صفحه 9 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 104

موضوع: مشکل گرفتن ویزا آمریکا برای مشمولین-اجازه خروج برای دریافت ویزای آمریکا

پیش فرض پاسخ : مشکل گرفتن ویزا آمریکا برای مشمولین-اجازه خروج برای دریافت ویزای آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenp910 نمایش پست ها
    سلام

قرار هست برای من یک شرکت توی تورنتو کانادا ویزای کار بفرسته . چون من توی مصاحبه قبول شدم . خاستم ببینم که چطور میتونم گذرنامه بگیرم ؟ درسم هم تمام شده و تا خرداد 94 معافیت تحصیلی دارم .
    شما چون در فرجه تحصيلي هستي ميتوني ٢ بار در اين مدت از كشور خارج شي، بايد بري اداره نظام وظيفه محل زندگيتون اونجا واستون پرونده درست ميكنن و بهتون اجازه ميدن ١٥ ميليون به حساب نظام وظيفه واريز كنين و بعد هم ميتونين برين پليس +١٠ براي گرفتن پاسپورت! فقط توجه داشته باش مدتي كه اجازه داري خارج از كشور باشي ١ ماه هستش حداكثر و بعد از اون به پولتون جريمه ميخوره تا كلشو بالا بكشن
    No news is good news

پیش فرض پاسخ : با با بهم كمك كنين 1 مه ديگه با يد برم سربا زى

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamnj نمایش پست ها
    سلام دوستان منم تجربه اي مشابه شما داشتم براي گرفتن پاسپورت كه توضيح ميدم براي كساني كه مشابه من هستن بتونن استفاده كنند
    من از ترم يك هدفم ادامه تحصيل در مقطع ارشد در امريكا بود و حتي قبل از ٢١ سالگي هم شانس گرفتن گرين كارت رو داشتم از طريق مادرم به همين خاطر ترم 5 درخواست پاسپورت دادم با يه نامه از يه شركت مسافرتي براي سفر كربلا به دانشگاه درخواست دادم و با پيگيري از نظام وظيفه و سپردن پانصد هزار تومان وثيقه (فكر كنم فقط براي كربلا اينقدره) پاسپورت با تاريخ پنج ساله گرفتم ولي شانس گرفتن گرين كارت رو به خاطر ديركرد سازمان مهاجرتي امريكا از دست دادم و از ٢١ سال رد شدم
    ولي الان براي گرفتن ويزا از سفارت مشكلي از بابت نداشتن پاسپورت ندارم
    پاسپورت داری چجوری میخوای بری ترکیه وقتی مجوزش برای یکبار خروج عراقه؟
    منم این مشکل رو دارم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشکل گرفتن ویزا آمریکا برای مشمولین-اجازه خروج برای دریافت ویزای آمریکا

سلام دوستانمن تازه وارد هستم نمیدونم اینجا می تونم سوالم رو مطرح کنم یا نه. من پذیرش لیسانس از یک دانشگاه در کالیفرنیا برای مارچ گرفتم. الان خودم ترم اخر تحصیل دوره لیسانس هستم ورودی سال ۸۹ هستم متولد سال۷۱ .در حال حاضر از معافیت تحصیلی استفاده میکنم درس من بهمن تموم میشه میخوام برم دوباره امریکا از لیسانس بخونم. سوالم اینه که تو این شرایط که من دارم برای رفتن به سفارت در دبی و رفتن امریکا چطوری میتونم از کشور خارج بشم و چند بار میتونم خارج بشم؟ اکه فارغ التحصیل بشم میتونم از کشور خارج بشم برای مارچ؟
    ممنون میشم کمکم کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture

سلام دوستان
    بعد از گرفتن مجوز خروج از کشور برای تحصیل در آمریکا فقط حق سفر به آمریکا رو داریم؟ منظورم اینه که قبل از پرواز مقصدمون رو چک می کنن؟ اگه جواب مثبته با توجه به اینکه برای گرفتن ویزای تحصیلی آمریکا باید به یکی از سفارت های این کشور در یکی از کشورهای همسایه (مثلا سفارت آمریکا در ترکیه) مراجعه کنیم چه راهی وجود داره؟

