صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 23

موضوع: مقایسه فیلیپین با سایر کشورها از لحاظ آکادمیک و زندگی و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : مقایسه فیلیپین و مالزی

نقل قول نوشته اصلی توسط silence نمایش پست ها
    دوستان من بین این دو کشور برای انتخاب موندم. مهندسی برق خوندم و می خوام در زمینه های IT و تکنولوژیک ادامه بدم. اگه لطف کنید مزایا و معایب این دو رو بررسی کنید. ممنون.
    فیلیپین توی رشته های مهندسی هیچ حرفی برای گفتن نداره.
    مالزی خوبه ولی به قول دوستان الکی گرونه
    من بهت هند رو پیشنهاد میکنم.هند در زمینه آی تی توی دنیا مطرحه.هزینه هاش هم به مراتب کمتر از مالزیه.چه از نظز خرج زندگی چه خرج دانشگاه
    بزرگترین ایرادش کثیفیش هست.هند بسیار بسیار کثیف و آلوده هست و مردم چندان با فرهنگی هم نداره
    اما شما این نکته رو در نظر بگیر که شما قرار نیست تا آخر عمر اونجا زندگی کنی وفقط 2 سال اونجایی(فک کن 2سال داری میری سربازی!)
    قطعا میخوای بعد از گرفتن فوق لیسانس با یه رزومه خوب از آمریکا یا کانادا یا یه کشور اروپایی فاند بگیری و بری اونجا دکتراتو بگیری
    در واقع هندوستان یه پل هست برای شما.درسته که بسیار کثیفه و مردم زیاد با فرهنگی نداره ولی مدرکش (فقط در رشته های مربوط به کامپیوتر،مخصوصا آی تی) خیلی معتبر تر از فیلیپین و مالزی هست.از طرفی هزینه هاش هم از این دو کشور کمتره

Junior Member

سلام
    من میخوام MBA بخونم، اما نمیدونم کجا برم، هزینم به اندازه دانشگاه های کانادا و استرالیا نیست، توی این دو کشور این رشته هست؟ (فیلیپین و هند و مالزی و..)
    هزینه هاش چطوریه؟
    سطحشون چطوره؟

Member persiiian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دندانپزشکی

من 3سال هند بودم 3سال فیلیپین هستم و دوستان زیادی از مالزی دارم که اینجا در فیلیپین هستند.
    در مورد هند که یکی پرسیده بود بین نظرات باید بگم که سطح دانشگاهاش خوب هست اما کشور . استایل زندگی و مردم خیلی زندگی سخت میکنه برات .

در مورد مقایسه فیلیپین و مالزی: خوب سطح دانشگاهای مالزی بیشتر از فیلیپین هست امـــــــــــا دانشگاهاش در سطح این شهریه های بالاش نیست و
    زندگی به مراتب گرانتر از فیلیپین هست و مردم فیلیپین بهتر هستند.
    اگه کسی سوال یا کمکی برای امدن به فیلیپین داشت من در خدمت هستم دوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط persiiian نمایش پست ها
    من 3سال هند بودم 3سال فیلیپین هستم و دوستان زیادی از مالزی دارم که اینجا در فیلیپین هستند.
    در مورد هند که یکی پرسیده بود بین نظرات باید بگم که سطح دانشگاهاش خوب هست اما کشور . استایل زندگی و مردم خیلی زندگی سخت میکنه برات .

در مورد مقایسه فیلیپین و مالزی: خوب سطح دانشگاهای مالزی بیشتر از فیلیپین هست امـــــــــــا دانشگاهاش در سطح این شهریه های بالاش نیست و
    زندگی به مراتب گرانتر از فیلیپین هست و مردم فیلیپین بهتر هستند.
    اگه کسی سوال یا کمکی برای امدن به فیلیپین داشت من در خدمت هستم دوستان
    دورد ؛
    من کارشناسی نرم افزار خوندم . دارم برای پذیرش از اروپا تلاش می کنم .
    شنیده بودم هند در زمینه کامپیوتر قوی هست و حالا که این پست رو خوندم دارم مطمئن می شم .
    اما سئوالی که دارم اینه : شما کدوم شهر و دانشگاه رو در ارتباط با رشته من پیشنهاد می دید ؟
    ضمنا اگر محبت کنید میانگین هرینه ماهانه رو بگید ممنون می شم .

رشته و دانشگاه
    دندانپزشکی

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed-gh نمایش پست ها
    دورد ؛
    شنیده بودم هند در زمینه کامپیوتر قوی هست و حالا که این پست رو خوندم دارم مطمئن می شم .
    اما سئوالی که دارم اینه : شما کدوم شهر و دانشگاه رو در ارتباط با رشته من پیشنهاد می دید ؟
    درود
    بله هند در کامپیوتر و مخصوصا ای تی خیلی قوی هست.
    جز تاپ 3 دنیا هست تو این زمینه
    برای کامپیوتر من شهر بنگلور به شما پیشنهاد می کنم. این شهر دانشگاهای کامپیوتر قوی داره و من شنیدم در زمینه ای تی .شهرک ای تی داره.
    اما اگه خواستی بری شهر پونا من بیشتر میتونم کمکت کنم چون 3سال انجا بودم و دوستای زیادس دارم.
    از نظر هزینه هم من سال 2009 از هند رفتم بیرون بهتر از یک منبع بروزتر بپرسید چون نمیخوام اطلاعات غلط بدم
    و این هم در نظر داشته باش که درس خواندن تو دانشگاهای هند سخت هست. سختگیریش خیلی ووووو خیلی بیشتر از مالزی و فیلیپین هست.

