!
    ترجمه فیش رو ببرید کافیه فک کنم.
    آیا وقت آن نرسیده که از کسانی که به ما کمک میکنند با دادن امتیاز قدردانی کنیم؟ نه نرسیده واقعن؟!؟!

Junior Member

سلام دوستان و از قبل تشکر میکنم بابت وقتی که میذارید در راهنمایی من.
    راستش من الان در فرجه یکساله دوره لیسانس هستم و مشغول اپلای برای آلمان و ادامه تحصیل در مقطع ارشد.که یهو جواب لاتاریماومد من خوشبختانه یا بدبختانه برنده شدم.خوب حالا مشکل من حاد شد برای سربازی
    راه من این بود که با ویزای تحصیلی برم آلمان الان چکار میتونم بکنم برای رفتن به آمریکا که مشکل سربازی در گرفتن ویزا و هم خروج از کشور نخورم؟من تمام ده صفحه رو خوندم و دیدم که دوستان میگن ما رفتیم برای ویزا و برگشتیم وثیقه رو گرفتیم و رفتیم آمریکا چجوری؟ مگه وقتی میخوای بری مدرک دیپلم دانشگاتو نمیخوای ؟ واسه قانونی رفتن میشه بدون سربازی خارج شد ؟ ینی برای ویزای اقامت مهاجرتی هم میشه وثیقه گذاشت ؟ یا باید همان تحصیلی خارج شد ؟من واقغا موندم چکار کنم؟پذیرش المان بگیرم و ازونجا برم آمریکا یا تحصیلی آمریکا بگیرم یا اصن نیاز به این کارا نیس ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
    باتشکر
    کیس نامبر :2016AS64XX رویت قبولی : 20May 2015 کنسولگری : آنکارا

سلام . راستش من واسه سوال خودم هیچ فرومی نتونستم پیدا کنم و مجور شدم اینجا بپرسم . میخواستم بدونم سفارت کدوم کشور ها برای دانشجوهایی که بسیجی فعال هستند و اسمشون توی سیستم بسیج هست ویزا نمیده؟ من در مورد امریکا مطمئنم ولی در مورد سایر کشور ها نمی دونم . اگه کسی اطلاعاتی داره لطفا راهنمایی کنه

Junior Member

داداش از کجا شما مطمعن هستی؟ تا شما نگی اونا این مورد رو نمیفهمن. مثل خیلی از کسایی که بودن و رفتن

سلام دوستان.اگه امریه سربازی ک زیر نظر سپاه هست برای یک ارگان دولتی بگیرم، آیا برای رفتن به امریکا و ویزا گرفتن مشکل ساز میشه؟؟؟

Junior Member

با سلام
    من از 21 ماه خدمتم 8 ماه کسری بسیج گرفتم. دو ماه به خاطر جبهه پدرم و شش ماه به خاطر بسیجی فعال. حتما اون افسری که قراره باهام مصاحبه کنه میپرسه که چرا فقط 13 ماه خدمت کردی!!به نظرتون چی بگم قانع میشه؟جبهه پدرمو که میگم ولی میترسم بسیجی فعالو بگم ریجکت کنه!!! راستش اصلا پامو تو پایگاه بسیج نذاشتم یکی از شاگردای بابام یه کارت سوری برام درست کرد که فقط اون کسری شش ماهه رو بتونم بگیرم! از زمان تموم شدن خدمتم هم کلا نه بسیج بودم نه کارتشو دارم!!

سلام.
    اینکه میپرسه یا نه اصلا معلوم نیست. مثلا من که ایروان رفتم اصلا ازم نپرسید. (من 6 ماه واسه جبهه کسری گرفته بودم). به نظرم اصلا واسش مهم نبود.
    اگرم پرسید شما بگو به خاطر جبهه پدر کسری داشتی. اسمی از بسیج نبر. همشو بگو به خاطر جبهه پدر بوده.

نقل قول نوشته اصلی توسط holopesar نمایش پست ها
    با سلام
    من از 21 ماه خدمتم 8 ماه کسری بسیج گرفتم. دو ماه به خاطر جبهه پدرم و شش ماه به خاطر بسیجی فعال. حتما اون افسری که قراره باهام مصاحبه کنه میپرسه که چرا فقط 13 ماه خدمت کردی!!به نظرتون چی بگم قانع میشه؟جبهه پدرمو که میگم ولی میترسم بسیجی فعالو بگم ریجکت کنه!!! راستش اصلا پامو تو پایگاه بسیج نذاشتم یکی از شاگردای بابام یه کارت سوری برام درست کرد که فقط اون کسری شش ماهه رو بتونم بگیرم! از زمان تموم شدن خدمتم هم کلا نه بسیج بودم نه کارتشو دارم!!
    تا شقایق هست زندگی باید کرد ...

Junior Member

سلام دوستان
    وضعیت من کمی پیچیده تر ازین حرفاس که بشه با خوندن یه تایپیک به جواب رسید:
    دانشجوی دوره دکتری دانشگاه تهران بودم که بنا به دلایلی انصراف دادم و حکم قطعی و سپس معرفی به نظام صادر شد.
    الان تقریبا 8 ماه از این قضیه میگذره، و مجددا درخواست بازگشت مجدد به تحصیل رو دادم (پرونده بازگشت، در حال بررسی توسط کمیسیون استانی هست و به احتمال 99% موافقت میشه).
    از طرفی برای بهار 2017 در امریکا چراغ سبز گرفتم و اگوست اپلای میکنم.
    مشکل اینجاست که نمیدونم ایا میتونم با این شرایط ایجاد شده از کشور خارج شم؟! (مشمول خدمتم، یکبار در مقطع دکتری انصراف دادم و معرفی به نظام شدم، به احتمال زیاد با درخواست برگشتم به دانشگاه تهران موافقت میشه و معافیت تحصیلی صادر میشه برام، و اینکه مجددا اواسط تحصیل دکتری اقدام به درخواست معافیت تحصیلی کنم و بخوام برم آمریکا)!
    لطفا اگه میشه راهنماییم کنید که چطوری میتونم با شرایط حاضر از کشور خارج شم و برم آمریکا (ایا درخواست بازگشت به تحصیل عاقلانس؟)
    ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)