صفحه 8 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 104

موضوع: مشکل گرفتن ویزا آمریکا برای مشمولین-اجازه خروج برای دریافت ویزای آمریکا

پیش فرض پاسخ : مشکل گرفتن ویزا آمریکا برای مشمولین-اجازه خروج برای دریافت ویزای آمریکا

درود بر همی
    من ویزا یکضرب گرفتم و به کشور هم بازگشتم
    با وجود ویزای خوشگل امریکا هم برای پس گرفتن وثیقه ام به نظام وظیفه مراجعه کردم و خدارو شکر هیچ مشکلی پیش نیومد.
    و اصلا ویزای تو پاسپورتمم نگاه نکردند.
    از همگی بخاطر کمک ها و دلگرمی هاتون ممنونم
    سپاس
    ویزا: یکضرب| 2014AS000049XX | ANK->Abu Dhabi |Interview: 4thW APril

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشکل گرفتن ویزا آمریکا برای مشمولین-اجازه خروج برای دریافت ویزای آمریکا

دوستان من الان یه چیزی رو دقیق متوجه نشدم، خواهش میکنم راهنماییم کنید. من الان سرباز هستم (یعنی در حال خدمتم) و 10 روز دیگه وقت سفارت امریکا دارم. به من گفتن که باید قبل از خروج برای مصاحبه هم 15 تومن رو بذارم و هم 9 تومن بدم مدارک رو بخرم. من که الان سربازم میتونم حداقل برای مصاحبم به عنوان سفر سیاحتی خارج شم؟ (یعنی مدرک رو نخرم و 15 تومنی که میذارم رو بعد از سفرم پس بگیرم)
    کسی میدونه باید چی کار کنم؟
    واقعاً ممنون میشم راهنماییم کنید

Junior Member

دوستان اگه با معافیت تحصیلی دکتری در اروپا تحصیل کرده باشی بعد پذیرش از امریکا برای پسداک بگیری (بدون رفتن به سربازی) در پروسه ی گرفتن ویزا مشکل پیش میاد؟

Junior Member

سلام دوستان
    لطفا هر کسی جواب این سوال میدونه منو راهنمایی کنه. من تا ترم پیش دانشجو بودم و با نامه معافیت تحصیلی از دانشگاه رفتم ترکیه و برای ویزام اقدام کردم. الان پذیرشم رو defer کردم برای ترم spring و ویزام هم به تازگی اومده. با توجه به اینکه الان فارغ التحصیل شدم چطور می تونم اجازه خروج بگیرم برم ویزام pick up کنم؟

Junior Member

سلام یه سوال داشتم، من خدمت سربازیم رو توی سپاه گذروندم و سابقه بسیج هم دارم که از این طریق 6 ماه کسری واسه خدمت گرفتم، الان دنبال پذیرش از دانشگاهای امریکا هستم، میخام بدونم این که خدمت رو سپاه بودم و سابقه بسیج دارم توی روند گرفتن ویزا مشکلی ایجاد می کنه؟ ممکنه به این دلایل بهم ویزا ندن؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    با تشکر[گرفتن ویزای امریکا]

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Eng, safety and environmental

سلام دوستان
    در کل حین سربازی، میشه واسه یه سفر تفریحی وثیقه گذاشت و رفت دبی واسه مصاحبه؟
    ممنونم

Junior Member behnamnj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مكانيك

پیش فرض پاسخ : با با بهم كمك كنين 1 مه ديگه با يد برم سربا زى

سلام دوستان منم تجربه اي مشابه شما داشتم براي گرفتن پاسپورت كه توضيح ميدم براي كساني كه مشابه من هستن بتونن استفاده كنند
    من از ترم يك هدفم ادامه تحصيل در مقطع ارشد در امريكا بود و حتي قبل از ٢١ سالگي هم شانس گرفتن گرين كارت رو داشتم از طريق مادرم به همين خاطر ترم 5 درخواست پاسپورت دادم با يه نامه از يه شركت مسافرتي براي سفر كربلا به دانشگاه درخواست دادم و با پيگيري از نظام وظيفه و سپردن پانصد هزار تومان وثيقه (فكر كنم فقط براي كربلا اينقدره) پاسپورت با تاريخ پنج ساله گرفتم ولي شانس گرفتن گرين كارت رو به خاطر ديركرد سازمان مهاجرتي امريكا از دست دادم و از ٢١ سال رد شدم
    ولي الان براي گرفتن ويزا از سفارت مشكلي از بابت نداشتن پاسپورت ندارم

Junior Member

سلام

قرار هست برای من یک شرکت توی تورنتو کانادا ویزای کار بفرسته . چون من توی مصاحبه قبول شدم . خاستم ببینم که چطور میتونم گذرنامه بگیرم ؟ درسم هم تمام شده و تا خرداد 94 معافیت تحصیلی دارم .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.sc. Astrophysics

سلام دوستان

من در حال گرفتن پروژه از سازمان انرژی اتمی و نیروهای مسلح برای کسر خدمت هستم...........به نظر شما آیا چنین رزومه ای تو گرفتن ویزای آمریکا تاثیر می ذاره......... و بهتره از کدوم سازمان پروژه کسر خدمت بگیرم.......؟؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط sheary نمایش پست ها
    سلام دوستان

من در حال گرفتن پروژه از سازمان انرژی اتمی و نیروهای مسلح برای کسر خدمت هستم...........به نظر شما آیا چنین رزومه ای تو گرفتن ویزای آمریکا تاثیر می ذاره......... و بهتره از کدوم سازمان پروژه کسر خدمت بگیرم.......؟؟
    ممنون
    سلام
    به نظره شما تاثير نداره؟!؟!؟! اگه چنين پروژه اي رو انجام بدين و در رزومه هم بيارينش مطمعن باشين با شرايط فعلي احتمال گرفتن ويزاتون نزديك به صفره!
    روي پروژه هاي هسته اي ، نظامي، نفتي، نانو و... بسيار حساس هستن. مطمعننا روي سازمان هاي مرتبط با اين رشته ها هم حساس هستن!
    No news is good news

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)