صفحه 3 از 15 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 142

موضوع: انتقال وجه نقد به اروپا از طریق صرافی، بانک یا ...

پیش فرض پاسخ : چگونه و از كدوم بانك ميشه پول به اروپا انتقال داد؟

سلام

1. کسی میدونه با این وضع تحریمهای جدید چه طوری میشه پول به اروپا حواله کرد؟
    میخوام از حساب ایرانم به حساب خودمتو پرتغال پول بریزم.
    2. احتمال کلاه برداری توسط صرافی ها هست؟
    3. صرافی مطمئن تو تهران کسی سراغ داره؟
    4. چون کشور و بانک مقصد تو اروپا یکم پرته صرافیها مبلغ کارمزد رو نمیگن و میگن بعد از انتقال معلوم میشه چقدرش کم شده! راهی نیست که مبلغ کارمزد رو از قبل بدونم؟
    5. شرکتی به نام فارسی فایل با هشت هزار تومن کارمزد اکانت پی پال شارژ میکنه. میتونم پی پال باز کنم با فارسی فایل شارژ کنم و بعد از پی پال انتقال بدم به حسابم؟ کسی اطلاعاتی در این زمینه داره؟

6. یه سوال دیگه. در صورت واریز پول به حسابم بانک های اینجا که از موجودی حساب مالیات که نمیگیرن؟ درسته؟

ممنون از راهنماییهاتون

Banned
    رشته و دانشگاه
    mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط TheGeek نمایش پست ها
    سلام

1. کسی میدونه با این وضع تحریمهای جدید چه طوری میشه پول به اروپا حواله کرد؟
    میخوام از حساب ایرانم به حساب خودمتو پرتغال پول بریزم.
    2. احتمال کلاه برداری توسط صرافی ها هست؟
    3. صرافی مطمئن تو تهران کسی سراغ داره؟
    4. چون کشور و بانک مقصد تو اروپا یکم پرته صرافیها مبلغ کارمزد رو نمیگن و میگن بعد از انتقال معلوم میشه چقدرش کم شده! راهی نیست که مبلغ کارمزد رو از قبل بدونم؟
    5. شرکتی به نام فارسی فایل با هشت هزار تومن کارمزد اکانت پی پال شارژ میکنه. میتونم پی پال باز کنم با فارسی فایل شارژ کنم و بعد از پی پال انتقال بدم به حسابم؟ کسی اطلاعاتی در این زمینه داره؟

6. یه سوال دیگه. در صورت واریز پول به حسابم بانک های اینجا که از موجودی حساب مالیات که نمیگیرن؟ درسته؟

ممنون از راهنماییهاتون
    1- با صرافی
    2- احتمال همه چیز هست
    3- البته ... صرافی های بانکها . مثل صرافی رسمی بانک ملی که متعلق به بانک ملیه (در واقع دولتیه)
    4- البته ترانسفر به اروپا مبلغش معمولاً از بانکهای دوبی برای صرافی ها یکسانه.
    5- نمیدونم
    6- اگه بانک اینجا منظور ایرانه که معمولاً سود روش میره نه مالیات (چشمک!)

Junior Member

سلام دوستان

در مورد ارسال پول به نروژ می خوام همین این کار رو بکنم ولی کسی توی نروژ ندارم. برای ارسال پول باید اول یه حساب بانکی توی نروژ باز کرد درسته؟ یعنی از طریق اینترنت وارد سایت یکی از بانک های نروژی شد و حساب باز کرد به اسم خودم و بعد برم بانک پول رو حواله کنم به اون حساب؟ و اینکه این swift که میگن دقیقا یعنی چی؟ ممنون می شم من رو راهنمایی کنین. خیلی برام مهمه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ppejmani نمایش پست ها
    سلام دوستان

در مورد ارسال پول به نروژ می خوام همین این کار رو بکنم ولی کسی توی نروژ ندارم. برای ارسال پول باید اول یه حساب بانکی توی نروژ باز کرد درسته؟ یعنی از طریق اینترنت وارد سایت یکی از بانک های نروژی شد و حساب باز کرد به اسم خودم و بعد برم بانک پول رو حواله کنم به اون حساب؟ و اینکه این swift که میگن دقیقا یعنی چی؟ ممنون می شم من رو راهنمایی کنین. خیلی برام مهمه.
    نه جونم! اینترنتی که نمی تونی حساب باز کنی اونم از ایران توی نروژ !!!
    برو بانک تجارت یا ملی شعبه اسکان میرداماد. یا بانک تجارت ویلا (تقاطع طالقانی) بهت می گن چیکار کنی. سوییفت رو هم برات توضیح می دن.