سلام دوستان.
    من یه سوال دارم مطمءن نیستم که باید اینجا بپرسمش یا نه ولی ممنون میشم راهنماییم کنید. من یک سال پیش پذیرش از کانادا داشتم که باهاش رفتم وثیقه گذاشتم پاسپورت گرفتم اما بعد از چند ماه ویزام نیومد و مجبور شدم پاییز گذشته وثیقه رو پس بگیرم. اخیرا دفترچه خدمت پر کردم و برگه سبز گرفتم (اعزام اول شهریور).
    حالا برام یک I20 اومده . میخوام ببینم آیا میشه با گذاشتن وثیقه برم و مصاحبه سفارت امریکا رو بدم؟
    خیلی ممنون میشم کمکم کنید

سلام

من ایران دانشجوی phd هستم از آمریکا پذیرش گرفتم و مشکل سربازی هم دارم. میخواستم بدونم وقتی که به عنوان سفر سیاحتی با وثیقه از کشور خارج بشم و برم سفارت برای مصاحبه آیا سفارت پاسپورتم رو نگه میداره برای صدور ویزا؟ در این صورت برای برگشت به ایران چی کار باید بکنم؟ مشکلی برام پیش نمیاد؟ بعدش برای پیک آپ چی کار کنم؟

من خیلی نگران این مسئله هستم اگه میشه یه پاسخ کامل بهم بدین

Junior Member

سلام

ببخشید یه مشکل داشتم که خیلی خیلی سریع میخوام حلش کنم. خوشحال میشم کمکم کنید.

من از یه دانشگاه آمریکایی برای پاییز امسال پذیرش دارم ولی هیچی ندارم الان. نه پاسپورت، نه I-20 و نه...

البته منتظر I-20 هستم که تا 3 هفته بعد بیاد دستم.

من امروز رفتم نظام وظیفه میدان سپاه و پرسیدم که هر سال چند بار میشه از ایران خارج شد. اونام گفتن 2 بار.

مشکل من اینه: من چه جور باید برای گرفتن پاسپورت و گرفتن وقت سفارت و خروج از کشور اقدام کنم در حالیکه دوبار میشه از ایران خارج شم؟؟ (با توجه به اینکه برای گرفتن پاسپورت باید یه دلیل برای خروج از کشور داشته باشی و یه فرصت از اون 2 تا فرصت برای خروج از کشورت می پره)+ ضمنن 20 روز وقت میدن که بری و بیای ایران

میتونم توی این 20 روز هم پاسپورت بگیرم هم وقت سفارت؟؟

آقا کمکم کنید این مشکلات اساسی رو حلشون کنم

ممنون.

سلام دوستان

من یه سوالی راجب خروج موقت از کشور برای دریافت ویزا داشتم امیدوارم بتونید راهنمایی کنید.
    من دانشجو هستم و الان با وثیقه سفر علمی خارج از ایرانم و مهلت تعیین شده برای برگشتم شهریور هست. در صورتی که خردادماه برگردم ایران (قبل از مهلت تعیین شده) آیا میتونم بلافاصله برای گرفتن ویزا با قید وثیقه از کشور خارج شم؟ یا باید شهریور بگذره تا بتونم دوباره اقدام کنم؟

ممنون

Junior Member

سلام دوستان عزیز، من دانشجوی اروپا هستم و با وثیقه خارج شدم. میخوام برای یک کنفرانس مهم آمریکا برم. برای وضعیت نظام وظیفه چی از من میخوان؟ تو رو خدا زود جوابمو بدین لنگم این روزا برای این مسیله

Member amirmortazavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط r_n_s_s نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز، من دانشجوی اروپا هستم و با وثیقه خارج شدم. میخوام برای یک کنفرانس مهم آمریکا برم. برای وضعیت نظام وظیفه چی از من میخوان؟ تو رو خدا زود جوابمو بدین لنگم این روزا برای این مسیله
    اگه منظورتون اینه که سفارت چی میخواد ازتون، ترجمه وثیقه رو باید بدید سفارت آمریکا.
    آیا وقت آن نرسیده که از کسانی که به ما کمک میکنند با دادن امتیاز قدردانی کنیم؟ نه نرسیده واقعن؟!؟!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)