صفحه 8 از 15 نخستنخست 123456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 142

موضوع: انتقال وجه نقد به اروپا از طریق صرافی، بانک یا ...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چگونه و از كدوم بانك ميشه پول به اروپا انتقال داد؟

سلام
    من براي ثبت نام اوليه دانشگاه ( پذيرش گرفتم)، نياز به پرداخت 220 يورو به شماره حساب بانك ايتاليائي دارم.)bank transfer) دو سه روز هم بيشتر وقت ندارم. چيكار كنم؟

Member vahidM آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing-Freie Universität Berlin

نقل قول نوشته اصلی توسط arman65 نمایش پست ها
    نه با كرديت كارت نميشه من اونايي كه با كرديت كارت ميشه رو ميدم كسي پرداخت كنه
    http://www.students.pw.edu.pl/index.php?id=171
    من پارسال مشکل تقریبا مشابهی داشتم. به سی چهل تا صرافی (بانکی و غیر بانکی) از تجریش تا سعادت آباد تا کل راسته ی فردوسی سر زدم تا اینکه آخر یک صرافی پایین تر از چهاراه استانبول ته یک پاساژ گیر آوردم که این مبلغ ها رو هم انجام میداد و مشتری دانشجو زیاد داشت. البته برای پرداخت 400$ مجبور شدم 60$ کارمزد بدم و چون به HSBC می خواستم حواله کنم 30$ دیگه هم اضافه شد. حالا اگه خواستین پ.خ بدین آدرس و تلفنشو بهتون بدم.

Junior Member

سوال من اینه: من یه مسافر دارم رفته سوئیس. الان پول کم آورده. میخام براش از ایران پول بفرستم. چیکار کنم؟ حدود 1 تا 5 میلیون تومان پول میخام براش بفرستم

لطفا یک نفر سریع کمک کنه

سوال من اینه: من یه مسافر دارم رفته سوئیس. الان پول کم آورده. میخام براش از ایران پول بفرستم. چیکار کنم؟ حدود 1 تا 5 میلیون تومان پول میخام براش بفرستم

لطفا یک نفر سریع کمک کنه
    اگر حساب بانکی دارن مشخصات بانکی رو شامل سوئیفت کد، نام بانک،آدرس بانک،نام صاحب حساب،شماره حساب رو به یه صراف بدن بدن براشون حواله می کنن
    اگر کلا مسافر هستن و هیچ شماره حساب توی سوئیس یا هیچ کارت بین اللمللی ندارن
    باید یه نفر رو پیدا کنن که به اسم اون حواله انجام بشه
    صرافی های اونجا ممکنه شماره حساب خودشون رو بدن که پول به حساب اونها حواله بشه
    به هر حال سوئیفت 1-3 روز کاری زمان میبره
    اگر خیلی عجله دارن
    نیاز به هیچ شماره حسابی نیست
    بگید صراف های اینجا به اسم اون فرد از وسترن یونیون یا مانی گرام استفاده کنن
    این دو مورد به این شکل هست که به نام و شماره پاسپورت یه نفر یه پول فرستاده میشه
    شخص دریافت کننده به شعب این شرکت ها در هرجای دنیا می تونن مراجعه کنن و پول رو تحویل بگیرن نیاز به هیچ حساب بانکی نیست
    ولی هزینه کارمزد هر دو به شدت وحشتناکه برای مانی گرام حدود 50 دلار روی 1000 دلار و برای وسترن یونیون 60 دلار روی 1000 دلار غیر از کارمزدی هست که خود صراف ها میگیرن
    فقط برای کار ضروری و فوری بسیار مناسبه
    خود صراف ها چقدر علاوه بر اون دلار و کارمزد می کشون روش دیگه یه داستان دیگه هست
    اطلاعات بیشتر خواستید بهم پیام خصوصی بزنید

Junior Member sadeqzadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, University of Helsinki

Question پاسخ : چگونه و از كدوم بانك ميشه پول به اروپا انتقال داد؟

سلام به همه
    من می‌خوام یه مبلغی رو از طریق این صرافی به فرانسه حواله کنم (حساب شخصی)

ضمناً آیا کسی اطلاع داره که بانک سامان همچنان حواله ارزی انجام می‌ده به حساب شخص (شخصیت حقیقی، نه حقوقی) یا نه ؟

اگه کسی تاحالا از طریق صرافی‌ها مبلغ درشتی رو حواله کرده و صرافی قابل اعتمادی سراغ داره، لطفاً معرفی کنه.