ApplyAbroad Veteran
    silence scream آواتار ها

سلام،
    من یه مقدار از مطالب اینجا رو خوندم، ولی از اونجا که تا حالا هیچ تجربه ای در این زمینه نداشتم، خیلی اصطلاحات رو هم اصلا نمیدونم چیه و ...

من باید 70 یورو به آلمان انتقال بدم و میخوام تا حداکثر یه هفته ی دیگه برسه به دستشون. اونجایی که باید بفرستم این توضیحات رو داده. حالا به نظرتون من چیکار کنم!؟ دو تا گزینه ظاهرا به من میخوره:
    یکی انتقال از یه بانک در اینجا و وارد کردن مشخصات حساب مقصد (اگه درست فهمیده باشم)
    دیگری استفاده از ویزا کارت یا مستر کارت (که اینم نمیدونم دقیقن چجوری میشه)

-اگه از بانک بخوام پرداخت کنم، بانک پارسیان که حساب دارم چطوره به نظرتون؟
    اراده ی مصممی که آرزوی بزرگی را همراهی می کند و ذهنی که شکست را نمی پذیرد، راه خود را از میان مشکلات پیدا خواهد نمود
    با دادن امتیاز + به دوستانی که به ما کمک میکنند ، روحیه همکاری و دوستی را در فروم ترویج کنیم
    آیا می دانستید می توانید حتی بصورت ناشناس، نتایج پذیرش خود را وارد نمایید!؟ دریغ نفرمایید که از شما دریغ نکردند

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط silence scream نمایش پست ها
    سلام،
    من یه مقدار از مطالب اینجا رو خوندم، ولی از اونجا که تا حالا هیچ تجربه ای در این زمینه نداشتم، خیلی اصطلاحات رو هم اصلا نمیدونم چیه و ...

من باید 70 یورو به آلمان انتقال بدم و میخوام تا حداکثر یه هفته ی دیگه برسه به دستشون. اونجایی که باید بفرستم این توضیحات رو داده. حالا به نظرتون من چیکار کنم!؟ دو تا گزینه ظاهرا به من میخوره:
    یکی انتقال از یه بانک در اینجا و وارد کردن مشخصات حساب مقصد (اگه درست فهمیده باشم)

سلام دوست عزیز

انگار بانک پارسیان ویزا کارت صادر می کند.

این لینک سایتش است .

http://pec.ir/Forms/News/ArticleView...&ShowType=Desc

1- کارت نقدی - حد اکثر پول مجاز در کارت 1000$ - اعتبار 3 ساله - قابل شارژ - 80$ هزینه خرید کارت - قادر به انجام خرید آنلاین نمی باشید
    2-کارت نقدی - حد اکثر پول مجاز در کارت 2000$ - اعتبار 3 ساله - قابل شارژ - 120$ هزینه خرید کارت - قادر به انجام خرید آنلاین می باشید
    3-کارت اعتباری - حد اکثر پول مجاز 10,000$ - اعتبار 3 ساله - قابل شارژ - 200$ هزینه خرید کارت - 1000$ به عنوان ودیعه*** - قادر به انجام خرید آنلاین می باشید.*

* : در کارت اعتباری شما فقط 1200$ نقد واریز می کنید ولی می توانید تا سقف 10,000$ خرید کنید، در اول هر روز میلادی باید مبلغ استفاده شده از کارت رو واریز کنید.
    **: در صورتی که وجهی بو صورت نقدی برداشت شود 1,4% به عنوان کارمزد کسر می شود.
    ***: مبلغ 1000$ ودیعه پس از باطل کردن کارت پس داده می شود.

