صفحه 3 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 104

موضوع: مشکل گرفتن ویزا آمریکا برای مشمولین-اجازه خروج برای دریافت ویزای آمریکا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشکل گرفتن ویزا؟؟

سلام
    اگر كسي از كسر خدمت بسيج استفاده كرده باشه آيا براي ويزا گرفتن دچار مشكل ميشه؟
    اگر جواب مثبته چكار بايد كرد؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشکل گرفتن ویزا؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط thesunnrise
    با سلام
    من یک کارمند فلک زده آموزش و پرورش هستم با 2سال سابقه کار. برای خروج از کشور با مکاتبات این اداره و نظام وظیفه و ودیعه پولی مدت 15 تا 20 روز می توانم برم خارج کشور(پایان خدمت ندارم). از ژاپن استادی پیدا کردم که خیلی مسره که برم اونجا برای PHD فیزیک. چطوری می توانم ویزای بلند مدت بگیرم.
    لطفا راهنمای کنید.
    ممنون
    سلام،
    آقا خيلي از كشورها اصلا از وضعيت نظام وظيفه‌ات سفارتشون سوال نميكنه،‌حالا شما ببين اين ژاپن سوا ميكنه يا نه، بقيه‌اشم كه خروج از كشورِ كه خدارو شكر ظاهرا خودتون راهشو پيداكردين
    التماس دعا
    خدانگهدار

Senior Member naeemtop آواتار ها

پیش فرض مشکل غیر معاف ها در رفتن برای مصاحبه سفارت به کشورهای دیگه

سلام

نمیدونم باید تاپیک باز میکردم یا نه.چون وقتی جستجو کردم چیزی پیدا نکردم

من الان لیسانس هستم و میخوام برای فوق برم آمریکا میدونم میتونم وثیقه بزارم و از کشور برای تحصیل خارج بشم اما نکته ای که یادم اومد این بود که یکبار هم قبلش باید برای مصاحبه برم آنکارا یا قبرس یا ... میخواستم بپرسم برای اون اجازه خروج بهم میدن؟
    چطوری؟ (اگه آره 100 درصدی هست دیگه؟یا شانسی؟)

مدیران اگه تاپیک مشابه وجود داره لطفا اینو قفل نکنین یا جواب رو بدین و قفل کنین

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مشکل غیر معاف ها در رفتن برای مصاحبه سفارت به کشورهای دیگه

سلام

گیر نداره!
    شما وقتی که I20 می بری وزارت علوم برای تشکیل پرونده خودشون این موارد رو در نظر می گیرن و تا سه بار اجازه خروج میدن؛ البته بار سوم حتما باید ویزای آمریکا رو داشته باشید.
    حداقل تا حالا که این جوری بوده.

موفق باشید
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

پیش فرض پاسخ : مشکل گرفتن ویزا آمریکا برای مشمولین-اجازه خروج برای دریافت ویزای آمریکا

سلام

این مساله قطعی هست دیگه؟

یه موقع از این شکل ها نباشه که به بعضی ها 3 بار اجازه خروج میدن به بعضی ها نه

موفق و پیروز باشی

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مشکل گرفتن ویزا آمریکا برای مشمولین-اجازه خروج برای دریافت ویزای آمریکا

سلام

تا حالا که به همه سه بار اجازه خروج رو دادند؛ یک بار مصاحبه، یک بار برای دریافت ویزا و یک بار هم برای رفتن به آمریکا.

موفق باشید
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

سلام

ممنون

مگه بعد از اخذ پذیرش برای امریکا باید 3 بار از کشور خارج شد؟من تا حالا فکر میکردم 2 بار هست

کلا اونایی که سربازی دارن آمریکا رفتن براشون سختر از کشورهای دیگه نیست؟

کل پروسه اپلای تا رفتن باید 6 ماه طول بکشه که نظام وظیفه گیر نده درسته؟

میشه موقع اپلای کردن فارغ التحصیل نشیم وقتی پذیرش گرفتیم فارغ التحصیل بشیم تا 6 ماه از اونموقع حساب بشه؟

ممنون

Junior Member

دوستان سلام

من باید 15 مرداد برم آمریکا برای PhD (ویزا رو گرفتم با خروج موقت)
    تاریخ دفاع ارشدم 15 خرداد.
    گواهی موقت پایان تحصیلات رو دانشگاه در بازه زمانی 3 تا 5 ماهه صادر میکنه.

با این تفاصیل من چه طور باید در وزارت علوم برای خروج از کشور و معافیت تحصیلی اقدام کنم؟
    آیا وزارت علوم فقط با گواهی موقت پایان تحصیلات پرونده تشکیل میده؟ یا اگه بگیم دفاع کردیم و کارای صدور گواهی موقت طول میکشه قبول می کنن؟

Junior Member

راجع به پست بالا: نمیتونم ویرایش کنم.

منظورم از گواهی موقت همون گواهی فارغ التحصیلی هست (نامه دانشگاه به نظام وظیفه) . که این رو دانشگاه خیلی طول میده تا حاضر کنه. راه حل چیه؟

Junior Member

سلام
    من چند تا سوال با هم دارم 1- من این هفته یا هفته دیگه فرم I-20 من میاد ، اما الان به دلیل مشمول بودن پاسپورت ندارم. حالا اول اینکه من معافیت موقت پزشکی دارم و وزارت علوم گفت که معافیت پزشکی من را لغو می کنند و معافیت تحصیلی به من میدن آیا این ممکن است ؟ 2- با فرستادن ترجمه شناشنامه یا کارت ملی همراه فرم I-20 ویزا را برام می فرستن ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)