صفحه 4 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 70

موضوع: تجربیات آزمون 20 نوامبر 2010 سنجش (تهران)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات آزمون 20 نوامبر 2010 سنجش (تهران)

من تو حوزه مرکز مهارت امتحان دادم. مشکل خاصی تو حوزه نبود به غیر از بلندگویی که تو سالن ما گذاشته بودن که هر جا خودش تشخیص می داد صدای راهنما رو پخش می کرد. مشکل صندلی هم فکر کنم تو همه حوزه ها باشه.. مراقبین هم حواسشون به همه چی بود تقریبا...
    اما خود امتحان
    موضوعات رایتینگ خوب بودن و میشد در مووردشون خوب نوشت، یعنی آدم 5تا نمونه نمره بالا دیده باشه و چند بار هم دست به قلم ببره تا زمانبندیشم تنظیم کنه، تو این بخش به مشکل نمیخوره، البته با فرض اینکه تافل داده و دایره لغات مناسبی هم داره..
    Q وقتگیر تر از BB بود، من BB رو تو 22 دقیقه می زدم میانگین، حداکثر 25 دقیقه، اما سر جلسه، از هر بخش دو تا سوال رو شانسی زدم چون وقت محاسبه نبود! این یعنی شانس 800 آوردن به طرز وحشیانه ای کم میشه!
    V هم به نظرم یه مقدار سخت تر از BB بود، مخصوصا SCها! یه نکته خیلی جالبی که رسیدم بهش این بود که 200تا لغات آخر کاپلان بسیاااااااارررررررررر مفیده! نشمردم ولی فکر کنم 35-40تاشونو دیدم امروز تو امتحان! اگه مغز یه مقدار آمادگی داشته باشه، تو یک روز قبل امتحان هم میشه خوندش! من 1100 رو نصفه بیشترشو خوندم و بعدش کاپلان و BB فقط تست زدم که به نظرم لغات پر تکرار رو با همین تست زدن و زیاد دیدن، راحت میشه تو سوالا شناسایی کرد! (این منابع برای کسایی مفیده که سعی می کنن هرجور شده سمت 3500 بارون نرن، مث من!)
    هرچند نمره ای که دوست داشتم بیارم، با توجه به این امتحانی که دادم، دور از دسترسه، اما آدما به امید زنده ان دیگه D:

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط untitled نمایش پست ها
    من همه ی تست های برنز رو زده بودم ولی به نظر سوال های امروز آسون نبودن. یعنی سوال آسون زیاد داشت ولی خیلی هاش خیلی وقت گیر بودن! کسی می دونه اون سوالی که unit و digit و اینا داشت کلا یعنی چی!؟
    بعدش اون سوال احتمال چند می شد جوابش؟
    منظورش این بود که رقم یکانش چند می تونه باشه...
    کدوم سوال احتمال؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

من همه ی تست های برنز رو زده بودم ولی به نظر سوال های امروز آسون نبودن. یعنی سوال آسون زیاد داشت ولی خیلی هاش خیلی وقت گیر بودن! کسی می دونه اون سوالی که unit و digit و اینا داشت کلا یعنی چی!؟
    بعدش اون سوال احتمال چند می شد جوابش؟
    نمی دونم چرا بچه ها این سوالو میپرسن شاید من غلط زدم : 1-.48=.52 میشد، به این سادگی مگه نبود

Junior Member

دقیق یادم نیست که سوال پیچیدگی خاصی داشت یا نه... ولی فکر کنم همین جواب رو زدم من!

Junior Member

2% کاهش جوابش بود

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    علوم کامپیوتر- دانشگاه تهران

نه! اون که آسون بود. اون یکی که طولانی بود و اینا!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

من بارونز رو خونده بود. چند سری از سوالای BB رو هم زده بودم. در کل سوالا به نظر من از BB سخت تر نبود فقط زمان گیر بود. به نظر من اگر کسی می خواد که توی این قسمت خوب نتیجه بگیره باید روی زمان خیلی کار کنه و حتما تست هایی رو که می زنه توی زمان مشخص باشه. من خودم اولا که تست های BB رو می زدم زمان کم می آوردم اما این آخرا زمان اضافه هم می آوردم. سر امتحان هم رسیدم تمام سوالات رو کامل حل کنم و شاید 1-2 دقیقه هم زمانم اضافه اومد.

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نه! اون که آسون بود. اون یکی که طولانی بود و اینا!
    کدوم دوست خوبم اگه میتونی کامل روی سوالو بگو

Junior Member

من وربال را عالی زدم. حتی فراتر از حد انتظارم بود. اما به نظرم داره تیپ سوالات تغییر میکنه. با توجه به تستهایی که قبلا زده بودم وربال داره آسونتر میشه. اما متاسفانه چون من کوانت کار نکرده بودم خیلی بد زدم. اومده بودم واسه نمره کامل. اما 6تا سوال را نرسیدم. تازه اگه اونایی هم که زده باشم درست باشه بازم واسم کمه. پس به نظرم کوانت را دست کم نگیرد و با زمان رو کوانت کار کنید در غیر اینصورت مثل من بازنده میشید.

وربال خوب بود فقط ریدینگ ها خیلی وقت گیر بود اگه میخواستی وربال رو خوب بزنی نمیشد ریدینگشو خوب و دقیق جواب داد (حد اقل واسه من اینجور بود)
    ریاضی آسون، منهای چند سوال که مفهوم نبود (اینو چند نفر دیگه هم میگفتن) و چند سوال که حلش زمان بر بود پس نشد ریاضی رو کامل بزنم
    رایتینگ آسون و قابل درک بود تازه اینجا آدم حرص میخوره چرا دستمون کند هستش واسه نوشتن بیشتر تا نمره کامل تری بگیریم
    در کل نسبت سوال های قبلی که کار کرده بودم تمام بخش ها آسون تر ولی وقت گیر تر شده بودن و این لج آدمو در میاره.
    نظم و انظباط این دفعه بسیار عالی بود .همه چی مرتب بود البته همیشه داستان صندلی نامناسب و چند مورد جزئی بود اما در مقایسه با پست های بچه ها در مورد آزمون های قبلی این دفعه خیلی موارد رو ندیدم
    Professor John Nash:The most important discovery of my life it is only in the mysterious equations of love, that any logical reasons can be found