صفحه 6 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 104

موضوع: مشکل گرفتن ویزا آمریکا برای مشمولین-اجازه خروج برای دریافت ویزای آمریکا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشکل گرفتن ویزا آمریکا برای مشمولین-اجازه خروج برای دریافت ویزای آمریکا

سلام دوستان
    یک سوالی داشتم اینکه من لاتاری 2012 بردم و شهریور ماه درس لیسانسم تمام می شه من چه جوری باید برم واسه ویزا با اینکه سربازی نرفتم؟؟؟؟
    می شه ار یکی از آشنایانم که آمریکا هست بگم واسم از یک دانشگاه درپیت پذیرش بگیره که بتونم 2 سال از ایران با 15 میلیون خارج باشم؟؟؟؟؟

Junior Member easnpro آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مشکل گرفتن ویزا آمریکا برای مشمولین-اجازه خروج برای دریافت ویزای آمریکا

سلام دوست عزیز
    اتفاقا این مشکل منم هست.البته با پرس و جوهای جسته و گریخته ای که کردم شنیدم که باید ترجمه کارت پایان خدمت رو بدی سفارت.و اگه سپاه بوده باشی ازت میپرسن اونجا چه کار داشتی و اگه بفهمن که کار خاصی نداشتی معمولا ویزا میدن.اما من نمیتونم به این حرفا دلم رو خوش کنم و باید منبع موثق پیدا کنم
    اگه کس دیگه ای میدونه لطفا بکه این قضیه چه جوریه.من اول اسفند اعزامم.اگه این قضیه مشکل ساز بشه و باعث شه ویزا بهم ندن 100 درصد باید اشنا پیدا کنم که ی وقت سپاه نیفتم
    لطفا یه نفر جواب بده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط omidcisco نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یک سوالی داشتم اینکه من لاتاری 2012 بردم و شهریور ماه درس لیسانسم تمام می شه من چه جوری باید برم واسه ویزا با اینکه سربازی نرفتم؟؟؟؟
    می شه ار یکی از آشنایانم که آمریکا هست بگم واسم از یک دانشگاه درپیت پذیرش بگیره که بتونم 2 سال از ایران با 15 میلیون خارج باشم؟؟؟؟؟
    چون تا شهریور دانشجویید پس معافیت تحصیلی دارید و میتونید با درخواست از آموزس دانشگاه نامه بگیرید برای نظام وظیفه برای خروج از کشور و با گذاشتن وثیقه به مدت محدود از کشور خارج شید.
    تا زمانی که معافیت تحصیلی دارید میتونید به همین روش خارج شید و نیازی به پذیرش ندارید ولی محدودیت خروج دارید.ولی اگه میخواید برای مدت طولانی خارج بشید پذیرش بگیرید بهتره.

درود

کاربران گرامی لطفا از این تاپیک جهت مسائل مربوط به خروج از کشور برای مشمولین جهت انجام امور مربوط به سفارتخانه های آمریکا استفاده فرمایید، بحث های مربوط به تاثیر سربازی بر کلیرنس آمریکا در این تاپیک نمی گنجد. تعدادی از ارسال های اخیر به دلیل عدم ارتباط به موضوع تاپیک، حذف شدند.

با تشکر از همکاری شما
    مدیریت تالار
    Everything that is beautiful and noble is the product of reason and calculation

Junior Member

سلام دوستان من دانشجوی دکتری داخل هستم و از آمریکا پذیرش گرفتم و مشکل سربازی هم دارم. می خواستم ببینم اگه گذر زیارتی بگیرم یا علمی باهاش می تونم برای مصاحبه برم. یعنی به این طور گذرها تو سفارت خونه گیر نمی دن؟ دانشگاه مقصد گفته که برای I20 حتما کپی گذر نیاز هست. من فکر کردم که اول یه گذر زیارتی بگیرم و کپی رو ارسال کنم بعد که I20 رو دادند یه گذر علمی یا تفریحی بگیرم باهاش برم سفارت برای مصاحبه. حالا چند تا سوال داشتم.
    1) آیا گذر زیارتی با علمی با هم یکی هست؟
    2) اگر کسی راه ساده تری بلده لطفا من رو راهنمایی کنه.
    با تشکر

