صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 23 , از مجموع 23

موضوع: مقایسه فیلیپین با سایر کشورها از لحاظ آکادمیک و زندگی و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : مقایسه فیلیپین و مالزی

نقل قول نوشته اصلی توسط persiiian نمایش پست ها
    دوست عزیز خواهشن اطلاعات نادرست ندید تا زندگی کسی عوض نشه

هند 100% تو زمینه ای تی بهتر از فیلیپین هست امــــــــا رو چه اطلاعاتی میگید ارزانتر؟ من هم هند بودم و الان فیلپین هستم و باید بگم خرج
    زندگی نزدیک هم هست و خرج دانشگاه فیلیچپن خیلی زیاد ارزانتر هست.

در زمینه فاند هم باید بگم بیشتر به استاد و دانشگاه و زمینه همکاری مربوط میشه و انچنان ربطی به دانشگاه قبلیت نداره اینجا خیلی از بچه ها از فیلیپین خیلی آسان رفتن جاهای دیگه.

در زمینه اعتبار دانشگاهای فیلیپین باید بگم که بستگی داره کدام دانشگاش بری.....
    با سلام!
    پرشین جان من دارم برای پزشکی فیلیپین اقدام میکنم الان چنتا سوال برام پیش اومده عزیزم:
    بنظر شما از کدوم دانشگاه پذیرش بگیرم که هم شهریه و هزینه های شهرش مناسب تر باشه و هم اگه بعدا بخوام برای استرالیا یا امریکا اقدامی انجام بدم مدرکش با ارزش باشه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مقایسه فیلیپین و مالزی

نقل قول نوشته اصلی توسط MEHRAN120 نمایش پست ها
    با سلام!
    پرشین جان من دارم برای پزشکی فیلیپین اقدام میکنم الان چنتا سوال برام پیش اومده عزیزم:
    بنظر شما از کدوم دانشگاه پذیرش بگیرم که هم شهریه و هزینه های شهرش مناسب تر باشه و هم اگه بعدا بخوام برای استرالیا یا امریکا اقدامی انجام بدم مدرکش با ارزش باشه؟
    با سلام
    اگر پاسخ گرفتید ممنون میشوم منو راهنمایی بکنید.
    منم قصد دارم برای دندانپزشکی اقدام کنم و بین چین و فیلیپین موندم. البته اگر فیلیپین بشه خیلی بهتره چون اونجا با خانواده ای فیلیپینی در ارتباطم و خیلی راحت ترم و هزینه اقامتم از لحاظ مسکن صفره! فقط موندم دانشگاهی هست که مورد تایید وزارت علوم باشه و بشه پذیرش گرفته یا نه!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مقایسه فیلیپین با سایر کشورها از لحاظ آکادمیک و زندگی و مسائل مرتبط

دوستان عزیز من برای ارشد می خوام برم فیلیپین کدوم دانشگاه رو پیشنهاد می کنید ؟ هزینه اش چقدره ؟ در ضمن می خواستم بدونم دانشگاه های اونجا خوابگاه دارند و اگر آره هزینه اش چقدره؟ چون فکر می کنم واسه ترم اول زندگی تو خوابگاه خیلی بهتر باشه

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)