صفحه 15 از 15 نخستنخست ... 56789101112131415
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 142 , از مجموع 142

موضوع: انتقال وجه نقد به اروپا از طریق صرافی، بانک یا ...

پیش فرض پاسخ : انتقال وجه نقد به اروپا از طریق صرافی، بانک یا ...

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_h_m نمایش پست ها
    سلام ممکنه کمک کنین
    من برای گرفتن ویزای دانشجویی اتریش اقدام کردم بعد از شش ماه انتظار دیروز طی نامه ای ازم علاوه بر تمکن مالی جدید 10 هزار یورویی به نرخ آزاد هر یورو 5هزارتومن، بانکی رو معرفی کنم که بتونه از ایران پول به اتریش ترنسفر کنه و این توانایی رو با نامه ای اعلام کنه تااینکه من اون نامه رو براشون بفرستم.
    میخوام بدونم که آیا حذف شدن بانک صادرات و ملت از تحریم ها باعث میشه که این بانکها بتونن اینکار رو انجام بدن؟ آیا بانک سامان هم توانایی این کار رو داره؟
    سلام خیلی ممنون از راهنماییتون!
    متاسفانه هیچ بانکی نمی تونه اینکارو انجام بده حتی خارج شدن بانک ملت و صادرات (بنا به گفته کارمنداشون) به معنای توانایی فرستادن پول نیست.
    بانک سامان هم در چارچوب یک صرافی (صرافی سامان) اینکار رو میکنه و متاسفانه چونکه در مقصد اسمی از فرستنده (من) و کشور فرستنده (ایران) نمیاد، پس نمی تونه مدرکی معتبر باشه.
    این ایرادی که از من گرفته شده به معنای این هست که محترمانه (شما بخونین خیلی بیخردانه) از دادن ویزا به من دارن طفره میرن!

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

پیش فرض پاسخ : انتقال وجه نقد به اروپا از طریق صرافی، بانک یا ...

با سلام خدمت کلیه کاربران،

برای دسته بندی بهتر مطالب این تاپیک برای همیشه بسته شد. لطفا از تاپیک های زیر برای پرسیدن سوالات و ارسال دانسته های خود استفاده بفرمایید.

حواله کردن پول از طریق صرافی یا بانک

انتقال وجه نقد (همراه با مسافر) به خارج از ایران

میتوانید از طریق انجمن پیشنهادات نظرات خود را در مورد این تغییر به اطلاع سایر کاربران و مدیران انجمن برسانید.
    ناگهان خوابی مرا خواهد ربود ...

صفحه 15 از 15 نخستنخست ... 56789101112131415

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)