صفحه 1 از 15 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 142

موضوع: انتقال وجه نقد به اروپا از طریق صرافی، بانک یا ...

پیش فرض انتقال وجه نقد به اروپا از طریق صرافی، بانک یا ...

با سلام:
    من از يكي از دانشگاههاي اسكانديناوي پذيرش دارم.شرط گرفتن ويزا اينه كه 10000 دلار به يك حسابي كه اونا معرفي كردن واريز كنم و رسيدشو با بقيه مدارك ببرم سفارت واسه درخواست ويزا.حالا سوالم اينه كه از كدوم بانك ميشه اين انتقاله وجه رو انجام داد؟چقدر طول ميكشه ؟كسي بوده تا حالا اين كارو انجام داده باشه؟خواهشمندم روالشو برام توضيح بدين..
    پيشاپيش از همتون ممنونم.
    ویرایش توسط میلاد : October 8th, 2012 در ساعت 09:53 PM دلیل: تغییر نام تاپیک
    توي خونه مون به ما ميگن فراري<br />توي غربت دم به دم انگشت نگاري<br />ديگه حتي صاحب اون خونه نيستيم<br />بيرون خونه ميگن ما تروريستيم<br />وقتي خونه شده بود مثل جهنم<br />ما با ويزاي بهشت بريديم از هم <br />حالا تو برزخ بدبيني اسيريم<br />نمي تونيم ريشمونو پس بگيريم<br />چاره اي نمونده جز رفتن و رفتن<br />انگار اينو رو پيشونيمون نوشتن

Senior Member

پیش فرض پاسخ : چگونه و از كدوم بانك ميشه پول به اروپا انتقال داد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Behrouz
    با سلام:
    من از يكي از دانشگاههاي اسكانديناوي پذيرش دارم.شرط گرفتن ويزا اينه كه 10000 دلار به يك حسابي كه اونا معرفي كردن واريز كنم و رسيدشو با بقيه مدارك ببرم سفارت واسه درخواست ويزا.حالا سوالم اينه كه از كدوم بانك ميشه اين انتقاله وجه رو انجام داد؟چقدر طول ميكشه ؟كسي بوده تا حالا اين كارو انجام داده باشه؟خواهشمندم روالشو برام توضيح بدين..
    پيشاپيش از همتون ممنونم.
    الان خیلی از بانکها این کار رو دیگه نمی کنند. به نظرم از صرافیها استفاده کنید. به صرافی الیت در خیابان میرداماد مراجعه کنید من چند وقت پیش از اونجا پول فرستادم. ضمنا می تونید از بانکها هم بپرسید ولی بعضی بانکهای اروپایی از جمله ING Bank بانکهای ایرانی رو تحریم کردن.

Member

به ترتيب اولويت بر اساس كمترين كارمزد:
    1. بانك توسعه صادرات
    2. بانك مسكن (شعب ارزي)
    3. بانك تجارت (شعب ارزي)
    4. سامان
    فقط قبلش swift code شعبه مقصد رو به بانك مبدا ( كه ازش ميخواي پول رو حواله كني) ببر و مطمئن شو كه هنوز باهاش كار ميكنن (با واسطه يا بي واسطه)

Senior Member

مبلغ رو به دلار درخواست کردن؟ معمولاً دانشگاههای اروپایی مبلغ رو به یورو می خوان. راستش مراحلش رو من قبلاً توی فروم توضیح داده بودم، باید به یکی از شعبه های ارزی بری و تقاضای این کار رو بکنی. اما اینکه به کدوم شعبه ارزی هم مراجعه می کنی مهمه، چون بعضی از بانکها که مبادلات ارزی زیادی دارن، برای اغلب بانکهای اروپایی کارگذار مشخص دارن و به همین دلیل به راحتی مبلغ مورد نظر شما رو هم منتقل می کنن. اما شعب کوچیک و عادی کارگذار مشخصی ندارن و به همین خاطر با وجود اینکه می تونن کار شما رو انجام بدن، اما مشکلات زیادی برای این کار دارن (هم برای شما و هم برای خودشون).
    من مدتی پیش می خواستم برای واریز مقداری فرانک به یه بانک توی سوئیس اقدام کنم و برای این مورد خیلی پیگیری کردم. یکی از بهترین بانکها که کارگذارهای زیادی داره و خیلی راحت می تونه این کار رو برای شما انجام بده بانک ملی شعبه اسکان هست (داخل خود ساحتمان اسکان، سمت راست). اما موردی که هست تمام بانکهایی که من مراحعه کردم بلا استثنا گفتن که نمی تونن هیچ واریز دلاری داشته باشن، چه دلار کانادا، چه دلار استرالیا و چه دلار آمریکا!!!
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Genetics Lund University

