صفحه 26 از 36 نخستنخست ... 1617181920212223242526272829303132333435 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 356

موضوع: مسائل مربوط به ارتباط با ETS و پروفايل آنلاين

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به ارتباط با ETS و پروفايل آنلاين

سلام دوستان
    من سال 2009 GRE General Paper Based امتحان دادم ولي بعد از دريافت نامه ريپورت نمره ديگه هيچ كاري نكردم. الان كه ميخوام اپلاي كنم و نمرم را ببينم و براي دانشگاهاي جديدي ريپورت كنم، يه پروفايل ساختم ولي اطلاعات را كه وارد ميكنم ميگه درست نيست و وارد نميشه در حاليكه دقيقاً درست وارد ميكنم! به نظرتون چيكار بايد بكنم؟ در ضمن من اون موقع براي 4 تا دانشگاه نمرم را ريپورت كردم، هنوز اون نمره ها هست توي ديتابيس دانشگاها يا بايد جديد ريپورت كنم؟
    نكته مهم ديگه اينكه من اسمم "سيدمحمد" هستش ولي اون موقع چون هنوز پاسپورت نداشتم و نميدونستم اسمم دقيقاً چي ميخوره به نام Mohammad امتحان دادم. به نظرتون الان كه ميخوام براي دانشگاهها با Sayed Mohammad اپلاي كنم مشكلي پيش مياد؟ اگه آره، راه حلي داره؟ درست ميكنن يا بايد دوباره با اسم كامل امتحان بدم؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط smamel نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من سال 2009 GRE General Paper Based امتحان دادم ولي بعد از دريافت نامه ريپورت نمره ديگه هيچ كاري نكردم. الان كه ميخوام اپلاي كنم و نمرم را ببينم و براي دانشگاهاي جديدي ريپورت كنم، يه پروفايل ساختم ولي اطلاعات را كه وارد ميكنم ميگه درست نيست و وارد نميشه در حاليكه دقيقاً درست وارد ميكنم! به نظرتون چيكار بايد بكنم؟ در ضمن من اون موقع براي 4 تا دانشگاه نمرم را ريپورت كردم، هنوز اون نمره ها هست توي ديتابيس دانشگاها يا بايد جديد ريپورت كنم؟
    نكته مهم ديگه اينكه من اسمم "سيدمحمد" هستش ولي اون موقع چون هنوز پاسپورت نداشتم و نميدونستم اسمم دقيقاً چي ميخوره به نام Mohammad امتحان دادم. به نظرتون الان كه ميخوام براي دانشگاهها با Sayed Mohammad اپلاي كنم مشكلي پيش مياد؟ اگه آره، راه حلي داره؟ درست ميكنن يا بايد دوباره با اسم كامل امتحان بدم؟
    ممنون
    سلام دوستان من امروز داشتم برای تاریخ بهمن ماه ثبت نام می کردم و احساس کردم که امتحان این تاریخ computer-base شده. درسته؟ یعنی دیگه در ایران paperbase برگزار نمیشه؟

Junior Member

8فوریه برای paperbase هنوز باز است

Junior Member

سلام بچه ها من در پروسه ثبت نام به یک مشکلی برخوردم میشه راهنمایی کنید. برای بهمن ماه، بخشی داره که نوشته Find an available seat وقتی روی select میرم کشوری به اسم ایران وجود نداره که روش کلیک کنم! چی کار باید بکنم؟ میشه یه کمک بدید؟ ممنونم

Junior Member

سلام. مراحل زیر را طی کنید

1. login سپس به قسمت my gre home بروید
    2. register for a General/Subject Test
    3.
    Where do you plan to take the GRE® revised General Test?
    در این قسمت کشور ایران را انتخاب کنید و شهر تهران یا اصفهان را انتخاب کنید
    4. بعد از انتخاب شهر مورد نظر ، روی
    Register for
    Paper-based Testing
    کلیک کنید
    5. در بخش بعدی اطلاعات خود را می بینید. فقط در قسمت
    Educational Status at the time you take the GRE test:

حتما یک گزینه را انتخاب کنید. سپس سابمیت کنید.
    6. در نهایت روز امتحان خود را مشخص کنید.

Junior Member

من 13 نوامبر خارح از ایران امتحان کامپیوتر بیس دادم و همون موقع جواب نمرم اومد ولی هنوز توی پروفایل ای تی اسم نمره ای نیومده. کسی می تونه بگه چرا؟ چیکار باید بکنم؟

دوستان باید همزمان با ساختن پروفایل در ETS هزینشو هم بدیم؟ من کارت اعتباری بین المللی ندارم واسه بهمن پروفایل ساختم ولی رو قسمت پرداخت هزینش مونده وو ممنون میشم راهنمایی کنید..تا کی معمولا باز هس واسه بهمن؟ و اینجوری هس که سقف ظرفیت واسه امتحان داشته باشه؟ممنون

Banned

سلام

بچه ها کدای من هنوز وارد نشده توی ادمیشن تیکت.
    من پنج شنبه قبل آزمون 9 نوامبر بهشون میل زدم. هیچ جوابی هم ندادن. سر جلسه هم تو کارکشن وارد کردم. کسی هست مثل من باشه؟
    مرسی

Junior Member REZGAR1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : تجربیات آزمون 9 نوامبر 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط austin نمایش پست ها
    سلام

من پنج شنبه قبل آزمون بهشون میل زدم. هیچ جوابی هم ندادن. سر جلسه هم تو کارکشن وارد کردم. کسی هست مثل من باشه؟
    مرسی
    منم همون روز فرستادم، ولی هفته قبل درست شد. بعضی وقتا درست میکنند ولی ایمیل نمیزنند یا دیر ایمیل می زنند ، شما از تو اکانت خودت ادمیشن تیکتت رو چک کن، ببین وارد کردن یا نه، اگر وارد نشده بود به ETS ایمیل بزن حتما ، ببین چی میگن.

ApplyAbroad Senior Veteran
    mohammad_k88 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : GRE Additional Score Reports

نقل قول نوشته اصلی توسط austin نمایش پست ها
    سلام

من پنج شنبه قبل آزمون 9 نوامبر بهشون میل زدم. هیچ جوابی هم ندادن. سر جلسه هم تو کارکشن وارد کردم. کسی هست مثل من باشه؟
    مرسی
    منظورتون کد دانشگاه هست؟؟ کامل بنویسید.
    ایمیل به ETS !!!! یعنیی برو حالا حالا ها منتظر باش. شما تنها و تنها تماس بگیر تا سریع کارت راه بیفته.
    تماس هم که گرفتی مشخصاتت رو کنارت داشته باش که احتمالا می پرسه و همچنین کد دانشگاه ها و دپارتمان ها رو هم باید پیدا کرده باشی. کد ها تو سایت ETS هست. این پست
    If one can do it, you too can do it, if no one can do it, you must do it

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)