صفحه 34 از 36 نخستنخست ... 24252627282930313233343536 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 356

موضوع: مسائل مربوط به ارتباط با ETS و پروفايل آنلاين

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به ارتباط با ETS و پروفايل آنلاين

سلام دوستان دوتا سوال دارم
    1- من راستش سید بودم از قبل منتها توی تمام مدارکم سید نیومده بود و خلاصه در دوران مدرسه چون همیشه به سید ها جایزه میدادن، تصمیم گرفتم که برم و سید بشم. الان کارت ملیم سید نیست - شناسنامه سیده - گواهینامه هم سیده . مشکلی پیش نمیاد موقع امتحان ؟
    2- یه سوال دیگه هم اینه که البته جوابش واضحه ولی محض اطمینان از دوستان میپرسم. اسم من سید علی هست در نتیجه first name ام میشه seyed ali دیگه ؟ و توی ثبت نام جی ار ای هم باید بزنم seyed-ali ?
    خیلی ممنون از همه .

سلام
    من یه اشتباهی بعد ار تموم شدن آزمون gre موقع ریپورت نمره ها و اضافه کردن 4 تا دانشگاه کردم..... قبل از ریپورت یه پیجی میاد که دانشگاه مبدا رو خواسته بود مشخص کنیم، اینو بگم که مسئول برگزاری قبل از شروع امتحان گفته بود که این پیجو باید اسکیپ کنیم ولی من چون بار اولم بود یادم رفت و اشتباهی کد یکی از دانشگاههایی که میخواستم نمرم ریپورت شه رو وارد کردم. الان که برای بار دوم هم امتحان دادم و اون پیجو اسکیپ کردم ولی بازم اسم اون دانشگاه به عنوان دانشگاه مبدا من تو پروفایلم ظاهر میشه.....میخواستم بدونم الان این مشکل سازه و اینکه چی کار کنم برطرف شه؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mt67 نمایش پست ها
    سلام
    من یه اشتباهی بعد ار تموم شدن آزمون gre موقع ریپورت نمره ها و اضافه کردن 4 تا دانشگاه کردم..... قبل از ریپورت یه پیجی میاد که دانشگاه مبدا رو خواسته بود مشخص کنیم، اینو بگم که مسئول برگزاری قبل از شروع امتحان گفته بود که این پیجو باید اسکیپ کنیم ولی من چون بار اولم بود یادم رفت و اشتباهی کد یکی از دانشگاههایی که میخواستم نمرم ریپورت شه رو وارد کردم. الان که برای بار دوم هم امتحان دادم و اون پیجو اسکیپ کردم ولی بازم اسم اون دانشگاه به عنوان دانشگاه مبدا من تو پروفایلم ظاهر میشه.....میخواستم بدونم الان این مشکل سازه و اینکه چی کار کنم برطرف شه؟
    ممنون
    من باشم ایمیل میزنم به خود ets مشکلو میگم.
    ولی در همین حین ببینید از بخش ویرایش اطلاعاتتون نمیتونید درستش کنید؟

سلام دوستان. آیا جدیدا کسی وارد اکانت GRE شده؟
    من که از بعد از اینکه سایتشون رو ارتقا دادن دیگه نمیتونم

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_krg نمایش پست ها
    سلام دوستان. آیا جدیدا کسی وارد اکانت GRE شده؟
    من که از بعد از اینکه سایتشون رو ارتقا دادن دیگه نمیتونم
    سلام،

بله من بارها وارد شدم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

سلام منم همين مشكل رو دارم امروز ، البته دفعه أولم بود كه مي خواستم وارد شم !اكانت تافل هم دارم ولي نميشناسه ميگه تو ركوردمون وجود نداره اما اكانت كه مي خوام بسازم ميگه وجود داره اين اكانت، حالا موندم حتما بايد با أكانت تأفل برم؟( چون نميشناسه) يا ميتونم يه أكانت جديد بسازم( با يك اطلاعات فقط يوزر مو عوض كنم)؟!!!! هرچه قدر زنگ مي زنم ets ميگه ما با حجم زيادي از تماس مواجه شديم و سايت مشكل داره اپراتور اا اشغالن، دوشنبه م كه اونجا تعطيله.
    ویرایش توسط Fairymaid : September 3rd, 2016 در ساعت 12:48 PM
    برای لینک گروه های تلگرامی ویزا, پذیرش, سفارت ها کشورهای مختلف پیام خصوصی بدید

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط niloo_tfm نمایش پست ها
    سلام منم همين مشكل رو دارم امروز ، البته دفعه أولم بود كه مي خواستم وارد شم !اكانت تافل هم دارم ولي نميشناسه ميگه تو ركوردمون وجود نداره اما اكانت كه مي خوام بسازم ميگه وجود داره اين اكانت، حالا موندم حتما بايد با أكانت تأفل برم؟( چون نميشناسه) يا ميتونم يه أكانت جديد بسازم( با يك اطلاعات فقط يوزر مو عوض كنم)؟!!!! هرچه قدر زنگ مي زنم ets ميگه ما با حجم زيادي از تماس مواجه شديم و سايت مشكل داره اپراتور اا اشغالن، دوشنبه م كه اونجا تعطيله.
    سلام،

یعنی شما واقعا می خواستین با همون اکانت تافل وارد جی آر ای شین؟!!!
    برای هر کدوم باید یک اکانت جدا بسازید، برای تافل یک اکانت، برای جی آر ای یکی جدا.
    در ضمن سوالتون رو تنها در یک تاپیک مطرح کنید.
    پاسخ این سوال رو هم به راحتی با مطالعه خود سایت ETS می تونستین به دست بیارین.

