صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 70

موضوع: تجربیات آزمون 20 نوامبر 2010 سنجش (تهران)

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : تجربیات آزمون 20 نوامبر 2010 سنجش (تهران)

دوستان تمام نکته GRE زمان هست، درصد بیشتر کار بر میگرده به سرعت شما. پس دوستانی که میگن سوالا آسون بود ولی وقت گیر، نشد که!!!! مهم اینه تو اون زمان بتونی بزنی وگرنه سوالای Q همشون آب خوردنه ولی اینکه در 30 دقیقه چی کار کنی اون مهمه.
    به نظرم V سخت بود ، حتما باید قیید یه بخش رو میزدی سوال ساده هم کم داشت

یه چند تا نکته هم من بگم
    اول اینکه همه دوستان میگن وقت و سرعت عمل
    اگه کسی‌ واقعا می‌خواد ریسک نکنه و با خیال راحت Q رو ۸۰۰ بیاره راهش همونه که گفتم
    یعنی‌ سعی‌ کنه تست هارو تو ۲۰ مین بزنه
    اما من خودم که اینکارو نکرده بودم فقط یه سوال تو Q دوم نرسیدم
    من کلا ۴ دره BB زدم بدون وقت گرفتن
    حتا تست‌های آخر Barons رو نزده بودم
    اما حواستون باشه
    اگه امیر آباد افتادین که اکثرا اونجا میفتین
    توی قسمت Q اول اگه سوال رو نرسیدین بزنین می‌تونین حفظش کنین و تو وقت V دوم حلش کنید
    حتا می‌شه برگردین و نگاش کنین
    اما Q دوم اینکارو نمی‌شه کرد....
    خلاصه یه کم باید زرنگ هم بود...
    آخرین نکته هم این که Q فقط سرعت نیست
    یه مقدار زیادیش هم برمیگرد به دقت
    سوالات بعضی‌ وقتا اینقدر ساده هستن که آدم شک می‌کنه!
    اما بعضی‌ وقتا یه بیدقتی کارو خراب می‌کنه
    سعی‌ کنید شب قبل از آزمون هم خوب بخوابید که fresh باشید
    پس دقت + سرعت + آمادگی ذهنی‌ برای مواجه شدن با شرایط بد مثل سرو صدا و صندلی‌ بد و افتادن جلو داره WC! و مراقبین پر حرف
    موفق باشید

ویرایش توسط aminp30 : November 22nd, 2010 در ساعت 02:28 PM دلیل: ارسال شایعات

Junior Member

به نظر من هم کوانتش خیلی وقت گیر بود، با BB هم از لحاظ سختی قابل مقایسه نبود، کسایی که از طریق سنجش ثبت نام کردن چه جوری و کی می تونن جواب اینو بگیرن..؟

Junior Member

2 درصد کاهش، جوابش می شه دو درصد کاهش ولی من سوالش رو دقیق یادم نیست اما جوابی که زدم رو با اطمینان زده بودم.
    به نظر من کوانتش وقت گیر تر از امتحانای bb و بارونز بود من اونا رو همیشه 5 دقیقه حداقل زیاد می اوردم. و همیشه هم یا کامل می زدم یا حداکثر 1 غلط داشتم ولی این دفعه یکی از سوال های امار اولی رو نرسیدم بزنم و مجبور شدم شانسی بزنم و یکی از دومی. وربالش هم به نظرم ریدینگ هاش خوب بود و اسون بود چون من نخونده بودم وربال تا اخر ریدینگش رو خودم زدم و بقیه رو گزینه D زدم حالا نمی دونم چقدرش گزینه D می شد. بچه هایی که خوب دادن لطفا بگن چقدر از سوال های وربال D می شد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط USAir نمایش پست ها
    قسمت Q به نظر من ساده تر از BB بود وی وربالش خیلی سخت بود!!!!
    یه سوال بود تو Q دوم که دوتا کالا بودند، گفته بود revenu چند درصد تغییر پیدا کرده، دوستان کدوم گزینه رو زدن؟؟ من با محاسباتم جور در نیومد!! گزینه ها فکر کنم اینا بودن :
    10 % افزایش
    5 % افزایش
    2 % افزایش
    2 % اکاهش
    5 % کاهش

Junior Member

بچه ها لطفا کسایی که وربال رو خوب دادن به من بگن که چه تعداد از سوالا به خصوص قسمت دوم جواب D می شد( حدودا و به نسبت بقیه سوالها) چون من بیشتر سوال ها رو که بلد نبودم D رو می زدم. می خوام ببینم چقدر احتمالش هست بالای 300 شم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Transportation Engineering/ Oregon State University

