صفحه 28 از 36 نخستنخست ... 18192021222324252627282930313233343536 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 356

موضوع: مسائل مربوط به ارتباط با ETS و پروفايل آنلاين

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به ارتباط با ETS و پروفايل آنلاين

دوستان در پروفایل سنجش نوشته که :
    صورت داوطلب و شانه ها بايد بطور کامل تمام تصوير را بپوشاند؛ تصاويري که داراي فضاي خالي در اطراف چهره باشد، مورد قبول نيست
    در حالی که همون نمونه تصاویر ی هم که خود سایت گذاشته به عنوان نمونه تایید ، بین سر تا بالای کادر عکس، ماکزیمم یک سانت فضا خالی هست
    حالا من باید این فاصله خالی فضای عکسم رو حذف کنم یا با همون 4 میلی متری که فاصله داره تا کادر بالای عکس، تایید بزنم
    ??

و سوال بعدی اینکه عکسم اسکن شده پس زمینه اش کم خاکستری هست ، ایرادی داره یا نه
    ??
    مرسی

Junior Member

سلام دوستان.
    من از طریق تهران پی منت برای ازمون فبریه سنتز اصفهام ثبت نام کردم و confirmation برام ایمیل شده .الان باید دوباره در سایت ای تی اس چیزی اضافه کنم و تغییر بدم ؟

Senior Member blur آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Horticulture-Medicinal Plants (Urmia University)

نقل قول نوشته اصلی توسط Nani123 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من از طریق تهران پی منت برای ازمون فبریه سنتز اصفهام ثبت نام کردم و confirmation برام ایمیل شده .الان باید دوباره در سایت ای تی اس چیزی اضافه کنم و تغییر بدم ؟
    نه دیگه نیازی نیست کاری کنید بعد تایید. تنها ریپورت های رایگان قبل امتحان رو فراموش نکنید.
    اگر آهسته از بال اين دره‌ی برهنه بر پنجه‌ی پا بگذريم،
    می‌بينی که همه‌ی چکاوک‌ها با دو چشم بسته می‌خوانند،
    پس بی‌جهت به هر شب تاريک شک مکن!
    گاه با پلک بسته هم می‌توان از پل به چشمه رسيد. س.ع صالحی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط blur نمایش پست ها
    نه دیگه نیازی نیست کاری کنید بعد تایید. تنها ریپورت های رایگان قبل امتحان رو فراموش نکنید.
    خیلی ممنون از راهنماییتون.برای اضافه کردن ریپورتها فقط باید اسم و کد دانشگاهها را به gre-info@ets.orgایمیل کنم؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Nani123 نمایش پست ها
    خیلی ممنون از راهنماییتون.برای اضافه کردن ریپورتها فقط باید اسم و کد دانشگاهها را به gre-info@ets.orgایمیل کنم؟
    بله ،کدهای مورد نظر را روی کارت ورود به جلسه وارد نموده (به صورت دستی) و حداکثر تا 24 ساعت قبل از آزمون با توجه به توضیحات پشت Amission Ticket به ETS فکس یا ایمیل نمائید.
    - در مورد ایمیل ارسالی به ETS، اطلاعات مورد نیاز شامل این موارد میشود؛
    Name
    Test date

Test name
    Registration Number
    Test Center Number

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal85 نمایش پست ها
    دوستان در پروفایل سنجش نوشته که :
    صورت داوطلب و شانه ها بايد بطور کامل تمام تصوير را بپوشاند؛ تصاويري که داراي فضاي خالي در اطراف چهره باشد، مورد قبول نيست
    در حالی که همون نمونه تصاویر ی هم که خود سایت گذاشته به عنوان نمونه تایید ، بین سر تا بالای کادر عکس، ماکزیمم یک سانت فضا خالی هست
    حالا من باید این فاصله خالی فضای عکسم رو حذف کنم یا با همون 4 میلی متری که فاصله داره تا کادر بالای عکس، تایید بزنم
    ??

و سوال بعدی اینکه عکسم اسکن شده پس زمینه اش کم خاکستری هست ، ایرادی داره یا نه
    ??
    مرسی
    من بعید میدونم اون چند میلی متر مشکلی پیش بیاره. چون مال من هم پارسال همین حالتو داشت.

سلام بچه ها،
    من توی پروفایل GRE توی سایت فامیلیم که ترکیبی از دو کلمه ست رو اومده بدون فاصله (space) نوشته پشت سرهم، در صورتی که من خودم موقعیکه وارد میکردم درست وارد کردم و فاصله گذاشتم! هرچقدر هم تغیرش میدم بازوفاصله رو دوباره میذارم خودش بطور اتوماتیک space رو پاک میکنه! چیکار باید بکنم بنظرتون؟؟؟ مشکلی پیش نمیاد؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط زهرا.ص نمایش پست ها
    سلام بچه ها،
    من توی پروفایل GRE توی سایت فامیلیم که ترکیبی از دو کلمه ست رو اومده بدون فاصله (space) نوشته پشت سرهم، در صورتی که من خودم موقعیکه وارد میکردم درست وارد کردم و فاصله گذاشتم! هرچقدر هم تغیرش میدم بازوفاصله رو دوباره میذارم خودش بطور اتوماتیک space رو پاک میکنه! چیکار باید بکنم بنظرتون؟؟؟ مشکلی پیش نمیاد؟
    سلام

من مشکلی کم و بیش مشابه داشتم... با ETS تماس گرفتم... اونا از من یه مدرک رسمی خواستن مثل اسکن پاسپورت... وبعد از ارسال اون مشکل فامیلی پیش از ریپورت نمره با Dictation غلط مرتفع شد.
    نکته مهم برای ETS احراز هویت شماست که با مدرک معتبری مثل پاسپورت از این جهت مطمئن میشه.

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

سلام بچه ها من نمیتونم کد دانشگاههارو وارد کنم تو سایت GRE باکس ها واسم غیر فعاله و فقط یه هفته وقت دارم ( چیکار کنم؟؟؟

بچه ها من یه مشکل دیگه هم پیدا کردم خواهش میکنم یکی راهنمایییم کنه ( ثبت نام من رو یکی از این موسسه ها انجام داده و الان که داشتم اظلاعاتم رو نگاه میکردم دیدم شهرتم رو ناقص وارد کرده و همون ناقصش رو هم توسایت سنجش و سایت ETS با املای متفاوت وارد کرده...نمیدونم الان چیکار باید بکنم....
    ویرایش توسط Simon : January 26th, 2014 در ساعت 01:47 PM

Junior Member

سلام .من برای ریپورت نمره اسم و کد دانشگاه رو به ets ایمیل کردم ولی هنوز اعمال نکردن.ازمون 8 فبریه سنتز اصفهان ..میدونید برای وارد کردن اسم و کد دانشگاه باید ایمیل زد یا با پست پستشون کنیم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)