صفحه 33 از 36 نخستنخست ... 2324252627282930313233343536 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 356

موضوع: مسائل مربوط به ارتباط با ETS و پروفايل آنلاين

Banned

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به ارتباط با ETS و پروفايل آنلاين

نقل قول نوشته اصلی توسط minaN91 نمایش پست ها
    سلام. دوستان من مشکلی که دارم اکانت ibt من قفل شده و الان اصلا نمیتونم وارد اکانتم بشم. ۱۱ ژانویه امتحان دادم.حدود ۱ هفته هس که نمره م تو سایته ولی نمیتونم ببینم. به هر جا که میتونستم ایمیل زدم و هیچ جوابی ندادن بهم. کسی راه حلی داره زودتر مشکلم حل بشه؟ دیگه نمیتونم منتظر بمونم . در ضمن از گزینه forget password هم استفاده میکنم همش ارور میده.
    سلام

تلفنی با دفتر نیوجرسی تماس بگیرید و موضوع رو به اونها منعکس کنید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Member Seigneur آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management - UNL

سلام
    من بعد از حدود 2 ماه از ساخت اکانتم ، یه امتحان GRE برای 2 هفته دیگه ثبت نام کردم. رسیدش به ایمیل ارسال شد. من Appointment Number و Confirmation number رو دارم . داشتم یه دانشگاه اپلیکیشن فرم یه دانشگاه رو پر میکردم که دیدم Registration Number میخواد . هیچی رفتم تو اکانتم و توی قسمت
    View Scores and Score Recipients
    ولی یه اررو امنیتی داد. بعد متوجه شدم که تقریبا نصف دسترسی های من تو اکانتم قفل شده و یه error مشابه برای همشون میده که اینه:

For security reasons, we need more information to complete your request. Your identifying information must be entered exactly as it appears on your test registration

که خب پایینش هم یه چیز باز میشه که هویت من رو تایید کنه من appointment number و تاریخ امتحان و ایمیل ثبت نامی رو میزنم ولی هر چی میزنی تایید نمیکنه و این اررو رو میده:

The information you provided does not match our records. Please try again.
    Be sure to wait 24 hours after registering to access these services.
    Make sure your Confirmation, Appointment, or Registration Number is accurate and is from a GRE test date within the past five testing years.
    Make sure the Test Date corresponds with the Confirmation, Appointment, or Registration Number that you enter.
    If your Email Address has changed in the past five years, try using an older Email Address.
    If you need additional assistance contact GRE Services.

بعدش موضوع رو با ETS در میون گذاشتم این رو بهم میگن:

Dear....,
    Regarding your inquiry:
    Thank you for writing.
    Your GRE® registration cannot be confirmed in our database at this time. We suggest that you confirm your scheduled test date and time with your Regional Registration Center (RRC). If your scheduled test date is in their database, you may take the test as planned. If not, please register with the RRC at that time.

To confirm a registration scheduled in the United States, Canada, Puerto Rico, Guam, and U.S. Virgin Islands, call 1-443-751-4820 or 1800-473-2255 or the test center directly.
    To confirm a registration scheduled in all other locations, call the appropriate Regional Registration Center (RRC). RRC contact information is available at www.ets.org/gre/rrc.

حالا مشکل اینجاست که برای ایران هیچ شماره ای تو این سایت بالایی نیست. کسی میتونه راهنمایی کنه که چه اتفاقی افتاده برام؟

Junior Member

سلام دوستان
    یک سوال من رو گیج کرده. موقع ثیت نام از من فقط اسم و فامیل خواست و زمان تولد ولی کد ملی یا پاسپورت نگرفت(برخلاف تافل).تو پروفایل هم فقط همین اطلاعاتی که گفتم هست.(اکانت gre هم با تافل فرق می کند). مشکلی نیست؟
    به ایمیل ام هم appointment number ارسال شده.
    ممنون

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط maf852 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یک سوال من رو گیج کرده. موقع ثیت نام از من فقط اسم و فامیل خواست و زمان تولد ولی کد ملی یا پاسپورت نگرفت(برخلاف تافل).تو پروفایل هم فقط همین اطلاعاتی که گفتم هست.(اکانت gre هم با تافل فرق می کند). مشکلی نیست؟
    به ایمیل ام هم appointment number ارسال شده.
    ممنون
    سلام

هرچیزی که برای authentication شما لازم بوده، ازتون اخذ شده...
    توجه داشته باشید که TOEFL و GRE از همه لحاظ (به جز متولی!) مستقل از هم هستند...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

