صفحه 5 از 36 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 356

موضوع: مسائل مربوط به ارتباط با ETS و پروفايل آنلاين

ApplyAbroad Veteran
    silence scream آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به ارتباط با ETS و پروفايل آنلاين

نقل قول نوشته اصلی توسط mazdak نمایش پست ها
    سلام، من اکتبر امتحان دادم و نتیجه بچه هایی که با من امتحان داشتند آمده ولی برای من بر خلاف امتحان تافل هیچ پیغامی از طریق ایمیل نیامده. حالا این وسط اسم رمز و کلمه ورود رو هم یادم رفته. در قسمت forgot your username هم وقتی اطلاعاتم را وارد می کنم میگه اشتباهه. حالا من چه کار کنم؟
    توی صفحات اول این تاپیک هم فکر می کنم پرداخته شده به این مسئله...اما شما از طریق همون ایمیلی که اونجا هست اقدام میکنید و بعد اونا ازتنون مشخصاتی رو میخوان که میتونید براشون فراهم کنید (نام، فامیل، ت.ت...) و بعد یه گذرواژه ی موقت براتون میفرستند و بعد که وارد حسابتون شدید عوضش میکنید)

فقط این مسئله ممکنه روزها به طول بینجامه!! اما اگه تلفن کنید خیلی سریع حل میشه
    اراده ی مصممی که آرزوی بزرگی را همراهی می کند و ذهنی که شکست را نمی پذیرد، راه خود را از میان مشکلات پیدا خواهد نمود
    با دادن امتیاز + به دوستانی که به ما کمک میکنند ، روحیه همکاری و دوستی را در فروم ترویج کنیم
    آیا می دانستید می توانید حتی بصورت ناشناس، نتایج پذیرش خود را وارد نمایید!؟ دریغ نفرمایید که از شما دریغ نکردند

Junior Member

ببخشید مساله اینجاست که وقتی مشخصاتم رو وارد می کنم میگه اطلاعاتم درست نیست!با توجه به این که نتیجه امتحان به ایمیلم هم ارسال نشده مشکل از کجا می تونه باشه؟

ApplyAbroad Veteran
    silence scream آواتار ها

ببخشید مساله اینجاست که وقتی مشخصاتم رو وارد می کنم میگه اطلاعاتم درست نیست!با توجه به این که نتیجه امتحان به ایمیلم هم ارسال نشده مشکل از کجا می تونه باشه؟
    منظورم اون مرحله نبود.. از طریق گزینه ی contact us در بالای صفحه سمت راست باید اقدام کنید، مراحل رو توضیح داده، متوجه میشید...(همون فرم اول، بعد از انتخاب همه ی گزینه های لازم و وارد کردن اطلاعات عمومی تون، بنویسید که یادتون رفته یوزر/پس رو و میخواید که ریست بشه)

در ضمن، حتی اگه registration numberتون رو هم نمیدونید، به نظر من حالا که کارنامه اومده، برید بگیرید و از طریق اون اطلاعاتی رو که باید در فرم تماس وارد کنید رو میتونید دقیق بدست بیارید
    اراده ی مصممی که آرزوی بزرگی را همراهی می کند و ذهنی که شکست را نمی پذیرد، راه خود را از میان مشکلات پیدا خواهد نمود
    با دادن امتیاز + به دوستانی که به ما کمک میکنند ، روحیه همکاری و دوستی را در فروم ترویج کنیم
    آیا می دانستید می توانید حتی بصورت ناشناس، نتایج پذیرش خود را وارد نمایید!؟ دریغ نفرمایید که از شما دریغ نکردند

Junior Member

Dear friend;
    Call them as soon as possible. You know, because these days are their new year eve's holidays, so wait til next week and then call them.
    They will resolve your problem pronto; so gather those information which are explained in this topic and the earlier posts and call that telephone number at eastern timezone clock.

Senior Member Harrison آواتار ها

سلام،،،دوست عزیز یه مشکلی‌ من خودم داشتم و چند دیگه از دوستام اگه مطمئن هستید اسمتون و شمارهٔ ثبت‌نام رو درست می زنید شاید این مشکل باشه:
    من اسمم ۲قسمتی‌ بود،،،تو سایت سنجش مشکل نبود بدون فاصله،،،تو ETS با - پروفایلمو ساختم ،،،اما این ۲تا رو باهم مطابقت نمیدادن،،، تو ETSدرست کردن پروفایل با فاصله هم قبول نمیکردن،،،ناچار یه پروفایل دیگه ساختم،،،اسمم بدون فاصله گذشتم با این که سنجش اونجوری نبود،،دیدم اطلاعاتم وارد شد و نمرمو دیدم
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil eng. pwut

پیش فرض پاسخ : تجربیات آزمون 22 اکتبر 2011

یه سری سوال کوانتم یادمه که میگم شاید به درد بخوره:
    1. باقیمانده 7 به توان 22 بر 5 چند میشه؟
    2.انحراف معیار 15 نفر هست 8.5 انحراف معیار 15 نفر دیگه هم 8.5 هست انحراف معیار 30 نفر چنده؟
    3.کلاس 10 هم از بچه های 14-15 ساله کلاس 11هم از 15-16 ساله و کلاس دوازدهم از 16-17 ساله تشکیل شده اگه تعداد هر کلاس 10 نفر باشه و تعداد 15 و 16 ساله ها برابر باشهو تعداد 14 ساله ها 4 نفر باشه تعداد 17 ساله ها چند تا میشه؟فکر کنم 2 میشد
    5.مقایسه بین دو کسر ساده بود که خیلی گلابی بود

Junior Member

سوال وربال اینا رو یادم اومد: گفته بود دو گزنیه هم معنی واسه جا خالی ،
    ۱. Belie / cover
    ۲. Flexible / ؟
    توی ردینگ:
    توی ردینگ که مربوط به معاوضه محصولات کشاورزی با صنایع دستی بود:
    ۱. Insignificant ) علت اینکه معاوضه میکردن )
    ۲. ی چیزی تو این مایه ها : They probably had the potantial to produce more agricultural products than other tribes
    ریدینگ طولانی در مرده یک Temple بود ،
    ۱. purpuse of the passage ؟ اگر یادتون اومد بگید گزینه ها چی بود ،
    ۲. وجود Grid lines روی دیوارهای بنا به چه علت بود ؟ یک گزینه توی جوابا کلامی Solar یا sun توش بود که فک کنم جوابه ،
    ۳. علت اینکه اون پادشاه x بنا رو مثل بناهای سبک پادشاهان قبل از خودش درست کرده بود ؟ توی جواب کلامی Legitimate بود ،

Member
    رشته و دانشگاه
    بیولوژی دانشگاه تهران

سلام دوستان.یه سوال دارم.من برای تافل توی سایت ETSپروفایل درست کردم.چه جوری با این پروفایلم می تونم نمره ی GRE ام رو ببینم؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Bogazici University

نقل قول نوشته اصلی توسط فرزانه نمایش پست ها
    سلام دوستان.یه سوال دارم.من برای تافل توی سایت ETSپروفایل درست کردم.چه جوری با این پروفایلم می تونم نمره ی GRE ام رو ببینم؟
    سلام
    از توی پروفایلتون روی قسمت View Score online کلیک کنید.

Banned

از اعضای محترم applyabroad کسی هست بنده رو راهنمایی کنه,که از کدوم لینک ets من باید ثبت نام کنم؟من هیچ پروفایل ندارم و اطلاعات امتحان روز شنبه رو وارد نکردم (از سنجش ثبت نام کرده بودم)
    با تشکرات فراوان

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)