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط fazel_m نمایش پست ها
    سلام دوستان من دانشجوی دکتری داخل هستم و از آمریکا پذیرش گرفتم و مشکل سربازی هم دارم. می خواستم ببینم اگه گذر زیارتی بگیرم یا علمی باهاش می تونم برای مصاحبه برم. یعنی به این طور گذرها تو سفارت خونه گیر نمی دن؟ دانشگاه مقصد گفته که برای I20 حتما کپی گذر نیاز هست. من فکر کردم که اول یه گذر زیارتی بگیرم و کپی رو ارسال کنم بعد که I20 رو دادند یه گذر علمی یا تفریحی بگیرم باهاش برم سفارت برای مصاحبه. حالا چند تا سوال داشتم.
    1) آیا گذر زیارتی با علمی با هم یکی هست؟
    2) اگر کسی راه ساده تری بلده لطفا من رو راهنمایی کنه.
    با تشکر
    1. تمامی گذرنامه ها با هم یکسان هستند، علت درخواست گذرنامه میتونه متفاوت باشه ولی گذرنامه های صادر شده هیچگونه تفاوتی با هم ندارند، (هر چیزی که در مورد تفاوتشون شنیدین شایعه است). همه شون هم 5 سال اعتبار دارند و اگه 1 گذرنامه (به هر دلیلی) امسال بگیرید تا 5 سال دیگه هم براتون کار میکنه.
    2. راه دیگه ای به ذهنم نمیرسه.

Junior Member

سلام.کسی اینجا اطلاع داره کارت پایان خدمت سپاه چقد میتونه تو اخذ پذیرش تحصیلی آمریکا مشکل بوجود بیاره؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید

Banned

سلام دوستان

من پذیرش آمریکا گرفتم. دی ماه 91 فارغ شدم و الان بدون داشتن غیبت در پروسه پزشکی هستم. اگر سرباز شناخته بشم چطور می تونم گذرنامه بگیرم و از کشور خارج بشم؟

مرسی

سلام به همگی

بچه ها کسی بوده که لاتاری برنده شده باشه و اجازه خروج هم نیمه علیمی یا سیاحتی برای امارات/ترکیه یا ارمنستان گرفته باشه ، بعد از مصاحبه با ویزای امریکا بیاد ایران و بخاطر وجود ویزا در پاسش براش مشکلی ایجاد شده باشه؟؟؟

اصلا کسی همچین شرایطی را تجربه کرده که با ویزا بیاد ایران؟؟؟

ممنون می شم بچه های مطلع پاسخی دهند تا منو از این نگرانی دربیارند.
    چون بعد از مصاحبه ویزا بگیرم یا نگیرم باید برگردم ایران.
    نگرانم اگه با ویزای امریکا بیام ایران وقتی که برای پس گرفتن وثیقم می رم نظام وظیفه ، مسئول مربوطه بخاطر وجود ویزای امریکا ممنوع الخروجم کنه و وثیقمو ضبط کنه.
    ویزا: یکضرب| 2014AS000049XX | ANK->Abu Dhabi |Interview: 4thW APril

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط mtcanadaaa نمایش پست ها
    سلام به همگی

بچه ها کسی بوده که لاتاری برنده شده باشه و اجازه خروج هم نیمه علیمی یا سیاحتی برای امارات/ترکیه یا ارمنستان گرفته باشه ، بعد از مصاحبه با ویزای امریکا بیاد ایران و بخاطر وجود ویزا در پاسش براش مشکلی ایجاد شده باشه؟؟؟

اصلا کسی همچین شرایطی را تجربه کرده که با ویزا بیاد ایران؟؟؟

ممنون می شم بچه های مطلع پاسخی دهند تا منو از این نگرانی دربیارند.
    چون بعد از مصاحبه ویزا بگیرم یا نگیرم باید برگردم ایران.
    نگرانم اگه با ویزای امریکا بیام ایران وقتی که برای پس گرفتن وثیقم می رم نظام وظیفه ، مسئول مربوطه بخاطر وجود ویزای امریکا ممنوع الخروجم کنه و وثیقمو ضبط کنه.

دوست عزیز مشکلی نیست! شما که کار خلاف قانون نمیکنید!
    با خیال راحت تشریف بیارید و وثیقه رو پس بگیرید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)