سلام. من می‌خوام ۹۵۰۰ یورو به حساب دانشگاه ترانسفر کنم . دانشگاه خواسته که اسم و تاریخ تولدو نام programe که توش admit شدم هم ذکر بشه موقع پرداخت پول. می‌خواستم بپرسم بانکای ایران ترنسفر رو انجام میدن؟ و اگر انجام میدن این جزئیات رو هم وارد می‌کنن؟ و چند روز طول می‌‌کشه که به هلند ترانسفر بشه پول؟ به نظرتون این بهتره که توسط صرافی پول رو به فامیلمون در سوئد منتقل کنم و اون پول رو به هلند ترانسفر کنه یا اینکه خودم مستقیم از ایران ترانسفر کنم به هلند؟ کدوم سریعتر و مطمئن تره؟ ممنون میشم همه سوال جواب بدید

Junior Member

معمولا باید بری بانک سئوال کنی، ازت اسم کشور و بانک رو می پرسن بعد میگه که می تونن یا نه ....من از صرافی پارسیان تو میرداماد برا اسپانیا پول ریختم .... اگه یکشنبه بریزی که همینجوری می مونه یه روز چون تعطیلن، شنبه رو نمی دونم .... گرفتن رسید سوییفت هم معمولا یه 4-5 روز بییشتر نمی کشه ..... البته انقد تنبل بودن اصلشو بهم ندادن، برام فکس کردن که همون البته کافیه ..... به تعطیلی های خودمون هم دقت کن که بهانه میشه برای اینا برای دیر انجام دادن کار .... شماره صرافی پارسیان: 22902241 ، یه دونه هم تو فردوسی داره البته پایین تر از میدون .... صرافی های طرف فردوسی هم خوبن، یه جایی برو که آرم بانک مرکزی داشته باشه، مطمئن ترن ... من یه بار هم برای کانادا از صرافی های فردوسی ریختم مشکل نداشت. به نظرم خودت بریزی بهتره .... البته اگه فامیلتون واریز کنه ، مطمئن شدی که واریز شده بعد شما بهش بدین هم خوبه ....

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Genetics Lund University

ببین من جوابمو نگرفتم. چند روز برای بانک ترانسفر طول میکش که از راه بانک بریزم پول رو و چند روز از راه صرافی؟ جزیاتی رو که دانشگاه از من خواسته ذکر کنم موقع ریختن پول رو برام مینویسن؟ من ۵ روز وقت ندارم. راه سریع تری می‌خوام. فامیلمون هم داداشم.فکر نمیکنم پولو ۲در کنه!!! من حس می‌کنم کار بانک‌های خارجی‌ بهتره از بانک‌های ایران و حتا صرافیها.

Junior Member

از حیث دو در کردن نگفتم، چون بالاخره باید صبر می کردی پول برسه بهش دیگه، درسته؟ بعد اون پولو واریز کنه که این جوری زمان بیشتری می بره .... اگه برادرتون این پولو داره خوب بگین واریز کنن بعد می دی بهش دیگه، سئوال نداره این که ........
    ولی فردا بریزی حداقل معطلی یکشنبه رو داری.... ببین 4 روز رو بذار برای این کار..... فردا زنگ بزن دقیق بپرس ولی همون 4-5 روزه..... فکر کنم اگه فردا بریزی انشالله چهارشنبه پنج شنبه swift reciept رو بگیری .... شاید صرافی ها زودتر بتونن ولی من برا کانادا تا اونجایی که یادمه حداقل 3-4 روز کشید ولی برای اسپانیا زیاد شد چون نمی دونم یه ولادتی شهادتی بود که اینا هم از خدا خواسته سر اون تعطیلی دو درم کردن ... می تونی با اون ور هم هماهنگ کنی، من اول همون رسید نصفه فارسی انگلیسی پارسیان رو دادم بهشون و شرایطو توضیح دادم که اینجا ایرانه و ... بعد قبول کردن که رسید سوییفت رو دیرتر ازم بگیرن ولی کشتن بس ایمیل زدن ...

اون مشخصات شماره حساب و ... رو می گین دیگه ؟ آره اونا واردن، ازتو می گیره اطلاعاتو .....

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Genetics Lund University

راستش اگه به برادرم پول رو بریزیم با صرافی ۲شنبه دستشه و اون ۲شنبه میریزه ۳شنبه میرسه به دانشگاه. منظورم اطلاعات حساب نیست. دانشگاه خواسته که نام programi که توش addmit شدم رو بنویسم و چندتا جزئیات دیگه مثل tarikhe تولد. منظورم اینا بود.

Junior Member

I remember from parsian, in its persian-english reciept I mentioned the reason of transaction but I dunno about other places and actual swift receipt, I cant find it right now, but u can ask it tomorrow.

Do yo have to email the swift receipt? may be you can write those information by pen........

صفحه 1 از 15 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)