سلام
    من 16 فوریه آزمون دادم و نمره بچه هایی که با هم آزمون دادیم اومده ولی نمره من نیامده
    یه ایمیل زدم برام تمپلیت جواب داد که 10-15 روز طول میکشه نمره براشون نوشتم که نمره بقیه اومده و نمره من نیومده
    تازه دانشگاه هایی هم که نمرم رو یابمیت کردم نمیتونم تو پروفایلم ببینم
    الان تو پروفایلم دیدم که قسمت سوشال سکوریتی نامبرم خالی هست.
    ممکنه ایراد مال این باشه؟
    چکارش باید بکنم؟
    کجا میتونم تماس بگیرم؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ammiiir نمایش پست ها
    سلام
    من 16 فوریه آزمون دادم و نمره بچه هایی که با هم آزمون دادیم اومده ولی نمره من نیامده
    یه ایمیل زدم برام تمپلیت جواب داد که 10-15 روز طول میکشه نمره براشون نوشتم که نمره بقیه اومده و نمره من نیومده
    تازه دانشگاه هایی هم که نمرم رو یابمیت کردم نمیتونم تو پروفایلم ببینم
    الان تو پروفایلم دیدم که قسمت سوشال سکوریتی نامبرم خالی هست.
    ممکنه ایراد مال این باشه؟
    چکارش باید بکنم؟
    کجا میتونم تماس بگیرم؟
    ممنون
    خوشبختانه نمره من هم اومد
    سه بایر ایمیل زدم و گفتن بین 10-15 روز میاد و خوشبختانه اومد

Junior Member

با سلام
    من برای تافل ثبت نام کردم و همه چی خیلی خوب به انجام رسید. الان میخوام واسه gre ثبت نام کنم، وقتی اکانت میسازم توی قسمت First or Given Name میگه که اسمتون فقط باید حروف باشه و خط فاصله (اسپیس غیر مجازه).
    من اسمم «سید شهریار» هست و مطابق اونچه که واسه تطابق پاسپورت و اکانت ets میدونم اسم و فامیل باید تو همه جا یه نوشتار داشته باشه. واسه تافل من Seyed Shahriar رو وارد کردم با اسپیس و اصلا مشکلی نبود ولی موندم واسه gre چیکار کنم. با اکانت تافلم که وارد میشم میگه این لیست رو پر کن و دوباره همون داستان وجود اسپیس تو اسمم تذکر داده میشه
    ممنون میشم راهنماییم کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar70 نمایش پست ها
    با سلام
    من برای تافل ثبت نام کردم و همه چی خیلی خوب به انجام رسید. الان میخوام واسه gre ثبت نام کنم، وقتی اکانت میسازم توی قسمت First or Given Name میگه که اسمتون فقط باید حروف باشه و خط فاصله (اسپیس غیر مجازه).
    من اسمم «سید شهریار» هست و مطابق اونچه که واسه تطابق پاسپورت و اکانت ets میدونم اسم و فامیل باید تو همه جا یه نوشتار داشته باشه. واسه تافل من Seyed Shahriar رو وارد کردم با اسپیس و اصلا مشکلی نبود ولی موندم واسه gre چیکار کنم. با اکانت تافلم که وارد میشم میگه این لیست رو پر کن و دوباره همون داستان وجود اسپیس تو اسمم تذکر داده میشه
    ممنون میشم راهنماییم کنید

برای ساخت پروفایل GRE برای وارد کردن اسم چند قسمتی مثل اسم شما، شما میتونید بدون space اسمتون وارد کنید (SeyedShahriar) و یا اینکه دو بخش اسمتون رو با hyphen جدا کنید (Seyed-Shahriar). هر دو روش قابل قبوله.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط leoneed نمایش پست ها
    برای ساخت پروفایل GRE برای وارد کردن اسم چند قسمتی مثل اسم شما، شما میتونید بدون space اسمتون وارد کنید (SeyedShahriar) و یا اینکه دو بخش اسمتون رو با hyphen جدا کنید (Seyed-Shahriar). هر دو روش قابل قبوله.
    مرسی از راهنمایی تون، ولی یه سوالی برا من پیش اومده
    من همین کار اولی که شما گفتید رو (SeyedShahriar) برای اطلاع از تاریخها و زمانهای خالی انجام دادم ولی خب طبق گفته همه دوستان باید اطلاعات تو پاسپورت با اکانت GRE یکسان باشن، همون طوری که توی اکانت تافلم همه چی درسته. من الان یه ایمیلم به بخش General Inquiries فرستادم و منتظر پاسخ اونا هم هستم.
    بازم اگه راهنماییم کنید خیلی ممنون میشم چون بابت این قضیه نگرانم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Tensor نمایش پست ها
    برای روز آزمون gre cbt (به جز کارت ملی و پاسپورت) باید چیز دیگه ای هم همرامون باشه؟ مثلا کپی تیکت یا رجیستریشن نامبر یا ؟

مرسی
    به جز مدارک شناسایی معتبر با عکس جدید بهتره که ticket confirmation برای اطمینان همراه داشته باشین. ولی اجباری نیست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)