صفحه 175 از 1402 نخستنخست ... 751251651661671681691701711721731741751761771781791801811821831841852252756751175 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,741 تا 1,750 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(شرايط و امتيازات)

نقل قول نوشته اصلی توسط unloved نمایش پست ها
    سلام به همه عزیزان... من معدل بالا ندارم و می خوام از طریق نخبگان نیروهای مسلح کسری بگیرم... می خوام چند تا پروژه انجام بدم .. شرایط انجام چند پروژه به چه صورته؟؟؟ می تونم هم زمان اقدام کنم؟؟ باید از یه ارگان باشه همش؟؟؟ در کل برای پروژه دوم و سومم کی می تونم اقدام کنم؟؟؟
    پیشاپیش متشکرم....
    نقل قول نوشته اصلی توسط Omid_Adljuy نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    شما ویکی سربازی را مطالعه بکنید تا اطلاعات کلی دستگیرتان بشود. (لینکش در امضای من هست.)
    بعد اگه دوباره سوالی داشتید اینجا مطرح کنید.
    موفق باشید
    همه اطلاعات در مورد انجام پروژه جایگزین خدمت سربازی
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

سلام به همه عزیزان... من معدل بالا ندارم و می خوام از طریق نخبگان نیروهای مسلح کسری بگیرم... می خوام چند تا پروژه انجام بدم .. شرایط انجام چند پروژه به چه صورته؟؟؟ می تونم هم زمان اقدام کنم؟؟ باید از یه ارگان باشه همش؟؟؟ در کل برای پروژه دوم و سومم کی می تونم اقدام کنم؟؟؟
    پیشاپیش متشکرم....
    دوستان طبق خبری که من به دستم رسیده، بنیاد تصویب کرده که بیش از 2 تا پروژه برای کسر خدمت نمیشه گرفت. بخشنامه هم مربوط به 3 هفته پیش هست. کسی در این مورد اطلاع داره؟؟

Junior Member

پروژه اولم رو گرفتم.. می خوام بدونم واسه پروژه بعدیم کی باید اقدام کنم؟؟؟ هم زمان میشه آیا؟؟

پروژه اولم رو گرفتم.. می خوام بدونم واسه پروژه بعدیم کی باید اقدام کنم؟؟؟ هم زمان میشه آیا؟؟
    خیر باید پروژتون تمام بشه و بعد از اعلام اتمام پروژه اول توسط سازمانی که بهتون کسری میده پروژه دومتون میتونه رسما شروع بشه

دوستانی که پروژه کسر خدمت انجام دادن راجع به میزان کسر خدمت درخواستی و تصویب شده نهایی در بنیاد توی تاپیک میزان کسری تصویب شده نهایی برای پروژه کسر خدمت توسط بنیاد

نظر بدن تا دوستانی که پروژه دارند و یا قصد گرفتن پروژه دارند بتوانند استفاده کنند
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط beh_1986 نمایش پست ها
    ممنونم دوست عزیز، والا من زنگ زدم گفتن برو برگ سبز پست کن و واکسن بزن و با کارت خون روز 1 تیر برو پادگان مدرس!
    واکسن رو که فک کنم همه باید بزنن ولی نمیدونم روز اول باید چه لباسی بپوشیم! لباس سربازی باید باشه یا همین جوری با یه لباس معمولی بریم!
    کارت خون رو هم من ندارم والا، نمیدونم چیه اصن!شما چیزی راجع به لباس یا کارت خون میدونی؟
    سلام دوست عزیز. اصلن نگران نباش. دورۀ خیلی آسون و راحتی هست. البته من دی اونجا بودم.
    در مورد لباس، روز اول با لباس معمولی خودت برو. اونجا خودشون بهتون لباس سربازی و وسایل لازم از جمله پوتین و اینا میدن. کارت خون هم منظورشون تعیین گروه خونی‌ات هست که باید بری آزمایشگاه. در مورد این کارت خون و کارت واکسن، تو دوره آموزشی که اصلن از ما نخواستن‌شون. ولی برای اون آخر که میخوای کارت سربازیت صادر بشه (بعد از پروژه) این دو تا کارت لازم میشن. البته خون کارت خاصی نداره و تنها یک برگه است که روش گروه خونیت رو نوشته و مهر زده. واکسن هم که زدی یه گواهی ازشون بگیر که داشته باشی. این دوتا کارت حالا باز هم همرات باشه شاید لازم شد. در مورد خود دوره هم اولش ممکنه زیاد سخت بگیرن و مثلاً روزای اول نذارن بیاین بیرون و ازین حرفا. یه چندروزی تحمل کنین همه چی درست میشه. هفته‌ای دوبار مرخصی و پنجشنبه ظهر تا شنبه صب تعطیل. هیچ مشکلی نخواهید داشت. وسایل هم در حد نیاز شخصی (لیوان و قاشق و حوله و لباس راحتی و مثه اینا) کافی هست.