سلام،

اگر فکر می کنی وقتت کمه و نمی خوای ریسک کنی و کارت به دقیقه نود برسه با کارت پرداخت کنی بهتره (مستر یا ویزا) و اگر تهیه کارت برات سخته یا آشنایی نداری که برات بریزه ، تو این تاپیک دیدم که دوستان اعتبارشون رو واگذار می کنن:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...398#post359398
    موفق باشی
    «دانش چيز شگفت انگيزى است، مشروط بر آنكه كسى مجبور نباشد از طريق آن امرار معاش كند.» آلبرت اینشتین

با دادن امتیاز + به دوستانی که به ما کمک میکنند ، روحیه همکاری و دوستی را در فروم ترویج کنیم

ApplyAbroad Veteran
    silence scream آواتار ها

ممنونم ازتون،
    سامان جان:
    من کلا همین یه پرداخت رو خواهم داشت! پس اون گزینه برام چندان مناسب نیست..

غریبه جان:
    مسئله ای که هست و منو نگران کرده اینه که مثلا می بینم توی پرداختهای آنلاین (مثلا خرید لایسنس نرم افزار) یه قسمتی داره که مربوط به پرداخته..امیدوارم متوجه منظورم شده باشید، این همچین قسمتی نداره و توی توضیحات مربوط به پرداخت از طریق ویزا یا مسترکارت (توی اون پی دی اف ه) گفته که فقط یه فرم باید ارسال بشه (این فرم که توی همون پی دی اف هست، چیز خاصی نداره: اسم و فامیل دارنده ی کارت و CVV2 و تاریخ انقضا و شماره ی کارت و میزان پول به یورو که همه شون روتین هستند و همچنین امضای صاحب کارت که خب شنیدم همین امضا پشت کارت هم هست...)
    خب اصلا نمیدونم این پرداختش چجوری میشه آخه اگه از این روش استفاده کنم!!
    در ضمن یه سری کشورها رو هم نام برده که کارت نباید صادره از اونجاها باشه...
    راستی تا 10 روز دیگه هم برسه خوبه!
    اراده ی مصممی که آرزوی بزرگی را همراهی می کند و ذهنی که شکست را نمی پذیرد، راه خود را از میان مشکلات پیدا خواهد نمود
    آیا می دانستید می توانید حتی بصورت ناشناس، نتایج پذیرش خود را وارد نمایید!؟ دریغ نفرمایید که از شما دریغ نکردند

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

ممنونم ازتون،
    سامان جان:

غریبه جان:
    مسئله ای که هست و منو نگران کرده اینه که مثلا می بینم توی پرداختهای آنلاین (مثلا خرید لایسنس نرم افزار) یه قسمتی داره که مربوط به پرداخته..امیدوارم متوجه منظورم شده باشید، این همچین قسمتی نداره و توی توضیحات مربوط به پرداخت از طریق ویزا یا مسترکارت (توی اون پی دی اف ه) گفته که فقط یه فرم باید ارسال بشه (این فرم که توی همون پی دی اف هست، چیز خاصی نداره: اسم و فامیل دارنده ی کارت و CVV2 و تاریخ انقضا و شماره ی کارت و میزان پول به یورو که همه شون روتین هستند و همچنین امضای صاحب کارت که خب شنیدم همین امضا پشت کارت هم هست...)
    بهترین کار اینه که

از بچه های که ویزا کارت دارند و دیگه استفاده ندارند بخری مثلا یک 100 دلاری گرفته 30 تاش را استفاده کرده و 70 تا دیگه توی کارت هست.

به نظرم اینطوری بهتر است .

تاپیک ویژه نیازمندی های موقت به کارت اعتباری و فروش کارت اعتباری کاربران
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...398#post359398

ممنونم ازتون،
    سامان جان:

غریبه جان:
    ببینید اون نوع پرداخت ظاهرا شبیه چک می مونه. یعنی صاحب حساب در حقیقت یک چک از حسابش برای اونها صادر می کنه و برای همین گفته باید اصلش باشه.
    «دانش چيز شگفت انگيزى است، مشروط بر آنكه كسى مجبور نباشد از طريق آن امرار معاش كند.» آلبرت اینشتین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)