دو سه روز دیگه بیشتر وقت ندارم. لطفاً در صورت اطلاع، کمک بفرمائید.

ضمناً اگه جایی رو می‌شناسین که با سیستم Travelex هم حواله می‌کنن، لطفاً معرفی کنید.

با تشکر وافر
    ویرایش توسط میلاد : February 23rd, 2012 در ساعت 03:35 AM دلیل: حذف نام صرافی
    تنها سالهای عمر را به زندگی افزوده ایم و نه زندگی را به سالهای عمر.

Junior Member Studyabroad1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Veterinary medicine Shiraz University

پیش فرض پاسخ : صرافی فروم

سلام.برادرم در انگلیس دانشجو پزشکی است.من سپتامبر 2012باید حداقل 30000پوند به حساب برادرم در انگلیس بفرستم.خودمم شیراز هستم.همیشه از طریق صرافی پول می فرستادیم. حالا نمیدونیم چجور براش پول بفرستیم.لطفاً راهنماییم کنید. اگر صرافی می شناسید که این کار را انجام بده لطفاً به من معرفی کنید.
    Be Well,
    Studyabroad1

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

پیش فرض پاسخ : صرافی فروم

نقل قول نوشته اصلی توسط Studyabroad1 نمایش پست ها
    سلام.برادرم در انگلیس دانشجو پزشکی است.من سپتامبر 2012باید حداقل 30000پوند به حساب برادرم در انگلیس بفرستم.خودمم شیراز هستم.همیشه از طریق صرافی پول می فرستادیم. حالا نمیدونیم چجور براش پول بفرستیم.لطفاً راهنماییم کنید. اگر صرافی می شناسید که این کار را انجام بده لطفاً به من معرفی کنید.
    سلام،
    این مطلب فکر میکنم مفید باشه:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post622878

همانطور که میدونید نام بردن از شرکت ها و خدماتشون در انجمن پرداخت هزینه (انجمنی که در حال حاضر مشغول گفتگو هستیم) ممنوع هست. اما در مورد صرافی ها و بحث در خصوص آنها یک تاپیک به تازگی ایجاد شده. میتونید سوالتون رو برای معرفی کردن صرافی در اون بخش مطرح کنید.
    ناگهان خوابی مرا خواهد ربود ...

Junior Member

من توی ایران دلار خریدم؛ ولی در اصل به یورو نیاز دارم؛ 2 هفته دیگه هم می رم آلمان, کسی می دونه بهترین روش واسه تبدیل دلار به یورو چیه؟ ( ایران یا توی آلمان؟ توی فرودگاه یا ...)

برای اینکه 50 یورو بفرستم اورپا توی یک بانک لهستانی باید برم پیش صرافی؟؟
    چقدر کارمزد میگیرند معمولا؟ مثلا قبلا برای 50 یورو حدود هفده هزار تومن میگیرفتن ( حدود 6 ماه پیش اینجوری بود)
    الانم همونجوری مونده یا بیشتر کارمزد داره؟

Junior Member

عرض سلام
    با اینکه SWIFT بسته شده (به خاطر تحریمها) بازم میشه از بانکهای ایران پول فرستاد؟ من باید 1500 به خاطر پول پیش خوابگاه بفرستم سوئیس، باید چیکار کنم؟
    ممنون میشم اگه جواب خصوصی بدین
    باتشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)