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط r_pour نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. اصلن نگران نباش. دورۀ خیلی آسون و راحتی هست. البته من دی اونجا بودم.
    در مورد لباس، روز اول با لباس معمولی خودت برو. اونجا خودشون بهتون لباس سربازی و وسایل لازم از جمله پوتین و اینا میدن. کارت خون هم منظورشون تعیین گروه خونی‌ات هست که باید بری آزمایشگاه. در مورد این کارت خون و کارت واکسن، تو دوره آموزشی که اصلن از ما نخواستن‌شون. ولی برای اون آخر که میخوای کارت سربازیت صادر بشه (بعد از پروژه) این دو تا کارت لازم میشن. البته خون کارت خاصی نداره و تنها یک برگه است که روش گروه خونیت رو نوشته و مهر زده. واکسن هم که زدی یه گواهی ازشون بگیر که داشته باشی. این دوتا کارت حالا باز هم همرات باشه شاید لازم شد. در مورد خود دوره هم اولش ممکنه زیاد سخت بگیرن و مثلاً روزای اول نذارن بیاین بیرون و ازین حرفا. یه چندروزی تحمل کنین همه چی درست میشه. هفته‌ای دوبار مرخصی و پنجشنبه ظهر تا شنبه صب تعطیل. هیچ مشکلی نخواهید داشت. وسایل هم در حد نیاز شخصی (لیوان و قاشق و حوله و لباس راحتی و مثه اینا) کافی هست.
    خیلی ممنون دوست عزیز از راهنمایی تان
    در مورد 2 روز مرخصی در هفته بیشتر توضیح میدین !؟ مرخصی متاهل ها چطوره !؟
    کسانی که شهرستانی هستند ، میتونند این مرخصی شان را نگه دارند و آخر هفته استفاده بکنند !؟ (مثلا از چهارشنبه ظهر برن مرخصی !!!؟)
    خیلی ممنون
    .You can either have results or excuses; not both

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid_Adljuy نمایش پست ها
    خیلی ممنون دوست عزیز از راهنمایی تان
    در مورد 2 روز مرخصی در هفته بیشتر توضیح میدین !؟ مرخصی متاهل ها چطوره !؟
    کسانی که شهرستانی هستند ، میتونند این مرخصی شان را نگه دارند و آخر هفته استفاده بکنند !؟ (مثلا از چهارشنبه ظهر برن مرخصی !!!؟)
    خیلی ممنون
    خواهش می‌کنم. این دو روز یکشنبه و سه‌شنبه عصر از ساعت 5 عصر هست تا 6 صبح فرداش. متأهل‌ها می‌توانند از این دو مرخصی (بعلاوه پنجشنبه ظهر تا شنبه صبح) استفاده کنند. برای مجردها هم این امکان هست ولی کمی سخت‌گیرانه‌تر (ممکنه مثلاً هفته‌ای یکبار از این دو روز رو به مجردها بدند/البته خیلی از مجردا بودن که هر دوروزش رو هرهفته گرفتند و مشکل خاصی نیست). امکان استفاده از مرخصی‌ها در آخر وجود نداره. هرجا دیدید بهتون مرخصی دادن بگیرید، چون نمیشه بعداً ازشون استفاده کرد. معمولاً یک یا دو روز رو هم در طول کل دوره (البته یه دلیل باید بیارید، مثل کار اداری خاص یا کار دانشگاهی و خیلی چیزای دیگه) می‌تونید به طور کامل مرخصی بگیرید (علاوه بر اون مرخصی‌های قبلی). ممکن هست (ممکن!) که به افرادی که از شهرهای دور (مثلاً از فاصله 400 کیلومتری و بیشتر) اومدند در طول کل دوره تنها یک‌بار و دو سه روز مرخصی بدهند تا به شهراشون برن.
    حالا تمام این مرخصی‌هایی که گفتم رو بذارید کنار اون 45 روزی که باید برید، ببینید چقدش میمونه!!

Junior Member

یه نفر میشه بگه موضوع این پروژه ها توی چه ضمینه هایی هست؟ باید نرم افزار بلد باشی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط beh_1986 نمایش پست ها
    آقا مهران عزیز ضمن سلام و آرزوی موفقیت برای شما، ایشالا زودی هم کلیر بشین و به امید خدا برین اونطرف.
    من 1 تیر اعزام آموزشی پادگان مدرس هستم.
    میخوام ببینم روز اول شما چه لباسی پوشیدین و رفتین؟آیا لباس سربازی باید تهیه کنیم همون روز اول؟
    در مورد وسایل شخصی چطور؟ باید از همون روز اول با خودمون ساک و تجهیزات ببریم یا وقتی میریم اونجا اونا خودشون میگن چیکار کنیم؟
    در مورد مدارکی هم که باید با خودمون ببریم ممنونت میشم اگه یه توضیحی بدی

به سلامتی دو ست عزیز..ان شاله دعا کنید
    روز اول و روز آخر تنها روزهایی هست که شما با لباس عادی وارد میشید و با لباس عادی ان شاله خارج میشید..لباس سربازی و یه سری وسایل دیگه رو بهتون میدن و نیاز به تهیه آن نیست..
    وسایل شخصی: مسواک- حوله- دمپایی- قاشق و چنگال- خشکبار-میوه- وسایل حمام- لباس اضافه --تفریبا همین--البته دو سه روز بعد بهتون مرخصی میدن و میرید بقیه چیزیایی که می خواهید رو تهیه می کنید
    این وسایل رو توی ساک میذارید اونجا ساک بهتون نمیدن! موی سرتون تا حد امکان کوتاه باشه نمیگم بری از ته بزنی در حد همون نمره 20 کافیه!
    مدارک: کارت ملی و کپی- کپی شناسنامه-مدارک واکسن اگه دارید.(چیزی دیگه نیاز نیست)- اگه هم معاف از رزم هستی مدارک اون رو هم بیار..

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)