صفحه 168 از 1402 نخستنخست ... 681181581591601611621631641651661671681691701711721731741751761771782182686681168 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,671 تا 1,680 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(شرايط و امتيازات)

سلام
    من تا الان از طریق پروژه تونستم 10 ماه کسری بگیرم.
    آیا من می تونم از امریه استفاده کنم یعنی 14 ماه برم امریه؟
    امریه و کسر خدمت از طریق پروژه با هم میشن؟
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط elcboy نمایش پست ها
    سلام
    من تا الان از طریق پروژه تونستم 10 ماه کسری بگیرم.
    آیا من می تونم از امریه استفاده کنم یعنی 14 ماه برم امریه؟
    امریه و کسر خدمت از طریق پروژه با هم میشن؟
    با تشکر
    سلام

معمولاً (شاید تا 90%) سازمان های امریه دهنده، کسری رو قبول نمیکنن. و روز اول شما باید باهاشون صحبت کنید. حتی ممکنه توی برگه هایی که امضا میکنید و از شما تعهد میگیرن، موضوع عدم پذیرش هر نوع کسری هم قید شده باشه.

ولی اینجا ایرانه و هیچ کاری نشد نداره. مثلاً یکی از دوستان توی همین انجمن گفته بود که امریه جهاد سازندگی، کسری رو قبول میکنه.

پس شما از مسئول اون سازمان حتماً بپرسید. ولی احتمالش خیلی ضعیفه.

Junior Member

دوستان باز هم سلام.
    من سوال زیر را حدود 1 هفته پیش پرسیدم ولی از عزیزان کسی جواب نداد.

ممنون می شوم از دوستانی که تجربه دارند را هنمایی کنند که این کمیته ای که برای انجام پروژه به جای خدمت سربازی تو بنیاد تشکیل می شه 1-به چه چیزهایی اهمیت می دهند و هدف از این کمسیون بعد از این همه تشکیل پرونده و برابر با اصل کردن و ... چیه؟2- این کمسیون چقدر وقت به چقدر وقت تشکیل می شه و چه جوری اطلاع می دهند که آقا داستان کار شما چی شده؟

Junior Member

سلام.
    دوستان لطفاً یکی منو از سردرگمی نجات بده...هر چند شاید سوال پیش پا افتاده ای به نظر برسه!!
    من فارغ التحصیل ارشد رشته عمران هستم ولی مقاله معتبر و همچنین معدل بالای 17 ندارم...من میتونم پروژه کسر خدمت بگیرم؟؟
    بعضیا میگن این شرایطی که تو داری مال قدیم بود و با قانون جدید فقط افراد دارای معدل بالای 17 و با مقاله معتبر میتونن پروژه بگیرن و بعضیا هم میگن که میتونی پروژه بگیری...
    حالا موندم کدوم درسته؟؟
    از اونجایی هم که در حال حاضر سرباز هستم زمان زیادی ندارم که خودم برم از تهران پیگیری کنم....ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fbaceh نمایش پست ها
    سلام.
    دوستان لطفاً یکی منو از سردرگمی نجات بده...هر چند شاید سوال پیش پا افتاده ای به نظر برسه!!
    من فارغ التحصیل ارشد رشته عمران هستم ولی مقاله معتبر و همچنین معدل بالای 17 ندارم...من میتونم پروژه کسر خدمت بگیرم؟؟
    بعضیا میگن این شرایطی که تو داری مال قدیم بود و با قانون جدید فقط افراد دارای معدل بالای 17 و با مقاله معتبر میتونن پروژه بگیرن و بعضیا هم میگن که میتونی پروژه بگیری...
    حالا موندم کدوم درسته؟؟
    از اونجایی هم که در حال حاضر سرباز هستم زمان زیادی ندارم که خودم برم از تهران پیگیری کنم....ممنون میشم اگه راهنماییم کنید
    سلام دوست من. شما می تونی کسری خدمت بگیری ولی نه از طریق بنیاد نخبگان (پروژه به جای کسری خدمت). بلکه باید بروید تو این سازمانهایی که دوستان شماره تماس دادند و رزومت را بدی و تلاش کنی تا کسری خدمت بگیری با انجام چند پروژه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط s_farzad نمایش پست ها
    سلام دوست من. شما می تونی کسری خدمت بگیری ولی نه از طریق بنیاد نخبگان (پروژه به جای کسری خدمت). بلکه باید بروید تو این سازمانهایی که دوستان شماره تماس دادند و رزومت را بدی و تلاش کنی تا کسری خدمت بگیری با انجام چند پروژه.
    خیلی ممنون دوست عزیز. پس من فقط میتونم از حالت دوم یعنی از طریق بنیاد ملی نخبگان نیروهای مسلح اقدام کنم دیگه؟؟
    برای رشته عمران معمولاً کدوم سازمانها پروژه ارائه میدن؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fbaceh نمایش پست ها
    خیلی ممنون دوست عزیز. پس من فقط میتونم از حالت دوم یعنی از طریق بنیاد ملی نخبگان نیروهای مسلح اقدام کنم دیگه؟؟
    برای رشته عمران معمولاً کدوم سازمانها پروژه ارائه میدن؟؟
    به نظر من به همشون زنگ بزن حتی یکی را هم از قلم ننداز و خودشون می گن که عمران می خواهیم یا نه. از اون طرف هم با دو تا ارگان که تماس بگیری دستت می یاد که داستان چیه و با ید چه کار کنی

کسی میدوه برای پروژه های کسری خدمت، تاریخ اتمام پروژه، تاریخی هست که نامه رو بنیاد نخبگان نیروهای مسلح می بریم و یا تاریخی که اون سازمان به عنوان تاریخ اتمام پروژه معرفی می کنه؟

Junior Member

از دوستان عزیزی که آموزشیشون 1 تیر هست سوالی داشتم، بعد از اینکه اسممون رو تو لیست نوشتیم دیگه باید چه کارهایی انجام بدیم و چه مراحلی داره؟ همینجوری خودمون 1 تیر باید پاشیم بریم پادگان مدرس؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط industrialeoy نمایش پست ها
    کسی میدوه برای پروژه های کسری خدمت، تاریخ اتمام پروژه، تاریخی هست که نامه رو بنیاد نخبگان نیروهای مسلح می بریم و یا تاریخی که اون سازمان به عنوان تاریخ اتمام پروژه معرفی می کنه؟
    تاریخی که اون سازمان به عنوان تاریخ اتمام پروژه معرفی می کنه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)