اینهم بگم خیلی ها میان فیلیپین با هزینه کمتر و آسانتر فوق میگیرند و برای دکترا اقدام میکنند جای بهتر چون دانشگاهای فیلیپین خیلی ارزون هست.
    اگه در مورد فیلیپین و شهر پونا هند کمک خواستین به پروفایل من پیام بدید
    هر وقت دیدی موندن و رفــتنت فرقی نمیکنه
    .
    .
    بــــرو.....

رشته و دانشگاه
    دندانپزشکی

نقل قول نوشته اصلی توسط pink_panther نمایش پست ها
    فیلیپین توی رشته های مهندسی هیچ حرفی برای گفتن نداره.
    مالزی خوبه ولی به قول دوستان الکی گرونه
    من بهت هند رو پیشنهاد میکنم.هند در زمینه آی تی توی دنیا مطرحه.هزینه هاش هم به مراتب کمتر از مالزیه.چه از نظز خرج زندگی چه خرج دانشگاه
    بزرگترین ایرادش کثیفیش هست.هند بسیار بسیار کثیف و آلوده هست و مردم چندان با فرهنگی هم نداره
    اما شما این نکته رو در نظر بگیر که شما قرار نیست تا آخر عمر اونجا زندگی کنی وفقط 2 سال اونجایی(فک کن 2سال داری میری سربازی!)
    قطعا میخوای بعد از گرفتن فوق لیسانس با یه رزومه خوب از آمریکا یا کانادا یا یه کشور اروپایی فاند بگیری و بری اونجا دکتراتو بگیری
    در واقع هندوستان یه پل هست برای شما.درسته که بسیار کثیفه و مردم زیاد با فرهنگی نداره ولی مدرکش (فقط در رشته های مربوط به کامپیوتر،مخصوصا آی تی) خیلی معتبر تر از فیلیپین و مالزی هست.از طرفی هزینه هاش هم از این دو کشور کمتره

دوست عزیز خواهشن اطلاعات نادرست ندید تا زندگی کسی عوض نشه

هند 100% تو زمینه ای تی بهتر از فیلیپین هست امــــــــا رو چه اطلاعاتی میگید ارزانتر؟ من هم هند بودم و الان فیلپین هستم و باید بگم خرج
    زندگی نزدیک هم هست و خرج دانشگاه فیلیچپن خیلی زیاد ارزانتر هست.

در زمینه فاند هم باید بگم بیشتر به استاد و دانشگاه و زمینه همکاری مربوط میشه و انچنان ربطی به دانشگاه قبلیت نداره اینجا خیلی از بچه ها از فیلیپین خیلی آسان رفتن جاهای دیگه.

در زمینه اعتبار دانشگاهای فیلیپین باید بگم که بستگی داره کدام دانشگاش بری.....
    هر وقت دیدی موندن و رفــتنت فرقی نمیکنه
    .
    .
    بــــرو.....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed-gh نمایش پست ها
    دورد ؛
    سلام دوست من
    من الان در شهر پونا هند ساکنم با همسرم. هزینه زندگی ما حدود سی تا سی و پنج هزار روپیه هست . روپیه هم حدود 38تا 40 شناوره قیمتش
    البته ما دونفریم. همینطور رشته مون رشته تجارته. که شهریه ش سالانه حدود 10هزار روپیه هست. دیگه خودتون میتونید حساب کتاب کنید برای هزینه های یکنفر. ما اجاره خونمون برای دوخوابه 13هزار روپیه هست. برای یکخوابه حدود 8تا 9هزارتا حساب کنید.
    کلا اونجوری که فکر میکنید چندان ارزون هم نیست.البته ارزونه ولی پول ما فوق العاده بی ارزشه و در حد آشغاله. شرمنده که گفتم ولی عین حقیقته. یک روپیه که اینجابهش نگاه هم نمیکنن (حتی یه فقیر ) معادل مثلا 400ریال ماست . یعنی چی اونوقت با این ارزش پولمون.ضمنا بنزین اینجاحدود 71روپیه هست که میشه 2800تومن
    موفق باشید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مقایسه فیلیپین با سایر کشورها از لحاظ آکادمیک و زندگی و مسائل مرتبط

کسی هست راهنمایی کنه که در رشته ی دندانپزشکی یا داروسازی هند بهتره یا فیلیپین

پیش فرض پاسخ : مقایسه فیلیپین با سایر کشورها از لحاظ آکادمیک و زندگی و مسائل مرتبط

بچه ها من میبینم که اینجا اکثرا میگید که فیلیپین واسه رشته های پزشکی بهتره. اگه تا سال 2 بیونیم معدل بالایی بیاریم و از لحاظ درسی خودمونو نشون بدیم آیا میتونم تراسفر کنم یه کشور پیشرفته تر؟

Junior Member

راهنماییم کنید
    من با یه خانم فیلیپینی ازدواج کنم بعدش اقامت دائم بگیرم . همه جای دنیا راحت به فیلیپینی ها کار میدن . 5 سال سابقه کار دارم مهندسی مکانیک خوندم . روی دریا کار کردم.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)