صفحه 1 از 36 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 356

موضوع: مسائل مربوط به ارتباط با ETS و پروفايل آنلاين

ApplyAbroad Veteran
    aminp30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

پیش فرض مسائل مربوط به ارتباط با ETS و پروفايل آنلاين

I have created this topic because many questions that had nothing to do with Sanjesh were discussed in its topic. So, please bring your questions and discussions about communicating with ETS here.

Please avoid posting about reports. It has a discerning topic:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...8%A7%D8%AA-GRE

Please avoid posting about Sanjesh. It has a discerning topic:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...86%D8%AC%D8%B4

Please avoid posting about Registering. It has a discerning topic:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...85-GRE-General
    Thank you

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

پیش فرض پاسخ : ریپورت نمره GRE بصورت آنلاین!

سلام
    امروز تو سایت gre موقع ورود به پروفایلم دیدم که نوشته اگه یوزر و پسورد تافل هم دارین میتونید اینجا وارد کنید. وقتی وارد کردم از من اطلاعات ثبت نام تافل رو خواست. کسی تا حالا با این روش پروفایل تافل و gre رو ادغام کرده؟ مزیتی داره؟

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

Senior Member naeemtop آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد ثبت نام GRE General

اظططراری

من قسمت نمره پروفایلم تو ets بسته شد واسه بدهکاری که اشتباه بود به سنجش زنگ زدم بهشون گفتن بازش کردن اما 2 تا نکته

1-اول اینکه قسمت نمره ها نوشته شده absent or not available آیا این درسته؟به خاطر حاضر نبودن جواب هست؟

2-تو پروفایلم در مورد ریپورت نمره ها اینو نوشته

Policies pertaining to score reporting and use are periodically reviewed and revised by the GRE Board. The policies and procedures explained in the 2009-10 GRE Information and Registration Bulletin are effective only for the time period of July 1, 2009, to June 30, 2010, and supersede previous policies and procedures in previous Bulletins. GRE score reporting is cumulative. Test scores earned during the five-year period prior to the 2009-10 testing year (July 1, 2009, to June 30, 2010) will be included in your cumulative score report.

من درست متوجه نشدم میشه یکی کمک کنه خیلی مهمه من 1 آبان امتحان دادم و نسبتا راضی بودم همون موقع برای 29 آبان هم ثبت نام کرده بودم که الان خیلی تمایل به رفتن ندارم و اگه برم شاید خیلی خوب نکنم

آیا اگه 29 آبان برم و خراب کنم میتونم نمره همون 1 آبان رو ریپورت کنم یا مجموع نمرات 2 آزمون ریپورت میشه؟ (قبلا یکی گفت بهترینشون ریپورت میشه اما با توجه به متن بالا میخوام بدونم)

Member Seabird آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IUST-Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط naeemtop نمایش پست ها
    اظططراری

من قسمت نمره پروفایلم تو ets بسته شد واسه بدهکاری که اشتباه بود به سنجش زنگ زدم بهشون گفتن بازش کردن اما 2 تا نکته

1-اول اینکه قسمت نمره ها نوشته شده absent or not available آیا این درسته؟به خاطر حاضر نبودن جواب هست؟

Policies pertaining to score reporting and use are periodically reviewed and revised by the GRE Board. The policies and procedures explained in the 2009-10 GRE Information and Registration Bulletin are effective only for the time period of July 1, 2009, to June 30, 2010, and supersede previous policies and procedures in previous Bulletins. GRE score reporting is cumulative. Test scores earned during the five-year period prior to the 2009-10 testing year (July 1, 2009, to June 30, 2010) will be included in your cumulative score report.

