صفحه 2 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 104

موضوع: مشکل گرفتن ویزا آمریکا برای مشمولین-اجازه خروج برای دریافت ویزای آمریکا

پیش فرض پاسخ : مشکل سربازی و ویزا

معافیت خارج از کشور به راحتی به داخل تبدیل می شه

Junior Member

پیش فرض با با بهم كمك كنين 1 مه ديگه با يد برم سربا زى

من ميخا ستم بدو نم كه (من پسرم)كه الن من 1 ما ه ديگه با يد برم سربا زى اگر خا نو مم با اف1 بره وا من بخا م با اف2 برم با يد برم سر بزى يا ميتو نم موا ويت تس هيلى بگيرم تو رو خدا جوا ب بدين دا رم ديوا نه ميشم

پیش فرض پاسخ : با با بهم كمك كنين 1 مه ديگه با يد برم سربا زى

سلام،

منطقاً اینکه ایشون با f1 میخوان برن، هیچ ربطی نداره که شما معافیت تحصیلی بگبربن. دو تا از دوستان من تو شرایط شما بودن. خانوم (f1) ویزاش اومد رفت، ولی شوهرش (f2) هنوز کلیر نشده بود و باید میرفت سربازی. در نتیجه بر اینکه بتونه خارج بشه از کشور رفت موند قبرس تا کلیر بشه. اون موقعه میگفت که اگه تاریخ رفتن به سربازیش برسه، نمی تونه خارج بشه.

موفق باشید
    If you wish it, It is no dream

Junior Member

سلام
    مرسی برای کمکتون. برای F2 من نمیتونم از طریق روال عادی وزارت علوم و نظام وظیفه خروجی از کشور بگیرم. آیا راه دیگه ای وجود داره؟ ممنون میشم بگین این دوستتون چطور تونستن برای ویزا اقدام کنن منظورم اینه که چطور تونستن برن قبرس؟ بازم ممنون.

من می پرسم، بهتون میگم. ولی یک چیزی که من این روزا شنیدم، به بهانه زیارت سوریه ظاهرا میشه از کشور خارج شد.
    If you wish it, It is no dream

پیش فرض پاسخ : مشکل سربازی و ویزا

معافیت داخل تو مهر ماه از طرف دانشگاه داخل صادر میشه یعنی وقتی که ثبت نام کردی . تا اون موقع دیگه معلوم شده که ویزا گرفتی یا نه.

shadmehr_nis
    Guest

پیش فرض مشکل شخصی-VISA

سلام برهمه دوستان
    من تازه اپلاي رو شروع کردم
    واحساس مي کنم سه تا مشکل براي ويزا وشايد پذیرش گرفتن دارم
    اول :بين فارغ التحصيليم تا الان 5سال گذشته
    دوم:سربازي رو توسپاه بودم
    سوم:چند ماه سابقه کار دروزارت دفاع دارم
    حالا باتوجه به مشکلات بالا
    اميدي به ويزا هست؟
    مي شه راه حل بديد؟
    با تشکر

پیش فرض پاسخ : مشکل شخصی-VISA

100% اميد به گرفتن ويزا هست. اين چيزها كه شما گفتي مشكل نيست. شايد هم امتياز به حساب بياد. به هر حال اگه سفارت بخواد ويزا بده ميده، به اين حرفا نيست. شما بهتره تلاشت رو بكني.
    اگر یک فلج مادرزاد قهرمان دو ماراتن نشود، مقصر خودش است. (سارتر)

پیش فرض پاسخ : مشکل شخصی-VISA

شاید من اشتباه می کنم.. اما به نظرم سربازی سپاه و کار در وزارت دفاع یکم کارو سخت می کنه (نمی دونم امکان نگفتن اینا هست یا نه. اگه هست که خب حله!!). ولی خب، اگه کسی وقت و هزینه ش رو داشته باشه به امتحانش می ارزه. در غیر این صورت شاید راه های دیگه بهتر باشه.. (مثلا اروپا..)
    Whether you think you can or you can&#39;t, either way you are right<br />Henry Ford

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دکترای کنترل، ایالتی آیداهو

شما باید چند تا کار را انجام بدی. یکی اینکه برو و سربازیت را بیانداز عقب . مثل اب خوردن انجام می دهند برات.(البته اگر اعزامت 1 تیر هست لازم نیست و می رسی اگر بجنبی). یه پاسپورت به بهانه زیارت هم بگیر. (اگه پاس داری که نمی خواهد). بعد چند راه داری: یا خانوم را بی خیال شی یا باید بری از ایران و وثیقه را بی خیال بشی و دیگه هم این ورا نیای. یا اینکه پاس را بگیر و کردستان و یا علی مدد.
    یا اینکه apply کن و ترم بعد با هم برید. حتی شده یه نیمچه فاندی هم بگیری که شهریه ندی با فاند خانومت می توانید زندگی کنید.
    Everything is possible

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)