صفحه 1 از 13 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 128

موضوع: صرافی فروم

Member yasinhajizadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

پیش فرض صرافی فروم

سلام دوستان
    همونطور که میدونین به علت تحریم ها، الان انتقال پول به ایران و از ایران به بقیه کشور ها خیلی مشکل و بعضی مواقع غیر ممکن شده. من خودم هفته پیش فقط 1000 پوند میخاستم از بانک RBS به ایران بفرستم که اول حواله رو قبول کردن ولی بعد از 3 روز بهم اطلاع دادن که ایران از کشور هایی هست که نمیتونیم بهشون پول انتقال بدیم. حتی 1000 پوند
    یه راه برای اینکار استفاده از صرافی های ایرانی تو خارج هست که بد نیست ولی بعضی وقتا برای مبالغ کم کارمزد زیاد میگیره و بدون دردسر هم نیست.
    من پیشنهاد میکنم حالا که کم کم داره فصل سفر شروع میشه و دوستانی که دارن میان اینور برای حداقل ماه اول به یه مبلغی نیاز دارن، با بچه های که خارج هستن و احیانا میخان پول به ایران منتقل کنن، هماهنگ کنن که وقتی میان دیگه زیاد با خودشون پول نیارن. وقتی اومدن اینجا، با کسی که قرار دارن تماس بگیرن و اگه تو یه شهرن برن پیشش و پول رو ازش بگیرن و همزمان خانواده اونها تو ایران، پول رو به حساب مورد نظر واریز کنن.
    البته اگه پیشنهاد مزخرفی بود ببخشین ;D
    با عرض پوزش از همه دوستان گرامی‌، به دلیل برخورد نامناسب مدیران انجمن، از ادامه فعالیت معذورم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : صرافی فروم

آقا من كه كاملا موافقم
    اگه شما 1000 يورو ميخواستي بريزي من بيچاره فقط 100 $ ميخواستم براي ‍ًَ بفرستم كانادا اگه بدوني بعد از يك هفته جستجو هنوز هيچ كس را پيدا نكردم كه كارت اعتباريش را بهم بده يا كمكم كنه فقط 100 دلار
    بياين حالا كه دولت به فكر ما نيست خودمون يه كاري بكنيم

بچه ها اگر پرداختى با كرديت كارت داريد من ميتونم براتون انجام بدم. پرداخت هايى كه با كرديت كارت نيست رو هم بپرسيد شايد انجام شدنى باشه.
    موفق باشيد

اينجا مگه سوويسه كه دولت به فكر كسى باشه؟

شما 100 دلار رو براى كجا لازم داريد؟ و چه جورى بايد پرداخت بشه؟و تا چه تاريخى؟

این پیشنهاد خوبیه مخصوصا عنوانش امیدوارم بچه هائی که میخان و میتونن هم با این امر موافق باشند
    نقل قول نوشته اصلی توسط aabed
    اينجا مگه سوويسه كه دولت به فكر كسى باشه؟
    کاملا درسته اگه ما به درد هم بخوریم خوردیم ورگرنه الان منطق حکم میکنه که اصلا نباید رو کمک هیچ کسی حساب کرد
    every thing is possible, but you must pay for it

بچه ها من نمی دونستم اوضاع انتقال پول اینقد ناجوره ! از ایران به اون ور هم همینطوره ؟ مثلا اگه خانواده آدم بخوان 10000$ برای آدم بفرستن مشکل جدی ای هست؟

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط yasinhajizadeh
    سلام دوستان
    همونطور که میدونین به علت تحریم ها، الان انتقال پول به ایران و از ایران به بقیه کشور ها خیلی مشکل و بعضی مواقع غیر ممکن شده. من خودم هفته پیش فقط 1000 پوند میخاستم از بانک RBS به ایران بفرستم که اول حواله رو قبول کردن ولی بعد از 3 روز بهم اطلاع دادن که ایران از کشور هایی هست که نمیتونیم بهشون پول انتقال بدیم. حتی 1000 پوند
    یه راه برای اینکار استفاده از صرافی های ایرانی تو خارج هست که بد نیست ولی بعضی وقتا برای مبالغ کم کارمزد زیاد میگیره و بدون دردسر هم نیست.
    من پیشنهاد میکنم حالا که کم کم داره فصل سفر شروع میشه و دوستانی که دارن میان اینور برای حداقل ماه اول به یه مبلغی نیاز دارن، با بچه های که خارج هستن و احیانا میخان پول به ایران منتقل کنن، هماهنگ کنن که وقتی میان دیگه زیاد با خودشون پول نیارن. وقتی اومدن اینجا، با کسی که قرار دارن تماس بگیرن و اگه تو یه شهرن برن پیشش و پول رو ازش بگیرن و همزمان خانواده اونها تو ایران، پول رو به حساب مورد نظر واریز کنن.
    البته اگه پیشنهاد مزخرفی بود ببخشین ;D
    پیشنهاد خوبیه اما به شرطی که چون صحبت پوله دو طرف با هم هماهنگ باشن که یه وقت بی برنامگی باعث نشه که کدورتی پیش بیاد و یکی که خواسته ثواب کنه کباب بشه ...
    ... دیگه دو طرف باید بی رودرواسی بگن که از طرف مقابل چه انتظاراتی دارن و چه چیزهایی براشون Critical حساب می شه ... .. مخصوصآ اگه صحبت مبالغ بالای 1000$ هست ...

Member
    رشته و دانشگاه
    N/A

پیشنهاد خیلی عالی هست ، بهتره تو بخش پیشنهادات می نوشتید . در صورت عملی شدن البته با وضع قوانین خیلی مفید و عملی خواهد بود
    گر نکوبی شیشه غم را به سنگ هفت رنگش میشود هفتاد رنگ

Global Moderator

Simon آواتار ها

صابري جان من كه مدتها پيش اين رو به گونه اي ديگر مطرح كردم دوستان بررسي كردن گفتن نميشه . ;D اما به هر حال اين ورژن جديده ديگه . 2008
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

annita
    Guest

سلام
    تا اونجایی که من تحقیق کردم اگر کسی بخواد از طریق بانک پول بفرسته به غیر از امریکا کانادا و استرالیا به بانک های اروپایی می فرستند به شرطی که طرف شما در بانک خارجی مورد نظر حساب داشته باشه
    در غیر این صورت صرافی ها اونطور که من پرسیدم امروز 1 may گفتند که 35 $ می گیرند برای هر میزان پولی که می خواهید بفرستید می خواد 10 $ باشه یا 100000000$ دلار.

صفحه 1 از 13 1234567891011 ... آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)