نقل قول نوشته اصلی توسط Arina نمایش پست ها
    بچه ها لطفا کسایی که وربال رو خوب دادن به من بگن که چه تعداد از سوالا به خصوص قسمت دوم جواب D می شد( حدودا و به نسبت بقیه سوالها) چون من بیشتر سوال ها رو که بلد نبودم D رو می زدم. می خوام ببینم چقدر احتمالش هست بالای 300 شم؟
    من بجز سوالای ریدینگ بقیه رو که زدم بخصوص تو قسمت دوم D خیلی بود.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ME,IUST

من هم دو تا ریدینگ رو وقت کم آوردم و همه رو D زدم!!! D:

Junior Member

پس استراتژی خوبی بود تو این امتحان D زدن. آخه بیشتر اونایی که خودم با معلومات خودم می جوابیدم D می شد گفتم بقیه رو هم D بزنم حالا امیدوارم 300 کمتر نشم اخه کوانت هم ممکنه 800 نشم. من ریدینگها رو خودم زدم بیشتر جواب هایی که به نظرم می رسید درسته D بود البته چیزی هم که هست منطقیه گزینه D تو وربال زیاد باشه چون میان در نظر می گیرن اگه جواب C باشه که بیشتر اونایی که شانسی می زنن C می زنن اگه A و B باشه ملت بیشتر گول می خورند( اونایی که شانسی نمی زنن) و قبل از این که بقیه گزینه ها رو به خاطر کمبود وقت بخونن اگه به نظرشون درست بیاد سریع اینا رو می زنن پس احتمالا D و E باید زیاد باشه از اونجایی که گزینه E خیلی وقتا پرته خوب احتمالا D باید شانسش بالا باشه حالا امیدوارم این دفعه واقعا همین طور باشه!!! راستی بچه ها به نظرتون با این سوالا ی Q این دفعه با چند تا غلط می شه 800 شد؟
    ویرایش توسط Arina : November 22nd, 2010 در ساعت 09:00 AM

Junior Member

پس استراتژی خوبی بود تو این امتحان D زدن. آخه بیشتر اونایی که خودم با معلومات خودم می جوابیدم D می شد گفتم بقیه رو هم D بزنم حالا امیدوارم 300 کمتر نشم اخه کوانت هم ممکنه 800 نشم. من ریدینگها رو خودم زدم بیشتر جواب هایی که به نظرم می رسید درسته D بود البته چیزی هم که هست منطقیه گزینه D تو وربال زیاد باشه چون میان در نظر می گیرن اگه جواب C باشه که بیشتر اونایی که شانسی می زنن C می زنن اگه A و B باشه ملت بیشتر گول می خورند( اونایی که شانسی نمی زنن) و قبل از این که بقیه گزینه ها رو به خاطر کمبود وقت بخونن اگه به نظرشون درست بیاد سریع اینا رو می زنن پس احتمالا D و E باید زیاد باشه از اونجایی که گزینه E خیلی وقتا پرته خوب احتمالا D باید شانسش بالا باشه حالا امیدوارم این دفعه واقعا همین طور باشه!!! راستی بچه ها به نظرتون با این سوالا ی Q این دفعه با چند تا غلط می شه 800 شد؟
    اینجوری که میگین نیست
    جوابهای درست تقریبا مساوی پخش شده بین گزینه ها و باید اینجوری باشه و درستش اینه
    در ضمن راه درست به نظر اینه که اونایی که مطمئن هستین رو بزنین و بقیه رو گزینه ای که کمتر زدین بزنین
    موفق باشید

رایتینگ هاش خوب بود. مخصوصاً که argument از هر جمله و کلمش میشد ایراد گرفت و نوشت ...

کلاً که کوانت سخت تر از وربال بود، مثلاً صورت سوال ها طولانی تر هم هست، و زبان بیشتری طول میکشه که بخونی. بعضی هاش هم که باید 2 بار بخونیم تا بفهمیم چی میگه

وربال دومی سخت تر بود، خصوصاً بخش کلمات متضاد بخش دوم، خیلی سخت بود - در عوض کوانت دومی راحت تر از اولی بود، خصوصاً 4 تا از سوال های 21 تا 25 (نموداری-که معمولاً معرف هستند به وقت گیری) که من توی 1 دقیقه زدم (البته بجز 25 که یکم محاسبه میخواست).

جای من هم مناسب بود، مشکلی نداشت
    اما یکی از دوستام گفت که کنار آبدارخانه بوده و این مراقب های خانم شروع کردن به حرف زدن! اونم 20 دقیقه از رایتینگ که گذشته جاشو عوض کرده و راحت شد ...

دکتر برزآبادی سعی میکرد روحیه بده و همه جا دقیق میگفت چی کار کنید

یه نکته اینکه موبایلتون میتونه روشن هم باشه، کسی نمیفهمه -------- یکی از افرادی که پشت سر من بود، عکس هم گرفت با موبایلش، صدای عکس گرفتنش اومد ‍!!! خوشا به حالش LOL

روی تنظیم وقت هم کار کنید. من یه خورده توی وربال کند کار کردم- رو تنظیم وقت کار کنید .... 12 تا از big book رو زده بودم