من درست متوجه نشدم میشه یکی کمک کنه خیلی مهمه من 1 آبان امتحان دادم و نسبتا راضی بودم همون موقع برای 29 آبان هم ثبت نام کرده بودم که الان خیلی تمایل به رفتن ندارم و اگه برم شاید خیلی خوب نکنم

آیا اگه 29 آبان برم و خراب کنم میتونم نمره همون 1 آبان رو ریپورت کنم یا مجموع نمرات 2 آزمون ریپورت میشه؟ (قبلا یکی گفت بهترینشون ریپورت میشه اما با توجه به متن بالا میخوام بدونم)
    همه ی نمرات شما با هم ریپورت میشه، اما این که کدوم رو در نظر می گیرن بستگی به سیاست دانشگاه داره، من از چند تاشون سوال کردم، اکثرا گفتن نمره بهتر، ولی می دونم یه سری آخرین نمره رو در نظر می گیرن و یه دانشگاه هم به من گفت هر دو رو در نظر می گیریم.
    برای کنسل کردن امتحان، فقط تا 10 روز قبل از امتحان فرصت هست (برای refund 50%) اگه قصد کنسل کردن دارید، زودتر این کارو بکنید. (شاید هم فرصتتوت تموم شده باشه)

ApplyAbroad Veteran
    m.a.a آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط naeemtop نمایش پست ها
    اظططراری

اگر نتونستید امتحانو کنسل کنید، برید امتحان بدین و اگر دیدید خوب نمیشه میتونید در پایان امتحان اون گزینه ای که امتحان شما رو کنسل میکنه در پاسخنامه علامت بزنید تا امتحانتون تصحیح نشه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به ارتباط با ETS و پروفايل آنلاين

سلام دوستان

کسی امروز تونسته وارد پروفایلش تو ETS بشه؟ به نظر میاد برای login تو اکانت GRE مشکل پیش آمده؟ کسی این مشکل را داره؟

ApplyAbroad Veteran
    silence scream آواتار ها

من یه پروفایل تو ای تی اس ساخته بودم قبلن (هر چند چیز خاصی نداشت چون از سازمان سنجش ثبت نام کرده بودم و شماره ای نداشتم)، حالا چند روز پیش خواستم واردش بشم، اینقدر گذرواژه شو اشتباه وارد کردم که مسدود شد!

میخوام یکی دیگه بسازم، اینجوری میتونم وقتی نمرات اومد آنلاین ببینم نتیجه شو؟

یه مسئله ی دیگه، من سر امتحان خیلی گیج بازی در آرودم، registration number م رو یادم رفت بردارم، ولی حدس میزنم که چیهیعنی داره یادم میاد
    از 4 تای آخر مطمئنم، اگه 3 تای اولش برا همه یکیه، میشه دوستان لطف کنن سه شماره ی بزرگترشو بگن منم مطمئن شم؟ در ضمن کد سازمان سنجش رو هم می خواستم

سپاسگزارم
    اراده ی مصممی که آرزوی بزرگی را همراهی می کند و ذهنی که شکست را نمی پذیرد، راه خود را از میان مشکلات پیدا خواهد نمود
    با دادن امتیاز + به دوستانی که به ما کمک میکنند ، روحیه همکاری و دوستی را در فروم ترویج کنیم
    آیا می دانستید می توانید حتی بصورت ناشناس، نتایج پذیرش خود را وارد نمایید!؟ دریغ نفرمایید که از شما دریغ نکردند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering University of Tehran

سلام دوست عزیز

من هم مشکل شما رو داشتم. به خود ETS میل زدم و بعد از یک روز برام Reg. Number رو فرستادن.

ApplyAbroad Veteran
    aminp30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

Has anybody here experienced problems with his/her ETS GRE account? It's about a week I cannot login. They don't answer emails, so the problem has remained unsolved!

Junior Member

Dear Amin;

I have got the same problem for a week or far more maybe around 10 days!
    It seems like that this issue is going to be a piece of work and a real problematic unsolved subject.
    I suggest that you as the moderator of the topic run a survey or at least make a notice announce or ad right as the heading or something.
    It is good to say that I sent an email to them and they replied me some points and notes about how I should try to change my password , because I had gotten this message the first time that I encountered this problem, albeit after a process to change the password:
    "An error has occurred and we cannot complete your request at this time.
    Please try again later."

صفحه 1 از 36 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)