موفق باشید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Fairymaid نمایش پست ها
    سلام،

یعنی شما واقعا می خواستین با همون اکانت تافل وارد جی آر ای شین؟!!!
    برای هر کدوم باید یک اکانت جدا بسازید، برای تافل یک اکانت، برای جی آر ای یکی جدا.
    در ضمن سوالتون رو تنها در یک تاپیک مطرح کنید.
    پاسخ این سوال رو هم به راحتی با مطالعه خود سایت ETS می تونستین به دست بیارین.

موفق باشید.

ببخشید پست قبلیمو ندیدم فکر کردم تاپیک مربوط نیست پاک کردین دوباره گذاشتم

بله اتفاقا چون مطالعه کردم این داستان پیش اومده! این دقیقا متن خود ets/GRE هست.

ETS Account

Before you can register for a GRE® General Test, you need to create an ETS Account. In addition to using your account to register for a test, you'll also use it to:

• Sign up for the free GRE® Search Service
    • View your scores
    • View, change or cancel your registration
    • Order Additional Score Reports
    • Access the free GRE Diagnostic Service
    • Purchase test preparation materials
    • Choose to receive important notifications concerning your test and scores through text messages in addition to email

Note: If you already have an account for the TOEFL® or Praxis® programs, you can enter that user name and password as a returning user for your ETS Account.

یکی از دوستام هم با همون user ,passتافل ثبت نام کرده ! از یکی از موسسات تافل هم پرسیدم که اجباریه ثبت نام با همون اکانت , گفت فعلا دست نگه دارید تا ببینیم سایت ets چی میشه!!!

کسی هست که اکانت تافل و GRE ایش جدا باشه و امتحان داده باشه و مشکلی براش پیش نیومده باشه ؟؟؟
    برای لینک گروه های تلگرامی ویزا, پذیرش, سفارت ها کشورهای مختلف پیام خصوصی بدید

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط niloo_tfm نمایش پست ها
    ببخشید پست قبلیمو ندیدم فکر کردم تاپیک مربوط نیست پاک کردین دوباره گذاشتم

بله اتفاقا چون مطالعه کردم این داستان پیش اومده! این دقیقا متن خود ets/GRE هست.

ETS Account

Before you can register for a GRE® General Test, you need to create an ETS Account. In addition to using your account to register for a test, you'll also use it to:

• Sign up for the free GRE® Search Service
    • View your scores
    • View, change or cancel your registration
    • Order Additional Score Reports
    • Access the free GRE Diagnostic Service
    • Purchase test preparation materials
    • Choose to receive important notifications concerning your test and scores through text messages in addition to email

Note: If you already have an account for the TOEFL® or Praxis® programs, you can enter that user name and password as a returning user for your ETS Account.

یکی از دوستام هم با همون user ,passتافل ثبت نام کرده ! از یکی از موسسات تافل هم پرسیدم که اجباریه ثبت نام با همون اکانت , گفت فعلا دست نگه دارید تا ببینیم سایت ets چی میشه!!!

کسی هست که اکانت تافل و GRE ایش جدا باشه و امتحان داده باشه و مشکلی براش پیش نیومده باشه ؟؟؟
    سلام،

کاربر گرامی هیچوقت بدون دادن پیام خصوصی پست شما رو حذف نمی کنیم.

بله من خودم دو تا اکانت جدا دارم و هیچ مشکلی هم بوجود نیومده. شما با خیال راحت دو تا اکانت بسازید هیچ مشکلی پیش نمیاد.
    در حقیقت سوال شما باعث شد مجدد جستجو کنم که آیا با یک اکانت هم میشه برای دو تا آزمون امتحان داد یا خیر. این یکی از خلاصه ترین و بهترین پاسخ ها بود:

You can use the same account, once logged in GRE account, go to ETS home and you will find toefl link somewhere in the page, click that, then you will find register for toefl link. You may need to fill all information again.

در ضمن زیاد توصیه نشده که این کار رو بکنیم (یک اکانت واسه دو آزمون) چون امکانش هست که خودتون اشتباه کنید موقع انتخاب تاریخ های آزمون. اینم از تجربیات اینترنت بود و نه تجربه شخص من. همونطور که قبلا هم گفتم من دو اکانت دارم و هیچ مشکلی هم بابت این نداشتم.

موفق باشید.

Member
    رشته و دانشگاه
    economics-allame university

دوستان من پسوند فامیلی رو درخواست دادم حذف کنن هنوز شناسنامم نیومده و از اونجا که کارت ملی اجباریه بعد از اون باید برای کارت ملی درخواست بدم که اونم درست بشه اما از اونجایی که امتحانم ۱ اذر ماه ۲۲ نوامبر هستش فک نکنم مدارکم برای ارایه به سنترهای برگزار کننده ازمون اماده بشه. بنابراین به احتمال خیلی زیاد باید با فامیلی همراه با پسوند ثبت نام کنم چون کارت ملی قبلیمو دارم هنوز. تا حالا کسی این مشکل رو داشته؟ میشه بعد از اینکه مدارک اومد بدم ترجمه رسمی بکنن بفرستم برای سازمان تا اسممو بعد از امتحان درست کنه؟ کسی میدونه چقدر زمان میبره این کار؟ ددلاین های مورد نظرم اکثرا توی ژانویه و فبریه هست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)